Skocz do zawartości

CB 1300 - Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

no coz.. moze to lepiej..

przynajmniej nie bede mial watpliwosci czy dobrze zrobilem biorac BK :icon_mrgreen:

Witam.

To kwestia gustu. Myśle ,że żle nie wybraleś - to nowoczesna konstrukcja i jedyne co budzi mieszane odczucia ,to jego wygląd.

PS:

Ale "niema tego złego ,co by na dobre nie wyszło" zawsze możesz go pogonić i nabyć dużą cebule he..he..

:icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To kwestia gustu. Myśle ,że żle nie wybraleś - to nowoczesna konstrukcja i jedyne co budzi mieszane odczucia ,to jego wygląd.

PS:

Ale "niema tego złego ,co by na dobre nie wyszło" zawsze możesz go pogonić i nabyć dużą cebule he..he..

:icon_mrgreen:

 

Fakt. Ludzie popełniają czasem błędy ale zawsze wszystko można odkręcić :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzien dobry, jestem nowy na forum, takze posiadacz cb1300,

 

Pamietam kiedy to na poczatku roku szukalem informacji/opinii na temat tego moto - malo co mozna bylo znalezc na polskich forach. Motocykl ten byl dosc rzadki do zobaczenia na ulicach w naszym kraju. To w sumie byla (wtedy)najwieksza przeszkoda, bo jak wiadomo mala popularnosc danego modelu bywa nieraz problemem (czego doswiadczylem z bmw r850r). Mimo to jezdze i do tej pory zero problemow...

 

pozdrawiam grono CeBulowe

 

rafal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak naprawde ,to niewiele się pod tym względem zmieniło. Dalej jest to rzadki motor na naszych drogach(może to i dobrze). Wielkie golasy wyszły już z popularności ,a ich niejsce zajeły inne rodzaje bike-ów.

Potencjalnych klientów odstrasza też cena, ale w przeciągu ostatnich lat moto potaniało.

Myślę ,że CB 1300 czeka taki sam koniec jak GSX 1400( oficjalnie się go nie sprowadza ,a nie jestem pewien, czy już nie zaprzestano jego produkcji).

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie. :icon_mrgreen:

PS:

Życzę wszystkim bezwypadkowej jazdy w nowym roku! :crossy:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ! to chyba jakaś prowokacja ! :icon_eek:

 

No pewnie ze prowokacja... :icon_mrgreen: Obecnie jestem na etapie wyboru pomiedzy CB 1300, XJR 1300 a GSX 1400...i normalnie nie wiem na co sie zdecydowac... :/ Wiec z checia przegladam forum w poszukiwaniu dodatkowych info i dyskusji.. ;))))))

 

Na razie kolejnosc jest taka...

..jesli z salonu to XJR 1300 bo mi sie podoba najbardziej po CB ktory jest troszku za drogi

 

..jesli uzywka..hmm...waham sie pmiedzy CB a GSX.. :/

 

Powiem Wam ze ciezko znalezdz cos na naszym rynku co by nie bylo skladane z pieciu innych moto.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze prowokacja... :icon_mrgreen: Obecnie jestem na etapie wyboru pomiedzy CB 1300, XJR 1300 a GSX 1400...i normalnie nie wiem na co sie zdecydowac... :/ Wiec z checia przegladam forum w poszukiwaniu dodatkowych info i dyskusji.. ;))))))

 

Na razie kolejnosc jest taka...

..jesli z salonu to XJR 1300 bo mi sie podoba najbardziej po CB ktory jest troszku za drogi

 

..jesli uzywka..hmm...waham sie pmiedzy CB a GSX.. :/

 

Powiem Wam ze ciezko znalezdz cos na naszym rynku co by nie bylo skladane z pieciu innych moto.. :/

Witam.

Wybór trudny - każdy z tych golasów wart jest uwagi. :icon_rolleyes:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow!

Mialem podobny dylemat z wyborem. Nie wiedzialem czy XJR, GSX, GSF czy moze CB. Wszystkie motocykle reprezentuja podobny poziom, osiagi itd. Wizualnie to oczywiscie kwestia gustu, wg mnie wszystkie sa OK. Ja zeby podjac ostateczna decyzje postanowilem rozejrzec sie po sklepach, serwisach, jak wygladaja ceny i dostepnosc czesci zamiennych - tych eksploatachyjnych jak i tych ktore (teoretycznie) nie powinny sie psuc (np. ECU). Dodam ze chwilowo mieszkam w Londku, wiec w polsce moze to sie nieco roznic. Tutaj porownanie zdecydowanie wypadlo na korzysc CB, i nawet czesci do BANDITA 1200 wypadaly drozej. I tak np: filtr oleju do CB1300 mozna kupic za 8 funtow(ok 30zl) z Halfordsa dostepny od reki (jako jedyny)...

