Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bronx : Bahama ty w nocy z PGR na lawke , tam masz duzo szparek moze w jakas trafisz

 

hehe nie dzieki wiesz jednak nie skorzystam ;)

 

 

Krasnal : Kurna dlaczego tak wcześnie, nie zdążę browarka walnąć we Wrocku, a przecież jakieś śniadanie zjeść muszę

 

jak nie we Wrocku to pod radiostajcą jak co roku :twisted: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choipaki ja moze polece w strone wrocka , trzaa wkoncu mote prztetestowac . ale to narazie taki pomysl , bo niewiem czy niebedzie jakis spraw na sobote .

Jakby co to dajcie znac na pw o ktorej spodziewacie przelecei kolo opola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal jak pojdzie wszystko po dobrej mysli to sie spotykamy gdzies rpzy wylocie z WRC...  :arrow:  We`ll be in "touch"  :twisted:

Standardowo z Quadem spotykamy się na CPN-nie przy autostradzie ale i tak zatrzymujemy się na pierwszym parkingu, jakieś 2km dalej, coby kanpeczkę wcisnąć żeby pod radiostacją piwko nie było na czczo :)

Mam nadzieję że do tego czasu poskładasz sprzęta. Co z Cotletem - też jedzie na swoim ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin zlotu zbliza sie nieublaganie :twisted: ...

tymczasem dla ludzi z okolic....moznaby sie trafic wczesniej i jakies piwo chlapnac przy rozmowie...bylem dzisiaj w Bumerangu i troche ludzi sie tam zbiera ale ewidentnie brakuje tam naszych mord :clap:

za tydzien znowu z Bahama bedziemy i moznaby sie w kapke wiekszym gronie spotkac...to tak w ramach PS....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec miejsc na noclegowych.

na wyrka zalapali sie:

bronx tuba broda krasnal quadman browarny Bodzyn schpakoo(x2)

I to wyzej to lista pewniakow co wplacila :clap:

a reszta sie ociaga i ociaga i ociaga :clap:

Temat zaczął dryfować i już nic nie wiem. Ile osób wpłaciło? Ile osób będzie? Jakieś ze dwie strony temu było chyba 40 osób i wyszło że miało nie być ludzi spoza forum. Jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy? Bo z tej listy bronx'a wychodzi tylko 10 osób :? cóś mało :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) We wtorek puszczam przelewa :twisted:

 

Na zlot moge przyjechac później niż reszta, bo mam kolokwium 16 kwietnia o 15:00 :? :?

 

Ale bede :clap: jak sie PGR i Cotlet nie wyrobią czasowo (patrz, zaczekają na mnie:) ) to przyjedziemy w kupie :twisted:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal pokaz mi posta kiedy JA pisalem ze bedzie 40 osob !!!!

Qwa niepierwszy raz to sie robi i wiadomo jak jest ... niekazdy kto napisze ze jedzie to juz tam jest ....

Teraz uscisle na dzien dzisiejszy jest 13 osob (od 11 wplynela kasa) + Bronx i Tuba.

To je imprezka zamknieta i niebieremy luda z poza forum ( jak ktos chce czegosc wiecej sie dowiedziec to na PW lub GG)

Zoabczymy jak frekfencja bedzie wygladac w pon wt bo kilka osob zdeklarowal sie ze juz wplacilo.

Najwazniejsze ze domek zaklepany ( ze 30 osob sie pomiseci spokojnie) i 10 luzek jest (juz zadne wolne:P )

No to chyba tyle nie:)

 

Piszcie kto chce ( komu na reke ) podjechac pod radiostacje a kto pod Szpile?[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak.

Rossenwatterparty :clap:

Ode mnie kasa zapewne w poniedzialek dojdzie,bo pocztą puszczona.

Będę jechał z Kielc przez Jędrzejów,Miechów,Wolbrom,Olkusz,Dobrowe Górniczą,Mysłowice,Żory.

Jest ktoś na tej trasie,do kogo się można podczepić????

Spotyka się ktoś u Darka jak w zeszłym roku????

Bo znając życie,to ile razy byłem na śląsku,to sie zawsze kajś gubiłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również

a i żebyscie wiedzieli zeby pózniej nie było jakichs niedomówiem jade ja i biore kumpla juz wczesniej rozmawiałem z Bronxem, który zgodził sie pod warunkiem iz wezme za niego (kumpla) pełną odpowiedzialnośc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...