Skocz do zawartości

Charakterystyka pojazdów motocyklowych


Gość Cuker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę napisać pracę, minimum 15 stron A4, na temat: "Charakterystyka pojazdów motocyklowych". Blade pojęcie mam na temat motorów, dlatego zwracam się do gości tego forum, jako do specjalistów w tej dziedzinie. Nie chodzi mi o to, żeby ktoś napisał mi tą pracę, ale liczę na to, że ktoś życzliwy mógłby podać mi linki do stron, gdzie coś znajdę na ten temat; ewentualnie tytuł książki, gdzie temat jest opisany. Mile widziane także sugestie i wskazówki. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wejsc na strone allegro, w dzial cesci motocyklowe, potem literatura, i tam w ksiazki- tam jest duzo tytulow ktore sa dostepne w bibliotekach- wiec nie musisz od razu kupowac- spisz tytuly i autorów , nie wiem czy znajdziesz strony n w/w temat. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o jaka charakterystyke chodzi?? o charakterystyke silników dwu i cztero suwowych czy o cos innego?? temat w mechanice wiec domyslam sie ze o silniki, tak?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor jaki jest każdy widzi :). A poważnie to poszperaj po działach tematycznych enduro, sport/naked bike, chopper/cruiser trochę się dowiesz na interesujący Cię temat. Najlepiej napisz konkretnie o co chodzi.

 

P.S.1 pisze się motocykla a nie motor

P.S.2 Jesteś z Urli tych koło Jadowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

P.S.2 Jesteś z Urli tych koło Jadowa?

 

heh powiem że znam te okolice Iły, Urle, Jadów, Łochów itd., tam stawiałem swoje pierwsze kroki na motrynce i innych motocyklach z serii PRL :)

pełno tam złodziejstwa, moja działeczka co rok jest notorycznie grabiona, właściwie teraz już nie ma na niej co kraść. troszke smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełno tam złodziejstwa' date=' moja działeczka co rok jest notorycznie grabiona, właściwie teraz już nie ma na niej co kraść. troszke smutne.[/quote']

 

No no, bez takich. Tak się składa, że mieszkałem troszki w stolycy i tam to dopiero jest pełno złodziejstwa. :)

 

P.S. zapraszam na motocyklową imprezę w tych "złodziejskich" okolicach. Info w sygnaturce. Nieokradniemy Cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

 

Trochę nie sprecyzowałeś o czym będziesz dokładnie pisał, ale może w jakiś sposób pomogę Ci w poszukiwaniach.

Jako,że o motocyklach nie wiesz nic, jak to pisałeś, więc polecam następujace publikacje na początek:

 

RAFAŁ DMOWSKI:

 

-"PORADNIK MOTOCYKLISTY"

-"SKUTERY-eksploatacja i naprawa"

-"GAŹNIKI MOTOCYKLOWE"

-"MOTOCYKLOWE INSTALACJE ELEKTRYCZNE"

-"KSIĘGA JUNAKA"

 

RALF LEITER:

 

-"HAMULCE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I MOTOCYKLI"

 

WITOLD RYCHTER:

 

-"MOJE DWA I CZTERY KOŁA"

 

M.HARASIMIUK, W.KWAS, R.DMOWSKI

 

-"MOTOCYKLE-PRZEWODNIK"

 

 

No jak na minimum 15 stron formatu A4, to w zupełności wystarczy :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napisz że motor ma dwa koła :) Hm do takiego tematu pracy bym opisał silniki stosowane w motocyklach nowoczesne rozwiązania troche o histori motocykli.Opisz poszczegulne typy motocykli np do czego jest cross a do czego scigacz:P niezapomnij wspomniec o naszym forum:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napisz że motor ma dwa koła  

 

Obudowa motoru pralki ma trzy, a czasami nawet cztery kółka lub stopki :) Natomiast motocykl ma zazwyczaj dwa koła :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

 

No napisz że motor ma dwa koła  

 

 

 

Obudowa motoru pralki ma trzy, a czasami nawet cztery kółka lub stopki  Natomiast motocykl ma zazwyczaj dwa koła

czy to dotyczy rowniez pralek typu 'frania" tak popularnych kiedys w polsce? :mrgreen:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat brzmi dokładnie tak jak podałem: "Charakterystyka pojazdów motocyklowych". Myslalem, że powinienem zawrzeć w tym podstawowe informacje - czym juest motor; coś o rodzajach - cross itd, charaktrerystyka silników, być może omówienie kilku najpopularniejszych marek z kilkoma modelami... tyle moich pomyslów.

Tak pochodze z tych Urli. Nie ma innych! Poza złodziejami, można tu znaleść sporo dobrego. Jak ktos nie wieży to niech obejrzy moją stronę - http://www.cukernia.prv.pl :D [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...