Skocz do zawartości

Motor do 7500 zł


Gość goofydog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moje zdanie w tym temacie: jeżeli jesteś początkującym motocyklistą i nie masz zbyt dużego pojęcia o mechanice ,to przede wszystkim stawiaj na rocznik! powinien być to motocykl w Twoim klimacie, ale przy tej kwocie którą dysponujesz lepiej kupić młodszego nakeda /GS 500, ER 500, Zefir 550, itp.../ niż leciwego chopper'a z połowy lat '80.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość goofydog

Bardzo dziękuję za wszystkie rady i podpowiedzi. Rzeczywiście wybór już w tej chwili w moich rękach. Może rzeczywiście warto jeszcze chwilę ponegocjować (tym bardziej że kobitka coraz bardziej zaczyna uczestniczyć w procesie wyboru ;)). Przejadę się pooglądam i coś wybiorę i dołączę w końcu po 10 latach myślenia o tym do grona szczęśliwców na dwóch kołach. A swoją drogą jak ktoś ma informację o zefirze 550 to niech napisze czego się można po nim spodziewać... Chociaż serce ciągnie w strone Virażki to kto wie... (ROZDARTY JAK TA SOSNA NA POLU !!!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Z doswiadczenia polecam Honde Shadow VT 750. Motocykl dobry dla poczatkujacego ,bo jest dosc lekki-220 kg, oszczedny- moj palil okolo4l/100, mocny-68 km. Z innych zalet -motocykl jest bezobslugowy,co wazne dla poczatkujacego- posiada wal kardana, hydrauliczne kasowanie luzow zaworowych, hydrauliczne sprzeglo, bardzo dobry hamulec przedni- dwie tarcze, dwutloczkowe zaciski. Ja swojego sprowadzilem za okolo 3000 zl, pojezdzilem dwa sezony- bezawaryjnie- i sprzedalem za 9000 zl. Jak widzisz to dobra lokata kapitalu.Dodam ,ze znajoma kupila taka honde rok temu i radzi sobie.! Polecam i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Białymstoku człowiek miał Zephyra 550... i dobrze dawał mu w kość...dziwił się ludziom którzy twierdzą że Kawy mają słabe silniki, bo on robił naprawdę różne sztuczki na tym motocyklu ... typu stoppie, jazda na gumie, palenie lacza... i pomimo chyba 50 tys. przejechanych km nie miał z tym motocyklem żadnych problemów... nawet oleju mu nie brała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hejka!!!

Ja poluję na Viraszkę 750. Mam już coś "na oku" i mam nadzieję, że już niedługo Zjawa przejdzie do wspomnień :P

To mój trzeci sezon i już czas na coś poważnego. :P

Przymierzałem się do Viraszki 535 ale przy 185 cm nie wygląda to dobrze - a ma wyglądać ;)

Powodzenia i do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tę forsę można mieć naprawdę dobre moto

jedynie trzeba go sprowadzić z Niemiec.

za 4000 zeta masz virago 750 rok 83-87

1000 zeta opłaty.

Ja pojechałem sam - tyle że wcześniej telefonicznie sobie ustaliłem szczegóły i facet przysłam mi zdjęcia- duże zdjęcia

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus - Namiary w Niemczech miałeś prywatne czy jakaś firma sprzedająca? Może rzeczywiście to jest rozwiązanie wybrać się za miedzę. Jeśli znasz jakieś ciekawe adresy daj znać. Jak wyglądała procedura kupna Twojego motoru? A może Forumowicze powiedzą o swoich doświadczeniach z indywidualnym ściąganiem motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na początek proponowałbym spokojny motocykl osobiście zaczynałem od

motoroweru ;) jak pewnie większość miałem kilka maszyn a ostania to ta z avataru (sam 1200 sztywny tył "nie polecam" waga niecałe 500kg sprzęgło samochodowe hydrauliczne wciskane ręką szok!) obecnie sie przymierzam do zakupu motorku i mój wybór może z sentymentu do poczciwego junaka padł

na LS Savage a jak ktoś już wcześniej napisał trzeba się dopasować

czyli musisz się dobrze czuć na maszynce którą zamierzasz kupić a reszta sama przyjdzie.

Nieważne ile ma mocy i jak jest potężny przecież i tak liczy sie zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...