 

Nie wiem na ile moje spostrzezenia beda Wam pomocne w polsce, wiem ze nie wszystkie ceny przekladaja sie na polska rzeczywistosc.

 

Poza tym pozostaje odwieczne pytanie odnosnie tego ktora marka lepsza, SUZUKI, YAMAHA czy HONDA. Tutaj nie chce sie wypowiadac bo fora sa pelne dyskusji na ten temat i kazdy ma swoje zdanie. Osobiscie wole podejscie pod katem modelu danego sprzeta niz marki...

 

Pozdrawiam,

rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla CeBulowego towarzystwa.

 

Witam.

Tak naprawde ,to niewiele się pod tym względem zmieniło. Dalej jest to rzadki motor na naszych drogach(może to i dobrze). Wielkie golasy wyszły już z popularności ,a ich niejsce zajeły inne rodzaje bike-ów.

Potencjalnych klientów odstrasza też cena, ale w przeciągu ostatnich lat moto potaniało.

Myślę ,że CB 1300 czeka taki sam koniec jak GSX 1400( oficjalnie się go nie sprowadza ,a nie jestem pewien, czy już nie zaprzestano jego produkcji).

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie. :icon_mrgreen:

PS:

Życzę wszystkim bezwypadkowej jazdy w nowym roku! :crossy:

 

Sprowadza się oficjalnie, jest w ofercie. Czego zresztą jestem żywym dowodem.

W produkcji też jest póki co.

 

Witam kolegow!

Mialem podobny dylemat z wyborem. Nie wiedzialem czy XJR, GSX, GSF czy moze CB. Wszystkie motocykle reprezentuja podobny poziom, osiagi itd. Wizualnie to oczywiscie kwestia gustu, wg mnie wszystkie sa OK. Ja zeby podjac ostateczna decyzje postanowilem rozejrzec sie po sklepach, serwisach, jak wygladaja ceny i dostepnosc czesci zamiennych - tych eksploatachyjnych jak i tych ktore (teoretycznie) nie powinny sie psuc (np. ECU). Dodam ze chwilowo mieszkam w Londku, wiec w polsce moze to sie nieco roznic. Tutaj porownanie zdecydowanie wypadlo na korzysc CB, i nawet czesci do BANDITA 1200 wypadaly drozej. I tak np: filtr oleju do CB1300 mozna kupic za 8 funtow(ok 30zl) z Halfordsa dostepny od reki (jako jedyny)...

 

Nie wiem na ile moje spostrzezenia beda Wam pomocne w polsce, wiem ze nie wszystkie ceny przekladaja sie na polska rzeczywistosc.

 

Poza tym pozostaje odwieczne pytanie odnosnie tego ktora marka lepsza, SUZUKI, YAMAHA czy HONDA. Tutaj nie chce sie wypowiadac bo fora sa pelne dyskusji na ten temat i kazdy ma swoje zdanie. Osobiscie wole podejscie pod katem modelu danego sprzeta niz marki...

 

Pozdrawiam,

rafal

 

U mnie historia była popieprzona. Brałem pod uwagę Bandita i XJRkę. Ale XJRka bez owiewki i ABSu a Bandit jakoś nie przekonywał mnie wykonaniem. Kumpel (TomeG) mi sie dal przejechać na swojej i zacząłem myśleć o CB. Potem się okaząło że w sumie droga jest ale jak oglądałem i oglądałem to się zakochałem. Jak ją wstawili do oferty na 2008 to sie okaząlo że cena nie jest juz tak wysoka jak kiedyś a i utargować coś się da.No i po sprawie. Zamówiłem i musiałem się naczekać ale w końcu jest.

Ale XJRka piekna jest, tylko że chyba więcej trochę żre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla CeBulowego towarzystwa.

Sprowadza się oficjalnie, jest w ofercie. Czego zresztą jestem żywym dowodem.

W produkcji też jest póki co.

 

 

Witam.

GSX 1400 został już wycofany z oferty z rok albo dwa temu -( Bo o niego mi chodziło).

CB 1300 o ile wiem będzie jeszcze sprzedawany w 2009r ,a dalej zobaczymy.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, to racja. No, jakby nie było szkoda bo maszyna też jest całkiem zacna.

Szkoda, że gatunek znika, nie bardzo mi się to trzyma kupy. Choppery, cruisery

jakoś tam raz lepiej, raz gorzej się trzymają, a nakedy, mam na myśli te klasyczne bo maszyn bez plastiku jest trochę, jakoś niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...