Skocz do zawartości

wsk gil-------renowacja lakieru


paho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

helo.

więc sprawa wygląda tak...wczoraj przytachałem do domu jakąs wsk nieznajomych m ido tej ory kształtów...po sprawdzeniu dowiedziałem sie że to jest wsk gil...i tak....niemam pojęcia czy tam oryginalnie są błotniki białe czy rasczej tak jakby brud ny biały...lakier na nich jest w stanie zajefajnym...oprócz paru wrzodów:/...

I tutaj moje pierwsze pytanie...niechce zdzierać całego lakieru tylko ponaprawiać te miejsca w których lakier odprył lub porobiły sie wrzody....

Jak to zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Takie kredki mozna sobie w dupe wsadzic.

Nic nie daja.

 

Robienie zaprawek lakierniczych tez raczej nigdy ladnie nie wyjdzie. Zeby bylo to trwale, musisz taki babel zedrzec do golej blachy, bo na pewno pod spodem jest rdza. A wtedy juz na 90% zrobia sie progi miedzy starym a nowym lakierem.

No i nie dobierzesz tak koloru, zeby nie bylo nic widac.

Takze, zalezy na czym Ci zalezy.

Jesli po prostu chcesz zatrzymac korozje - to rob zaprawki. A jak zalezy Ci na wygladzie, to zdzieraj caly blotnik i maluj od zera.

 

Pozdrawiam

 

PS

Od bidy mozna kombinowac - jak jest wzer, to zedrzec np. pasek na calej szerokosci blotnika i odmalowac. Mozna sciemniac wtedy, ze taki a nie inny wyglad jest zamierzony ;).

Bo jak porobisz same wzery, to beda widoczna laty i blotnik bedzie w w ciapki jak biedronka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a dokładnie ten kolor nazywa sie kość słoniowa, a baki GIL-e miały z reóły żółte , pomarańczoee miały kobuzy

a zdięcie na tej stronie wygląda średnio orginalnie

po pierwsze kolor i guma na baku

i siedzenie skłedene :)

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooo????? siedzenie składane miał wyłącznie bąk i dudek...... po drugie jednak niemam gila po długich cyrkach ze sprawdaaniem co to mam

Kolor na kośc słoniową mi raczej nie wygląda

wsk m21w2 te miały pomarańczopwe m06b3 również miały pomarańczowe.....

więc zbyt duzo nowego nie wniosłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe........któż to sie o wsk pyta.....Mairiank we własnej osobie:D

 

A, bo mi sie młodość przypomniała. Taki wydech, to była wtedy nowość!

I te skladane siedzenia, i chopperowata kierownica w kolejnych WSK-ach!

Wtedy to takie bym brał z pocałowaniem ręki.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...