Skocz do zawartości

Kupiłem wreszcie Sztuke!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

czy ten licznik jest orginalny KTM-a czy dorabiany?

 

Licznik standarowo montowany do 2002 roku - Sigma 500.

No Filu gratulacje, co KTM to KTM.

Teraz dbaj jedynie coby nie zapiuścić sztuki.

No i napisz co i jak z nim.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Juz mi troskzę przeszło wiec może coś napisze.

Otóż do KML

Tak licznik jest oryginalny.

Co do motocykla to jest w dobrym stanie.

Jednakże wymieniłem pare pierdółek, m.in. łańcuch na nowy

DIDa X-ringowy, łozyska obu kół, mam tez teraz nowy wypasiony pokrowiec bo oryginalne siedzenie było okropne, w dodatku to nowe obicie jest podobno cholernie przyczepne 8)

Dodatkowo wydech mi odgieli tzn dyfuzor.

Hmm co do tego, reszta to pierdółki i kosmetyka.

Do wymiany w najbliższym czasie kwalifikuje się jeszcze łożysko amortyzatora czyli w przypadku KTM'a PDS. Do tego, pewnie przed zawodami zmienie tłoka dla pewności.

Co jeszcze?

Chciałem się dowiedziec jak najlepiej kupować czesci do niego, czy od importera TW Consulting będzie taniej niż od dealera.

 

A i naprawiłem cieknący uszczelniacz przedniego zawieszenia przy pomocy patentu Dominika ( thx Domin, jestem ciekaw tylko jaką to ma wytrzymałość, bo jednak się trochę narusza uszczelki)

 

Walcie jakies opinie jak macie.

Jak dla mnie maszyna nieziemsko do****** ale pogoda do upy póki co i jeszcze ani razu tak naprawde nim nie jęździłem, Może jutro? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coo Ty gadasz pogoda naprawde spoko, znaczy pada niemilosiernie ale dużo błocka jest:D(wiem bo jeździłem,bez tylniego hampla dodam)

, a co do uszczelniaczy to ja bym kupił na Twoim miejscu nowe, bo to jednak nie jest kosmiczny wydatek a masz pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulowałem już na gg, a teraz oficjalnie ;) Zazdroszcze nowego złoma, mam nadzieje że bedzie ci sie dobrze spisywał. Tak jak mówiłem - jeśli wolisz mińska to ja KTMa w ramach darowizny przyjme chętnie ;) Licze że pomimo swojej kariery zawodniczej znajdziesz troche czasu żeby powąchać spaliny z rury mojej DTki :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

PDSa wymień koniecznie. Koszt ok. 180 zl. Wymienisz sam, przy czym jak będzie stary zapieczony to troche Ci zejdzie na jego wybijanie z tulei.

Co do czyszczenia simmeringów - no niestety z tym jest tak, że jak simmeringi sa dość nowe i ciekna, to patent daje rade i to kilkukrotnie. Ale jak simmeringi są już powybijane, to mogą nadal cieknąć mimo czyszczenia. Aha, po czyszczeniu warto troche poruszać zawieszeniem - może jeszcze odrobina pociec. Wtedy znów wyczyścić i założyć zgarniacze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu napisał:

Otóż do KML

Tak licznik jest oryginalny.

 

Ja zastanawiam się czy kupić do siebie orginalny licznik za 100zł. czy właśnie taką sigme.

Obecnie też mam rowerowy ale już nie działa, a orginalny rozwaliłem kiedyś podczas gleby.

 

PS. czy ta orginalnie montowana sigma ma podświetlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na poczatku napisales ze masz KTM-a to az wierzyc nie chcialem (nie chwaliles sie zbytnio ;) ) , ale teraz mam pewnosc i widze ze super fura. Snieg topnieje takze mam nadzieje ze w najblizszym czasie znowu zbierzemy ekipke i polatamy tym razem w Twoich okolicach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...