Skocz do zawartości

Na moto bazarze


witek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ot taka historyjka .Klijent naszego warsztatu wybral sie na moto bazar ,chodzi ,chodzi i co widzi leza jego plastiki na jednym ze stoisk,sprawdza czy aby jego (podklejane byly przez niego osobiscie) nie chce byc inaczej ,jego.Wychodzi szukac organizatora,ale tu slyszy,ze go to nic nie obchodzi ,facet zaplacil za stoisko to moze sprzedawac co chce.Idzie do ochrony ,ci tylko sa od pilnowania,a nie sprawdzania .Zdesperowany dzwoni na policje ,nie wziol pod uwage,ze niedziela i nie ma komu pracowac(wez pan wszstkie namiary na goscia i przyjdz pan w poniedzialek rano ).Tak robi,jest problem,facet nie z tego miasta,trzeba do drugiej komendy.Mija tydzen,dostaje wezwanie ,jedzie jest przeciez szansa na odzyskanie przynajmniej czesci motora i co slyszy, ze interes jest legalny, zarejestrowany wlasciciel sprowadza wszystko z Niemiec ,a on sie napewno pomylil,na jego doniesienie prokurator nakazu przeszukania nie da.Zbiera ekipe jedzie sam ,a tam jakby na niego czekali ,zadnych plastikow zadnych czesci.Wlasciciel z usmiechem stwierdzil ze do jego modelu wszystko juz sprzedal,ale nie ma problemu moze wszstko zamowic ,za tydzien do odbioru.I tak wlasnie znikla by nastepna czyjas ukochana szlifierka.Pozdrowienia dla tych co wtej sprawie dali d.py,zwlaszcza organizatorowi bazaru. :) :) Ps. nie moge podac adresu sklep bo legalny,a za pomowienia nie mam zamiaru byc szarpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany adresem legalnej firmy która w ciągu tygodnia sprowadza części na zamówienie.

Pracuję w dużym warsztacie i dużo ludzi pyta o używki.

Będę wdzięczny za namiary.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiera ekipe jedzie sam ,a tam jakby na niego czekali ,zadnych plastikow zadnych czesci.Wlasciciel z usmiechem stwierdzil ze do jego modelu wszystko juz sprzedal,

powinien ja zebrac na samym poczatku i w kulturalny sposob pogadac z kolesiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

WITAM!!!

MAmy pytanko do Witka??

Bo akurat bylem swiadkiem takiej akcji na Łodzi we wrzesniu bodajrze 2004 roku gdzie koles idac sobie zobaczyl czesci do swojego japonca (dokaldnie juz nie pamietam co to bylo) ale wtedy reakcja byla natychmiastowa.Policja sie pojawila odrazu i delikwenta zawineli.Nastepnego dnia juz nie bylo stoiska wiec pewnie kolesia zlapali.Ja bym na poczatku mu rece polama za to ze sprzedaje kradzione czesci a pozniej dzwonil na policje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeciez wiadomo to nie od dzisiaj, czym sie handluje ;) . I nagle takie oburzenie ;) ? A gielda w Poznaniu z kazda najmniejsza czescia do kazdego samochodu to co? I kazdego to wali... Podobnie jest na bazarach moto, ile z tego pochodzi z kradzionych sprzetow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale z samochodu cieżej rozpoznać cześci kradzonie nawet jeżeli to byl twoj samochód i widzisz do niego czesci to mozesz przejsc obok niewiedzac nawet o tym ze to Twoje.A z motocyklami jest troszke inaczej.W sumie szczerze wam powiem ze mozliwosc kupienia jakiegos japonca z zagubionymi dokumentami jest bardzo opłacalna i wiele osób sie łasi na taki interes.Sam przez pewien okres myslełem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak było jest i będzie. nawet jesli sie polamie takiego zlodzieja to i tak to nic nie da bo jak kazdemu wiadomo kasa z tego taka ze lepoiej nie mowic. jakis nygus woli isc ukrasc bo po co ma isc do roboty... a osobiscie watpie w to, ze naprawde nie ma pracy w polsce. dla chcacego nic trudnego- ja chocby wrzucam ten wegiel czy roznosze ulotki. zawsze jest jakas kasa i to wcale nie taka mala. ale co, ja robie miesiac i uzbieram tyle co koles co skroi w pare sekund motor. nic nie poradzimy...a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...