Skocz do zawartości

Zapraszamy na zloty do Ukrainy!


Andriy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BULLSON FOREVER
ale faktycznie w PZU jest na karcie Ukraina i jest to za darmo - juz rozmawialem z agentem.

No wlasnie, wiec sie nie czepiaj. Ale auta nigdy nie ubezpiczam w PZU-duzo taniej jest w Generali lub w Trygu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

nigdy nie wykupilem autocasca, tak wiec nie wiem jak z tym jest. Wiem tylko, ze na kraj za wschodnia granica ciezko ubezpieczyc pojazd od kradziezy-chcialem tak zrobic gdy jechalem do Rosji i Gruzji, ale nikt nie oferował ubezpieczen na te kraje-tak traktuja klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunek Lwów obrali:

aker

piocho2

miro_N

 

Jeśli byłby ktoś zainteresowany, to na granicy (jeszcze nie wiem,Medyka, czy Korczowa) zamierzamy być w czwartek, 05.05.2005, ok. 13-tej. Jeśli ktos chcialby urozmaicić sobie podróż, to pod Krakowem mamy metę ze środy na czwartek :) , ale akces zgłaszać proszę jedynie do jutra, do 14-tej. Muszę potwierdzić ilość osób.

 

Poza wszystkimi innymi niezbędnymi rzeczami należy pamiętać przede wszystkim o:

paszporcie

zielonej karcie

kompletnym ekwipunku do spania (namiot, itd.)

 

Nie mam pojęcia, jak będzie. I tak najważniejsza jest JAZDA! ;)

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to bedzie ze ja pierwszy powiem te sakramentalne: "Ja pier...e!!!". Time of my life - mozecie mnie cytowac. I to jeszcze: Pit mowi "Bylo git!".

Pozdrowienia dla Mirona co mial wczesniejszy wyjazd i dalsza droge. Mam nadzieje, ze obylo sie bez przykrych przygod i "Babcia" sie spisala.

Houk. Powiedzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozia nie obdarzyła mnie ekspresją kojarzoną z piocho :lol: , nie mniej jednak na razie nie mogę nic innego napisać, bo dochodzę do siebie. Relacja będzie wkrótce.

 

Wielkie dzięki dla Andrija i chłopaków z LIONS LVIV oraz grupy Biela Wieża, którzy grali jak marzenie. Tak poza tym - gościnność ukraińców jest nieskończona, a ich serca wielkie jak dzwony :lol:

 

Powoli zastanawiamy się nad wyjazdem do Odessy 8) na Goblin Show

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, żyję i Babcia też :P

Od razu w tym miejscu dzięki serdeczne dla Andriya i całej ekipy lwowskich Lionsów (nie spamiętałem wszystkich imion, a nie chciałbym kogoś pominąć) :P za zaproszenie i ugoszczenie prawdziwie od serca, po słowiańsku ;) ;)

Podziękowania również dla ekip z Ternopola (Dziadek :) ) i Łucka, oraz dla Levka i Koli za wycieczkę po Lwowie :(

Było po prostu super, nawet pogoda nie popsuła klimatu. Fakt, że był specyficzny :mrgreen:

Aker i Piocho, cholernie żałuję, że ominął mnie sobotni wieczór (Biała Wieża ;) ) ale tylko tak technicznie mogłem dojechać ten niecały tysiączek 8) do niedzieli.

To co, za rok Odessa? ;)

 

ps.Pewnie niebawem pojawi się trochę fotek i więcej szczegółów, a jest co wspominać :twisted: Zastanawiam się, czy zdjęcia nie powinny przejść jakiejś cenzury najpierw :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...