Skocz do zawartości

Suzuki ts 70


Rekomendowane odpowiedzi

Ale moc jest podobna w TS jak cylinder zmienisz na 70cm i odblokujesz dyfuzor. A wiadomo, jak zwiekszasz pojemnosc to przybywa sporo mocy kosztem zywotności silnika. Na pewno na DT 80 bym o wiele wiecej tys. km przejechal niz na TS. Nie wiem jak jest z częsciami, na allegro jest wiele ogloszen sprzedazy DT na częsci. A np. w TS pojda plastiki, to bedzie wtedy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w to to nigdy nie uwierze.

 

Tutaj Cie zmartwie;). Kolega ma zablokowana DT 125 i jak sie scigali to enduroguy na TS-ce trzymal z nim rowne tempo;) dopiero jak w TS-ce sie biegi skonczyly ( bo sa cholerenie krotkie) to DT wziela gore;) wiec...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS-ka moja kata podobnie jak Dt125 zablokowana.

 

A w to to nigdy nie uwierze.

Na prostej jak w TS jest cały czas gas na max to moze trzymał sie równo ale w weiskzym terenie charakterystyka nawet zblokowanej DT jest o niebo lepsza od TS. No i może na DT kierowczyk lipny jeździ, bo nawet jej nie odblokował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo ze jesli chodzi o moc bedzie lepsza :(. Tylko nie wiem ja mam takie dziwnie odczucie po jezdzie DT bo jak ruszam to czuje tak jakby slabo przyspieszala, odwracam sie a tam rozorany kawal ziemii. A Ts-ka taka bardziej bruatlna :( - czuje co sie z nia dzieje. Mi chodzilo o to ze TS70 to nie jest klasa nizej od Dt80. Wg. jedyne co Dt ma lepsze to hamulec tarczowy z przodu a pozatym sa podobnymi motocyklami. Ts-ka na przelozeniach takich jak mam teraz (zab mniej z przodu i chyba 6 wiecej z tylu) naprawde fajnie lata ale strasznie mnie denerwuje ciagla zmiana biegow. Ts-ka to poprostu odpowiednik Dt tyle ze Suzuki- Yamaha bedzie lepsza w jednym a DT-tka w drugim. Ja bym za plus Ts-ki uznal silnik bo cos w tym jest skoro montuja go przez ponad 10 lat w swoich motocyklach. Trudno go zajezdzic i jest dosc mocny. Ts-ka przegra w skokach zawieszen bo Dt80 to juz rama i amortyzatory jak w 125cc a 50cc (MTX50, TS50, Dt50) musza byc takze przewidziane dla nizszych osob gdyz mozna sie niemi poruszac od 12 (13?? ) roku zycia.

P.s. Panowie wiem ze moc to nie to samo co przyspieszenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc z kolegą jedziemy po nią w niedziele lub sobote. Gadalem z tomkiem i chce za nią nawet mniej niż 1500zł więc oferta super. A po 2 to ja sie ciesze bo ts-ka bedzie stala u mnie przez prawie caly rok-tylko przez 2tyg wakacji nie więc sobie ja pokatuje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...