Skocz do zawartości

chemia podaje pomocną dłoń


Rekomendowane odpowiedzi

zajrzyjcie do mojej galerii - oto jak suzuki maluje felgi; to chyba nie jest proszkowe malowanie; wystarczylo troche chemii i juz po lakierze;

zainteresowanym moge podac adres goscia, ktory mi to wykonal NIE po warszawskich cenach, ale w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawialem sie scansolem ostatnio i spostrzezenia:

1. lakieru z ramy nie ruszyl :cry: czekalem dlugo, udalo sie go zmiekczyc/zmatowiec. musze jeszcze sprawdzic to co ketchup mowi - ja w garazu mam dosyc zimno. moze wplyw ciepla pomoze ;)

2. spadly mi 2 kropki tego swinstwa na: 1 na dekiel sprzegla, 2 na dzwignie hamulca - momentalnie zrzarlo lakier ;) - wiec bierze ostro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chłopaki jak mamy już gołą felgę i chcemy uzyskac spolerowane ranty i troche powierzchni felgi a ramiona i przestrzen miedzy nimi na feldze łądnie pomalwoac to jak sie za to zabrac.

 

Moze jakies male kompedium wiedzy??

Co najpierw? Polera czy farba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czyli chłopaki jak mamy już gołą felgę i chcemy uzyskac spolerowane ranty i troche powierzchni felgi a ramiona i przestrzen miedzy nimi na feldze łądnie pomalwoac to jak sie za to zabrac.

 

Moze jakies male kompedium wiedzy??  

Co najpierw? Polera czy farba?

 

Pegier jestem dokładnie na tym samym etapie robienia felg Duki.

 

I teraz trza tak: najpierw spolerować co ma się świecić, ale tak, coby nie za bardzo spolerować tego co ma być malowane.

 

Następnie najtrudniejsze - wyklejanie polerki coby jej nie zamalować (ja tam nie mam do takich spraw cierpliwości i zrobi to sam lakiernik, a niech zarabia :D).

 

No i na to wszystko lakier.

 

Przy czym ja na całość daję klar na koniec. Lakiernik mówi, że połysk zostanie taki jak chcę, ponieważ można dobierać stopień połysku klaru.

 

Cierpliwości życzę :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam

 

Widzę że większość z Was ma dobre motocykle, a ja WFM 125 57r. do remontu :D

http://voti.dug.net.pl/moje/m/

 

Czy przy pomocy SCANSOL-u mogę coś zrobić z kołami, lakierem przed nałożeniem podkładu i lakieru ?

Czy ten środek usuwa też stary chrom?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MłodyVFR

..½dzieki wspolpracy przez gg z ketchupem, scansol juz nabylem. cena 10.50zeta za 0.5kg w chemi w gdansku. jutro chwila prawdy½

możesz dać cynk gdzie w Gdańsku dokonałeś tego zakupu? Z góry dzięki.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...