Skocz do zawartości

prognoza pogody na marzec - link dla warszawy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!

 

http://www.weather.com/outlook/travel/busi...LXX0028?month=0

 

było? znacie?

to tak na osłodę ;-). dodam, ze sprawdzałem na tej stronie pogode w lutym i pi razy oko potrafią przewidzieć pogodę. zatem już niedługo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niecałe 10 st :/ ale zawsze lepsze +10 niż - 10 :).Tylko ta Twoja pogoda jest na cały marzec czyli prawdziwej,ciepłej wiosny jeszcze jakiś czas nie będzie.

 

Oby jak najszybciej się ociepliło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy +- 10 st. to już się całkiem fajnie śmiga, a w teksach to już naprawdę komfortowo, tak więc dopieszczajcie maszyny, bo wiosna nadchodzi coraz większymi krokami.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy +- 10 st. to już się całkiem fajnie śmiga' date=' a w teksach to już naprawdę komfortowo, tak więc dopieszczajcie maszyny, bo wiosna nadchodzi coraz większymi krokami.[/quote']

 

 

Dokładnie - skóra sie nadaje na zloty zeby sie po pijaku od ogniska nie zapalić :lol:

W teksach sezon trwa dłużej więc czekam niech tylko stopnieją lody i :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="kubaDR600Dokładnie - skóra sie nadaje na zloty zeby sie po pijaku od ogniska nie zapalić :lol:

 

I pawia łatwiej zszczyścić :rolleyes2:

 

Zbycho

XJR1300

MW750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym pawiem-to prawda :lol:

niestety mam tylko skóre,pas nerkowy i skórzane rękawiczki ale jak jeżdże czasem rozruszać koze to kalesonki pod dzinsy,ocieplacze na kolana,2 koszule z dlugim rekawem pod kurtkę i da sie jeździć tylko cholernie mi marzną palce w moich skórzanych rękawicach bo są raczej na te cieplejsze dni. +10 to juz spoko temperatura a najlepsza jak dla mnie to jest 20 stopni z hakiem-idealna jazda.

pzdr

PS.Tylko tam trzeba przeliczać farenhajty na celsjusze ale i tak dobrze, że coś zarzuciles. :)

pzdr

norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałm "pi razy oko" :) . przd chwilą oglądałem tvn i ma padać śnieg... i nocami ma być poniżej -10... i w ogóle jeszcze troche poczekamy :-/. a ja czekam w tym roku na swój pierwszy sezon, wiec niecierpliwię się po dwakroć... motocyklistą stałem się 16 września 2004(rejestracja maszyny) i właśnie poznaję co to znaczy tęsknić za sezonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi nie mówcie o pogodzie już zaczynam powoli łapac doła i myślę tylko o tym cholernym sniegu i mrozie uniemozliwiajacym danie upustu uzaleznieniu i doładowac cos adrenalinki - skoki z 10 pietra na przescieradle juz nie pomagaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że w przyszłości będzie się po prostu wypinać na nasz klimat i w okresie zimowym wyjeżdżać do cieplejszych krajów, aby sobie pośmigać rekreacyjnie. W niemieckojęzycznej prasie motocyklowej nie brakuje ogłoszeń o zorganizowanych wyjazdach do krajów afrykańskich czy południowoazjatyckich, gdzie na miejscu wypożycza się motocykle i hulaj dusza. Takie przerywniki na pewno wpłynęłyby pozytywnie na nasz ogólny stan psychofizyczny, pozwoliłyby doładować się przed sezonem właściwym.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze z biegiem czasu bedzie tak, ze boze narodzenie i nowy rok bedziem spędzać na motorach, a zima bedzie odpuszczać dopiero w maju... cholera wie... :? ... nic tylko chodzić na spacery i dużo chuchać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...