Skocz do zawartości

kierunek opony a bieznik


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Zaloze je "po swojemu" czyli wg Twojej strzalki ;).

A zakladac bede nawet jeszcze nie wiem kiedy.

Na pewno nie bede czekal na odpowiedz firmy. Jesli mi cos odpisza zanim zaloze oponki, to fajnie ;). Ale nie wiem, czy wplynie to na moja decyzje, jesli beda twierdzili, ze strzalki na moich oponach sa prawidlowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie bede czekal na odpowiedz firmy. Jesli mi cos odpisza zanim zaloze oponki' date=' to fajnie ;). Ale nie wiem, czy wplynie to na moja decyzje, jesli beda twierdzili, ze strzalki na moich oponach sa prawidlowe.[/quote']

to po co kupujesz sprzęt od firmy, któej nie wierzysz?

jak dla mnie, to totalnie bez sensu.

rozumiem, że do baku też czasem wedle uznania wlewasz ropę? czy tym razem wierzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Na pewno nie bede czekal na odpowiedz firmy. Jesli mi cos odpisza zanim zaloze oponki, to fajnie ;). Ale nie wiem, czy wplynie to na moja decyzje, jesli beda twierdzili, ze strzalki na moich oponach sa prawidlowe.

to po co kupujesz sprzęt od firmy, któej nie wierzysz?

jak dla mnie, to totalnie bez sensu.

rozumiem, że do baku też czasem wedle uznania wlewasz ropę? czy tym razem wierzysz?

 

Dopiero teraz tu zajrzalem...

Nie wiem jak Ty, ale w momencie, gdy mam namacalny dowod, ze firma sobie w kule leci, to trace do niej zaufanie. Zanim kupilem te opony nie mialem pojecia, ze drukuja sobie strzalki jak im sie podoba. Nawet nie wiedzial tego koles, ktory opony te sprzedaje - wlasciciel firmy Motorad. Na bazarze w Katowicach zwrocilismy mu na to uwage z bratem. Wyciagnal nam dwie identyczne nowiutkie opony, tylko rozniace sie wielkoscia (wlasnie 17 i 18 cali). Strzalki byly na obu w roznych kierunkach.

Sam wlasciciel firmy byl bardzo zdziwiony i powiedzial, ze bedzie sie w tej sprawie kontaktowal z producentem.

 

Pozdrawiam

 

PS

A tekst o ropie do baku jest ponizej pasa. Pomysl zanim cos napiszesz.

Jak Ci na stacji benzynowej podmienia oznaczenie dystrybutora z ON na Pb95 to tez nalejesz rope do baku. Ciekawe, czy bedziesz dalej mial zaufanie do tej stacji i czekal, az Ci wytlumacza, ze w gruncie rzeczy, to na ropie motocykl powinien jezdzic lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tekst o ropie do baku jest ponizej pasa. Pomysl zanim cos napiszesz.

Jak Ci na stacji benzynowej podmienia oznaczenie dystrybutora z ON na Pb95 to tez nalejesz rope do baku. Ciekawe, czy bedziesz dalej mial zaufanie do tej stacji i czekal, az Ci wytlumacza, ze w gruncie rzeczy, to na ropie motocykl powinien jezdzic lepiej.

to ty się zastanów!

ja, gdyby mi na jakiejś stacji podmienili węże i wlałbym do baku ropę, to więcej bym na stacjach tej sieci nie tankował.

a nie wąchał pistolet od węża i na tej podstawie lał do baku albo z dystrybutora z napisem "ON", albo "Pb 98".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A tekst o ropie do baku jest ponizej pasa. Pomysl zanim cos napiszesz.

Jak Ci na stacji benzynowej podmienia oznaczenie dystrybutora z ON na Pb95 to tez nalejesz rope do baku. Ciekawe, czy bedziesz dalej mial zaufanie do tej stacji i czekal, az Ci wytlumacza, ze w gruncie rzeczy, to na ropie motocykl powinien jezdzic lepiej.

to ty się zastanów!

ja, gdyby mi na jakiejś stacji podmienili węże i wlałbym do baku ropę, to więcej bym na stacjach tej sieci nie tankował.

a nie wąchał pistolet od węża i na tej podstawie lał do baku albo z dystrybutora z napisem "ON", albo "Pb 98".

 

Tobie to chyba trzeba narysowac ;).

Jak PIERWSZY raz podjedziesz na stacje i PIERWSZY raz wlejesz ON zamiast Pb95 to mozesz sie tylko w tylek ugryzc - tak jak ja.

Wrozka nie jestem. Skad do jasnej cholery mialem wiedziec, ze ta firma zongluje strzalkami jak jej sie podoba?

PIERWSZY raz kupowalem komplet nowych opon do moto i PIERWSZY raz skorzystalem z uslug tej firmy. Widzisz moze juz analogie??

