Skocz do zawartości

Gumy na manetki


Rekomendowane odpowiedzi

Trajka, ja tez myslałem ze trzeba kupic cała manetke, ale po dokladnych ogledzinach okazalo sie że guma jest przyklejona do takiej rurki na ktorej jest ta wypustka na linke. nie wiem, czy zawsze tak jest bo ja mam cały rollgas Magura 8)

najtansze manetki po 10 zł :mrgreen: za link dziekowac nie musicie :(

http://www.sklep.mieloch.pl/index.php?cPat...bdf33063a7adca6

 

chociaz na w swoim sprzecie mam takie ksztaltem podobne do tych po 10 zł i musze powiedziec, ze po pierwszym dniu jazdy na Dt mialem od nich odciski, ale jezdzilem od rana do nocy :P8) bez rekawiczek. oczywiscie gumki tez są magury 8)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie cos magury, fajna sprawa, odkrecasz reka pokrywke i od razu widac, w jakim stanie jest linka gazu 8) bo wlasnie w tym miejscu przeciera sie ona najwczesniej :( kiedys, jak to przeoczylem i mi sie zerwala, to wsadziłem koncowke urwanej linki miedzy ten rolgaz i jego pokrywke i ciagnac za linke dojechalem do domu :( z normalna manetka tak by sie nie dalo :( ale wadą jest to, ze pewnie nie beda pasowaly oryginalne linki gazu, ale zawsze mozna dorobic z takiej od wsk czy czego innego mniejszym kosztem;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...