Skocz do zawartości

Zapraszamy na zloty do Ukrainy!


Andriy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chętny, jak zresztą od początku tego tematu :P Istnieje kilka sytuacji, które mogą wyleczyć mnie z tych chęci, ale jestem dobrej myśli. W zamyśle miałem trasę z wyjazdem w środę, nocką w Krakowie, dwa dni na Lwów i powrót. A Twoje plany?

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo - mistrzu, myślałem już że będę tam musiał sam pojechać. W każdym razie ja nie mam jakichś szczególnych planów, chciałbym tylko wyjechać do Lwowa i wrócić :lol: Wszystko co się wydarzy pomiędzy tymi znacznikami na osi czasu jest obojętne :lol: Wyjazd 4.05 także mi pasuje, Kraków - jak najbardziej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do roboty! :buttrock:

Ok Piotrek, nie podpisuję cyrografu :) , ale plany ustawiam pod ten wyjazd. Tak sobie pomyślałem, że może jednak zaplanować start na 3-go, to wtedy powrót byłby na spokojnie. Szczegół, dogadamy się, namiary mamy. Pomijając pogodę i inne, nie przewidziane okoliczności, pozostałe przeszkody postaram się usunąć do końca przyszłego tygodnia.

 

Gdyby ktoś jeszcze się wybierał, niech da znać, zawsze to raźniej :flesje:

 

ps. Którego konia ze stajni wyciągasz? ;) Tylko bez przegięć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow!

Na poczontku tego sezonu we Lwowie odbediesie dwie imprezy motocykliowych.

My' date=' ukrainscy motocyklisci, zapraszamy Was odwiedzic nasz kraj

 

Termin imprezy: 4-9 maja 2005 roku

Nazwa imprezy: "I INTERNATIONAL MOTO-ROCK FESTIVAL"

Program:

- 4-5 maja: Wjazd, rejesracja, wycieczki miastem;

- 6-7 maja: konkursy, koncerty;

- 8 maja: parada ulicami Lwowa, koncerty.

- 9 maja: zakonczenie imprezy.

Organizator: LIONS MC, Lwow

Kontakt: Aleksandr Mironov (Digger), [email protected], +380 67 674 37 81 lub pytac tu http://motocykl.net/forum/viewtopic.php?t=40&start=0 (bez problemow mozhna po polsku, zrozumiemy)

 

Druga imreza taka:

Termin imprezy: 27 maja 2005 roku

Nazwa imprezy: Urodziny "HULIGAN BIKERS LVIV"

Organizator: HULIGAN BIKERS LVIV

Kontakt: Dmytro Kanavin (Psih), [email protected], +38 067 674 00 70

 

 

Kalendarz zlotow tu:http://motocykl.net/index.php?c=events

 

 

 

 

 

Cześć jestem ze Szczecina.Wybieram się w tym roku na Krym ale zlot bardzo chętnie zdałoby się jakiś zaliczyć.

 

w ogóle siemka Siwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ukrainę trzeba mieć "specjalną" zieloną kartę - czyli ważną na Ukrainie (standard UE tego nie przewiduje).

 

Poza tym są pierwsze ustalenia. Ja umówiłem się z Miro w Krakowie w Srodę wieczór (4.05). Tam Mirek załątwi jakieś spanie w firmie u znajomych. W związku z tym, że bez bratania się nie obejdzie ruszamy o jakiejś normalnej godzinie w czwartek, żeby być na granicy przed 13:00. W związku z tym mam prośbę do chętnych żeby zadeklarowali gdzie się spotykamy. W grę wchodzą 3 opcje :

- wyjazd w Warszawy w środę rano (godzina i miejsce do ustalenia)

- spotkanie wieczorem w Krakowie 9 o nocleg trzeba zapytać Mirka, ale wstępnie jest to możliwe)

- spotkanie na granicy około 13:00

 

Z przykrością donoszę, że nie ustaliliśmy gdizie na granicy się spotykamy, na dzień dzisiejszy wiadomo że na Polsko-Ukraińskiej :lol: . Szczegóły będą jeszcze ustalane . Walutę najlepiej wymienić przy granicy i to chyba wszystko. Generalnie podczas wyjazdu nie będziemy bić rekodu trasy :lol: a wszystko będziemy traktować z wielkim spokojem 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
Na ukrainę trzeba mieć "specjalną" zieloną kartę - czyli ważną na Ukrainie (standard UE tego nie przewiduje).

Co za bzdury. Byłem na ukrainie wiele razy (i przed wejsciem PL do UE i po). Zwykła zielona karta jest wazna, ale na niektórych przejsciach "mafai" próbuje wcisnac takie niebiesko-żółte ubezpieczenia za 20zł (zreszta cena zalezy od tego na ile dni a przede wszytskim od tego na jak bogatego wyglada zatrzymany... :roll: ) Jak juz wyjedziecie z przejscia i bedzie Was zatrzymał gościu lizakiem ale bez munduru-zreszta czasem zdazaja sie glaby w jakis dziwnych mundurach-to poprostu sie nie zatrzymujcie, a jesli sie boicie to zatrzymajcie sie ni gaszac silnika i zapytajcie o co chodzi. Jesli powie ze ubezpieczenie to krzyknijcie im spod kasku ze macie po czym "jeden i rura"!!!. Jak tak robiłem wiele razy. Ale pirwszy raz dałem sie nabrac i wybuliłem 10zł-stargowałem z 20 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi by pasil wyjazd z w-wy w srode rano' date='

pytanie - te karte zielona normalnie u ubezpieczyciele kupuje sie. i wtedy jak sie ja kupuje to nie trzeba miec tej normalnej na kraje UE?[/quote']

 

No to jeszcze się konkretnie umówimy. Co do karty : właśnie byłem w Warcie i kupiłem zieloną kartę na Ukrainę i inne kraj nie należące do UE - kosztowała mnie 10 zł. W każdym razie trzeba mieć zieloną kartę obowiązującą na Ukrainie ( na papierze są wymienione kraje, w których dana karta jest ważna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...