Gdybym kupowal czterdziesty komplet opon i sie rzucal, ze mi strzalki znowu zamienili, to inna dyskusja!

 

A jak Ciebie stac na oponki BT-45, to ciesze sie Twoim szczesciem. Ja zas nie mam go tyle i dlugo odkladalem, zeby miec choc te Heidenauy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz moze juz analogie??

nadal obstaję przy tym, że moja analogia była bardzo trafna ;).

 

A jak Ciebie stac na oponki BT-45, to ciesze sie Twoim szczesciem. Ja zas nie mam go tyle i dlugo odkladalem, zeby miec choc te Heidenauy.

moim zdaniem nic tu szczęście nie ma do roboty.

do mojego nie robią BT-45 ;),

aktualnie mam ContiRoadAttack'i, ale właśnie interesują mnie Bridgestone.

Będzie to mój następny komplet, tyle że nie 45, a 14 ;).

a co do kasy - mi też z nieba nie spada.

Nie mniej jednak jak już uciułałem na moto, to szkoda mi by było kiedyś wpaść w jakiś głupi poślizg i wyglebić się niszcząc rzeczy za 10x więcej, niż na oponkach zaoszczędziłem.

Być może (oczywiście odpukać!) dzięki lepszym oponom oszczędzisz znacznie więcej, niż dzięki tańszym! (życie? zdrowie?)

Warto się nad tym zastanowić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

I wlasnie dlatego kupilem te Heidenauy... ;)

Naprawde mocno naciagnalem kieszen na nie. Myslalem, ze kupie komplet jakichs uzywek... Ale stwierdzilem, ze nie ma co oszczedzac na oponach i kupilem nowki ;) - jedyne, na jakie od biedy dalo sie nazbierac.

Ja ciagle mam jeszcze 850zl dlugu za motocykl i splacam ;). A jeszcze zaworki i gazniki czekaja na regulacje ;).

Heh, no i po dzis dzien nie dozbieralem jeszcze na zalozenie zakupionych juz oponek ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

W takim razie koles calkiem ladnie "gral" ;).

Ja tez nie uwazam, ze strzalka dyskwalifikuje opone sama w sobie. Tylko probowalem uscislic, czy to faktycznie blad oznaczenia. Juz wiem, ze tak, wiec reszta mi wisi. Wiem jak opony zalozyc ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Będzie to mój następny komplet, tyle że nie 45, a 14 ;).

a co do kasy - mi też z nieba nie spada.

Nie mniej jednak jak już uciułałem na moto, to szkoda mi by było kiedyś wpaść w jakiś głupi poślizg i wyglebić się niszcząc rzeczy za 10x więcej, niż na oponkach zaoszczędziłem.

Być może (oczywiście odpukać!) dzięki lepszym oponom oszczędzisz znacznie więcej, niż dzięki tańszym! (życie? zdrowie?)

Warto się nad tym zastanowić!

Kurcze, a ja chcialem zaoszczedzic -kupilem uzywki, 20 km i gleba ;) Niestety masz tutaj racje, chcac zaoszczedzic mozna duzo wiecej stracic. Tylko jedno mnie **rwa ***rwia,dlaczego w tym kraju opony sa drozsze niz na calym swiecie!!! Jak w stanach komplet nowych BT 45 kosztuje niecale 200 $ a u nas spokojnie ze dwa razy tyle! I gdzie tu jest sprawiedliwosc :?:

Tez sie powkurzajcie http://www.casporttouring.com/thestore/BT45.html

 

http://www.motorcycledreamshop.com/streettires.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno mnie **rwa ***rwia,dlaczego w tym kraju opony sa drozsze niz na calym swiecie!!! Jak w stanach komplet nowych BT 45 kosztuje niecale 200 $ a u nas spokojnie ze dwa razy tyle! I gdzie tu jest sprawiedliwosc :?:

nie, no.

aż tak źle nie jest.

w Pl w Larssonie kosztują 480+540 (1020) - to nie 2x więcej niż w USa :/.

jak się dobrze zakręcisz, to za 900pln wyrwiesz komplet nówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie' date=' no.

aż tak źle nie jest.

w Pl w Larssonie kosztują 480+540 (1020) - to nie 2x więcej niż w USa :/.

jak się dobrze zakręcisz, to za 900pln wyrwiesz komplet nówek.[/quote']

Nie wiem jak Ty patrzysz-bo ja widze za przod 580 zeta a tylu wcale nie ma... Czyli komplet wychodzi co najmniej 1200 zlotych ,kiedy w USA ten sam komplet kosztuje 170 $. Z mojej matematyki jest to mniej niz polowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, sorki.

patrzyłem na opony do GSa ;),

do twojej CB faktycznie przód kosztuje 580pln, a tył też jest i kosztuje równe 600 ;).

zwracam honor - naprawdę wychodzi 2x tyle ;)

ale nadal jak się dobrze zakręcisz, to za 1000-1050 wyrwiesz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...