Skocz do zawartości

[OGAR 200] Problem z odpaleniem po zimie


konjo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie radził lac hipolu bo niszczy sprzęgła

 

Pierwszy raz o czymś takim słysze ... To prawda, co ten kolo pisze ?

 

Zeus, ty mnie jak zwykle wprawiasz w swietny humor :lol: Udzielaj sie czesciej, bo cos ostatnio mam kiepski nastrój :lol:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie radził lac hipolu bo niszczy sprzęgła

 

Żart jakiś?? Co do odpalenia to iskra jest? Paliwo przy gaźniku? Ostatnio jakiś łepek przylazł do mechanika bo niemugł odpalić motoroweru, okazało się że zapchał się kranik :D:D Sprawdź jeszcze czy linka od sprzęgła nie jest zbyt naciągnięta, olej raczej nie jest w stanie uniemożliwić lub pogorszyć działania sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipol niszczy okładziny korkowe w sprzęgle. Bardzo dziwne że o tym nie słyszeliście. Mi sie sprzęgło spieprzyło przez hipol w ogarze (a tak właściwie to nie do końca się spieprzyło, tylko uszkodziło).

PS: róbcie jak chcecie ja hipolu lać nie bede bo to jest syf (zresztą lux 10 to też syf.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipol niszczy okładziny korkowe w sprzęgle. Bardzo dziwne że o tym nie słyszeliście. Mi sie sprzęgło spieprzyło przez hipol w ogarze (a tak właściwie to nie do końca się spieprzyło, tylko uszkodziło).

PS: róbcie jak chcecie ja hipolu lać nie bede bo to jest syf (zresztą lux 10 to też syf.)

Dosc dziwna teoria :D. Ja o Hipolu nic zlego raczej nie slyszalem. Moze Ci sie opinie o MIxolu z Hipolem pomylily? Pozatym moze zle uzywales sprzegla lub miales zle wyregulowane i sie ciagle slizgalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mixolu z Hipolem jeszcze nie myle :D

Sprzęgło było dobrze wyregulowane i się nie ślizgało.

Okładziny cierne nie były tak bardzo zużyte ale korek zrobił sie "dziwny" tak jak by go ktoś rozmoczył i potraktował ostrym narzędziem :D

A zresztą mniejsza z Hipolem.

PS: Jak odpalisz to daj znać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...