Skocz do zawartości

Probiker...


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

MarianKa ma kurtke (i chyba spodnie tez) z Probikera i nie narzeka :D. Jak chcesz, to sie go zapytaj jak mu to wdzianko odpowiada.

Ja moge powiedziec, ze w ciemnosci, gdy Marian jedzie w tej kurce, to fajnie na plecach swieci taki odblaskowy pasek :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

MarianKa ma kurtke (i chyba spodnie tez) z Probikera i nie narzeka :D. Jak chcesz, to sie go zapytaj jak mu to wdzianko odpowiada.

Ja moge powiedziec, ze w ciemnosci, gdy Marian jedzie w tej kurce, to fajnie na plecach swieci taki odblaskowy pasek :D.  

Pozdrawiam

 

bry,

 

mam kombi, tzn. kurtkę i spodnie probikera z louisa, http://tinylink.com/?JOrio6asIj - tu jest kurtka, spodnie są do tego odpowiednie

jakość: wystarczająca, może bez rewelacji, ale to nie jest najwyższa półka cenowa. kombi ma membrankę, nie przemaka nawet w dużym deszczu. ta kurtka to zestawienie tekstyluj i skóry: na ramionach, łokciach, na spodniach kolanach, w kroku jest skóra, dzięki której kombi jest wytrzymalsze na zużycie. materiały odblaskowe poprawiają widoczność

jedynym mankamentem jest kołnierz, a raczej stójka: nie ma pod samą szyją zapięcia i muszę zakładać bandankę, żeby mi nie dmuchało w grdykę podczas jazdy. no i dwa: jak dla mnie o jakąś jedną kieszeń za mało: kurtka ma 2 wewn i tylko 2 zewn

zalety: poza membraną i konstrukcją z 2 materiałów, łączącą zalety obu, są certyfikowane protektory na łokcie, barki i kolana (długie, do łydek), + kieszeń na żółwia i na protektory biodrowe - z wkładkami z pianki

najlepsza była cena: po 100euro za każdy element kompletu... na wyprzedaży w louisie ;-)

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MasterDD i jak przyszly ci szpargaly z Louisa?? Bo mi dzisiaj wlasnie przyszly. I jak narazie jestem happy :lol: Co do kurteczki probikera model SPEED wykonanie mi sie podoba lezy fantastycznie, mam tylko male ale co do podpinki(siateczki) watpliwa jakosc takie strasznie delikatne sie to wydaje. No ale zobaczymy w praniu.

 

Napisz jak sprawa u ciebie wyglada z butkami.

 

Pozdro Tasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a moze ktoś z 4umowiczów uzywa lub ma jakąs opinie na temat tych butów

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=45732616 sa to Buty Probiker Activ (jesl sie cos nie otworzy) buty mają być dla plecaczka

pozdrawiam

 

ktoś już pisał na forum, a ja powtórzę: do jazdy na moto te buty są tragiczne. też nie rozumiem, dlaczego ludzie chcą mieć do jazdy buty: a/ niskie, czyli bez cholewy, b/ sznurowane

ale co kto lubi. jeśli plecaczek ma mieć buty lekkie, a jazdy odbywać się tylko w dni ciepłe i suche...

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasiek => Ano, przylecialy w piatek. Wyszlo mnie 420 zl za nie.

Wygladaja duuuzo lepiej niz na fotkach. Pasuja dobrze, ale hmm, nie leza chyba idealnie. Tzn. nie jestem przyzwyczajony do takich butow i moze to tylko moje wrazenie, ale juz raz na nich jezdzilem w temp -2 i bylo bardzo cieplo i wygodnie.

 

Jak narazie jestem happy tez :P Ale zobaczymy po przejechanym sezonie, wtedy bede mogl cos wiecej napisac.

