Skocz do zawartości

Marki kasków


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to naprawde jest jakieś gówno typu tornado bo cena na to nie wskazuje...

Jak nie, a co chciałes za ta kase :roll:

przjedz sie w maxie a potem w dobrym kasku i zobaczysz o co mi chodzi.

HubZG

Ten nitro jest całkiem niezły i słyszałem dobre opinie na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie, a co chciałes za ta kase  

 

Źle sie wyraziłem... Cena nie wskazuje na to, by było to gówno podobne do tornado... nie można tego porównać do dobrych kasków ale za tą cene to chyba można by wziąć... jak sądzisz? Bo jeżeli to miało by się prawie nie różnić od tornado itp to by chyba tyle nie kosztowało :roll: Kask kupić musze... mam około 300 zł i nic więcej nie wycisne... A co jest lepsze OSBE czy ten MAX ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem OSBE. Miałem okazje w nim jezdzic (niestety nie mój i był troszke za duzy), ale widać, że dość solidny i w miare komfortowy, a MAX stoi w sklepie i widać troche kiepskie wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HubZG napisał:  

Cytat:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45882182 np ??  

 

 

 

Wydaje mi się że ten kask to Osbe bo ma identyczną skorupe, różni się od starego modelu tylko naklejkami.

Dobrze Ci sie wydaje KML to osbe ;) . Nawet w tytule aukcji jest tak napisane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a MAX stoi w sklepie i widać troche kiepskie wykonanie.

Niestety nie zgodze się,mam maxa i chwale sobie za tą cene dobry stosunek jakości i wcale nie jest kiepsko wykonany ,nie raz już mi głowe uratował,no i ma wyjmowane wnętrze czego nie ma Osobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a MAX stoi w sklepie i widać troche kiepskie wykonanie.

Niestety nie zgodze się,mam maxa i chwale sobie za tą cene dobry stosunek jakości i wcale nie jest kiepsko wykonany ,nie raz już mi głowe uratował,no i ma wyjmowane wnętrze czego nie ma Osobe.

Cz cross ma racje max jest strasznie wykonany, przymierzałem kilka sztuk w sklepie i po obejrzeniu go na żywo stwierdziłem, że nie warto wydawac na niego kasy. Z daleka to moze fajnie wygląda ale po dokładnym obejrzeniu efekt mija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zgodze się,mam maxa i chwale sobie za tą cene dobry stosunek jakości i wcale nie jest kiepsko wykonany ,nie raz już mi głowe uratował,no i ma wyjmowane wnętrze czego nie ma Osobe.

 

Czytałem niedawno, że zalezy na jaki kask trafisz. Bo MAXy są robione ilosciowo i w niektórych kaskach własnie widać kiepskie wykonanie. Ale ja i tak kupie OSBE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o kaskach madhead ? mam okazje kupic nowke za 210 zl i raczej wiecej kasy w tym sezonie nie wygrzebie na garnek. wiec co bedzie lepsze => madhead czy osbe ? z tego co wiem ten pierwszy ma wyciagane wnetrze i jest lakierowany a osbe nie ma tych bajerow.

 

aha madheady sprzedawane sa glównie przez Louisa, czyli ich jakosc nie powinna byc najgorsza ;) tylko malowanie nie do konca pasuje mi do stroju :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...