Skocz do zawartości

Wasze opinie na temat różnych marek olejów


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uszczelka padla po zmianie oleju na innej firmy' date='dobre dobre tego jeszcze nie slyszalem[/quote']

 

Uszczelka padła i tym samym miałem wyciek, nie wiem co w tym dziwnego????. Nie mówię że to na 100 % przez Quakera ale......mogłem tak stwierdzić bo doświadczeniach znajomych. To moje zdanie i doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec dziekuje wszystkim za wyrazenie opinii na w/w temat. Widze ze co osoba to opinia (znane w Polsce) i dalsza dyskusja ma sredni sens (no bo przecież mamy archiwum,nie).

 

W takim razie moze zanim ktos sie zarejestruje na forum napierw powinien przejsc jakis test wiedzy ze znajomosci arhiwum?

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z tym koniec tematu (jak dla mnie oczywiscie).

 

Dziekuje za odpowiedzi (wszystkie) i przepraszam za ewentualne zasmiecanie.

 

jedyne co jest beeee (dotyczy wszechwiedzących) to dogadywanie.

 

Pamietajcie ze ludzie ucza sie na bledach.

 

pozdro

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bel Ray to wysokiej jakosci oleje,firma ta produkuje oleje tylko do motocykli.

Kiedys byly sprowadzane do Polski i byly to pierwsze wysoko specjalizowane oleje do motocykli na naszym rynku.Byly podobno bardzo chwalone przez zawodnikow scigajacych sie w wyscigach.Potem oleje te znikly i teraz znow sie pojawily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,byl ostatnio u nas ich przedstawiciel handlowy (z Powerbike) ale nie pamietam po ile mieli te oleje dla klienta.Np.polsyntetyczny Mobil 10W40 kosztuje ok.27zl a z tego co gosciu nawijal to chyba Bel ray jest w podobnych cenach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dominik-przeciez Powerbike jest z Poznania, a Ty sie Gixera na drugim koncu Polski pytasz ;)W Poznaniu na pewno maja to w Motocykonie, widzialem u nich tanie smary do lancuchow-568 ml kosztuje 37 zeta-to super cena, tylko jak sie one sprawuja to jeszcze nikt nie wie...

A swoja droga dobrze ze poruszyles ten temat Dominik, bo ostatnio pozostal bez odzewu :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 za litr kosztuje w 4 litrowym opakowaniu. Litrowe wychodzi ok. 35 zł.

Pytam bo może warto by zaproponować klientom serwisu inne oleje niż tylko Motul i Castrol...

 

No my na sklepie tego mobila mamy po 27zl w litrowym opakowaniu :clap:

 

A ja na ten sezon wlalem do sprzeta olej Valvoline Synpower 10W40,pelny syntetyk.Na sklepie 44zl za litr.Kumple na nim lataja Hayabusami i nie maja zadnych problemow wiec ja sobie tez taki wlalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o innych olejach anizeli Mobil i Castrol, to czy ktoś coś wie o olejach MOTOREX ??

 

Z tego co widzę na stronie reklamowej, to oleje te poleca KTM :clap:

 

Czy można, to gdzieś dostać na śląsku i jakie są ceny ??

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...