 

BTW - wzialem te ProBikery SPORT RFX za 100 euro ;)

http://www.louis.de/?partner=katpdf&topic=...artnr_gr=202510

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co tasiek i sobie chwalę.Pod szyją mi nie przeszkadza, i tak wkładam kominiarke pod kask to szyje zasłania. Bardzo dobry jest podwójny zamek do łączenia kurtki ze spodniami; na krótkie jazdy i lato - krótki, a na chłodne dni lub poważniejsze jazdy długi, na cały obwód pasa. Protektory działają (wypróbowałem, niestety), a skóra na tych miejscach bardzo dobrze wzmacnia całość. Membrana ma trochę za małą wydajność, tzn. chroni super przed deszczem, ale mogłaby lepiej odprowadzać pot. No, ale nie jest to GoreTex, tylko jakiś mniej wydajny ersatz. Za taką kasę - warto.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a moze ktoś z 4umowiczów uzywa lub ma jakąs opinie na temat tych butów http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=45732616 (...)

Znam te buty bardzo dobrze. W wakacje 2004 szalałem na allegro sprowadzając ciuchy z louisa. Te buty to był mój drugi najlepiej sprzedający się towar. Chyba tylko cena w nich jest dobra. Niestety ja mam troche nietypowe podejście do ciuchów motocyklowych - mają być BEZPIECZNE. Najpierw szukam rzeczy' date=' które mnie zadowalają jakością, a dopiero potem porównuję stosunek jakość / cena. Te buty to może na skuter się nadają. Chociaż nawet nie.

 

:arrow: sznurowane - przy większych prędkościach bedzie wiało po girach

:arrow: sznurowane - w deszczu możesz równie dobrze jechać boso

:arrow: zbyt mało usztywniane - łatwo o bubu w gorącej sytuacji

:arrow: do zwykłego chodzenia po mieście zbyt sztywne - obuwie sportowe lepsze

:arrow: niby na skuter, ale po co tam komu odblask na piętach skoro i tak trzyma nogi przed sobą i światło reflektorów na nie nie pada

 

Dla mnie te buty to jedna wielka porażka. Powinny być sprzedawane jako dodatek do kasków Tiger - jedno warte drugiego.

 

Co do ogólnej jakości produktów Probikera to mam o nich dobre zdanie. Posiadam ich buty na motocykl (nie wiązane :P) i jestem z nich zadowolony. Miałem też rękawiczki skórzane, które dobrze mi służyły póki pies im się nie przyjrzał bliżej :mrgreen: Ogólnie bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

 

ktoś już pisał na forum (...)

Prawdopodobnie ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, a co powiesz na takie: http://tiny.pl/h76j?

cena w porządku, 40eurasów. membranka jest, nie będą przemakać. niewysokie, co dla mnie jest wadą, ale może plecaczkowi będą bardziej pasowała taka, niż wysoka cholewa

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z tamtymi Probikera to niebo i ziemia. Takie bym już mógł traktować jako buty motocyklowe. Dla mnie spełniają one MINIMALNE wymagania jakie stawiam butom motocyklowym. Jeżeli mało Plecaczek jeździ to te buty na początek powinny wystarczyć. Osobiście natomiast wolałbym kupić coś takiego:

:arrow: link

 

lewa w górze

dofo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o kaskach Probiker? Np. model X1 kosztuje w polskim sklepie internetowym ok 175 PLN... Jak do jazdy na WSK zamiast pseudo-orzecha Tiger chyba wystarczy? Czy może jednak dołożyć te 100-150 do najtańszego Caberga Classico?

 

Jeździł ktoś w hełmach Probiker? Pewnie w porównaniu z Tigerem to i tak 7. niebo a ziemia :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jazde WSK to raczej można go sobie używać. Ale tak do góra maszyn rzędu GS 500 E. Od tej półki bym już wolał coś bardziej renomowanego. Wprawidzie i tak jak znam życie to Probiker tylko metkuje. Wolę jednak wiedzieć czyje to są produkty w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...