Skocz do zawartości

W końcu mam!


Ja Bol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gratuluje zakupu,znam to zaebiste uczucie gdyz od jesieni mam w garazu(teraz w serwisie)to samo i tez jest to moj pierwszy sprzet(wczesniej tylko rower)przywiozlem go z pod Krakowa bez prawka w temp. 0 stopni i mimo to ze szczescia bylo mi goraco jak cholera.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też się dołączę do gratualcji :P:):P - też rozważałem kiedyś zakup "jaja" ale wybrałem mocniejszą siostrę :twisted: :twisted:

 

pees. ale mam taką radę jeżli to twój pierwszy poważny sprzęt to proponuje odpuścić sobie jazdę w takich warunkach jak na twoich fotkach :!: -wiem, że ciężko sie powstrzymać :twisted: - ale szkoda by było zaliczyć jakiegoś przedsezonowego szlifa nie nacieszywszy się jeszcze maszynką :!:

 

Pozdrawiam Turek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turek:

Warunki do przejażdżki były wyśmienite! Słonko świeciło, asfalt nawet nie czarny ale wręcz suchy... tylko na zdjątkach tego nie widać, bo nam pod akademikiem (a tam były robione fotki) nie odśnieżają i dlatego leży tam śnieg (a w zasadzie lód). Jednak powstrzymuję sie o ile mogę :) Dziś miałem ochotę się przejechać ale kumple wybili mi to z głowy :P Jednak nie wytrzymałem i przynajmniej sprzęt w garażu przepaliłem :twisted: Po tym machnąłem pare pifków w Menel's Garage o ogólnie było zaebiście. Zobaczymy jaką pogodę jutrzejszy dzionek przyniesie.

Pozdrawiam.

>> JaBol <<

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odśnieżają i dlatego leży tam śnieg (a w zasadzie lód).

 

Własnie, wystarczy metr drogi oblodzonej i leżysz! wczoraj sie o tym przekonałem, dobrze że mialem plastiki posciągane, snieg był jeszcze na tym lodzie więc zamortyzował troche, a toczyłem się jakieś 5 km/h max! Przednie koło poszło w lewo tylne też i z 200kg nie wygrałem. :)

Postanowiłem poczekać do "wiosny" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pamiętajcie jednak, ze są DWA najszczęśliwsze dni w życiu mężczyzny:

 

Dzień pierwszy - nabycie ukochanego pojazdu

Dzień drugi - sprzedaż tegoż pojazdu

 

P.S. Jest to pewien schemat, zazwyczaj sprzedajemy po to by nabyć kolejny więc mamy szanse na większą liczbę szczęśliwych dni w życiu :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor:

Niestety jeszcze przez ok. pół roku będę w Wawie więc raczej na Zaspę w najbliższym czasie nie podjadę :P no chyba, że podczas urlopu... ewentualnie w siakiś łikend :)

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja dzisiaj czuje to cy w walentynki. wlasnie od dzis jestem posiadaczem(po 2 latach przerwy,poprzednia kawa kz 1100 padla trupem) zzr 600. i tak jak ty nie moge sie doczekac cieplych i suchych dni.

 

 

do zobaczenia na asfalcie

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...