Skocz do zawartości

Czy wie ktoś (Yamaha FZ 750 Genesis)


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH MOTONITÓW !!!!!!!!!!!

 

Czy wie ktoś gdzie mogę zdobyć informacje na temat motocykla Yamaha FZ 750 Genesis z 1988 roku. Kupiłem taki motocykl ale nie mogę znajść żadnych informacji na jego temat.Jeżeli ktoś z was był lub jest użytkownikiem takiego moto to proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam wszystkich i aby do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raż proszę o jasne tytułowanie postów. To w nawiasie dopisałem ja, bo sam tytuł nie mówił nic. Czy ktoś wie ? Ale co ?

 

Niestety nic nie wiem na temat tego motocykla, ale na pewno się ktoś tutaj znajdzie :)

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

katalogi przejrzałem, niestety nie ma wzmianki. Widocznie sprzęt niepopularny, ... a może to ten jego wiek? Nie wiem, w każdym razie nie potrafię pomóc. Sorki. Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie.

 

Poszukaj też w wyszukiwarkach wpisując "motorbike tests", lub "motorcycle tests". najlepsze są stronki z Nowej Zelandii (nz), albo z Australii. Niestetz nie pamietam adresw.

 

Poydrwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem przyzwoite moto.

Chyba pierwsza konstrukcja yamahy o 5-ciu zaworach na cylinder.

Sprawdzona technika i chyba jednak dosc duzo modeli w ofercie (moze u zachodnich

sasiadow). W produkcji zostal do pozna , bodajze do 94-tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem użytkownikiem tego motocykla i kiedyś założyłem taki temat, niestety odzew był niewielki.

Naszczęście od lipca poznałem już kilku FZ- towych maniaków i jesteśmy w kontakcie. Napisz co cię interesuję i jeśli będę mógł to służę pomocą :)

Na początek zajrzyj na stronkę ) www.nobbyz-garage.com

tam masz większość potrzebnych danych.

 

Jeżeli chodzi o moje doznania z jazdy tym moto to po 5 tyś km jak najbardziej pozytywne.

Pozdrawiam i życzę przyjemności z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tu znajdziesz prawie wszystko o FZ i FZ - towych maniakach. W brew pozorom to bardzo popularny sprzęt na całym świecie. Polecam przeczytanie opini użytkowników na temat tych maszyn i zobaczenie co oni z nimi wyprawiają. http://www.fz750.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

po pierwsze spróbuj powklepywać w wyszukiwarkę np. www.fz750.de ... chyba każdy motocykl ma w niemczech swoją stronę o takim schemacie.

 

Po drugie, znalazłem w jakimś Motocyklu z 1996, czy 97 FZ jako moto używane. W weekend Ci wyślę na maila. Najlepiuej wyślij maila mi, co by mi się przypomniało, jak będę w domku.

[email protected]

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJLOŁ tak dla wzmianki to ja mam FZXa czyli power cruiserowa wariacja n atemat 5 zaworowej 750-tki ma pare konikow mniej od FZ ale za to ciagnie duzo lepiej od samego dolu... Jak bedziesz mial jakies techniczne(slnikowe) problemy czy pytania to dawaj smialo Sylwek :!: Reszta zresztą tez :) :arrow: 8) ale mi wyszlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eFZeta?? nie do zajebania motur kiedys tez mialem ta strsza bez owiewy ale dobrze ze bez bo mialem mniej do klejenia jak mi sarna na droge wyskoczyla przy 190 zszedlem gdzies do 150 i rowa zaliczylem przez tą leśną ci*e :!: ale spoko moto nie pokrzywilo sie a ja po tygodniu ju zchodzilem... Qrna takie katowania co zlot to gumsko poszlo w pizdu zebatki prawie tepe ale zyleta byla i tak :!: szkoda tylko ze miala takiego kronkla zamiast lampy ale mi to ni eprzeszkadzalo... przynajmniej muchy sie mialy na czym zatrzymac i nie drapaly lakieru... spoko bryka na aktowanska dobra :twisted: :) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...