Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto lista osob ktora zglosila sie na Pw: (tzw pewniacy)

(...ciach)

 

Ponieważ bronx oczywiście o mnie zapomniał (oczywiście już dawno pisałem mu na priva), a ja z nawału roboty mało mam ostatnio czasu zaczytywać się w forum to nie oprotestowałem sprawy w porę. Do rzeczy: kasa poszła dzisiaj za 2 osoby. Mam zamiar przyjechać ja i kolega mój we 2 motocykle (oba moje :-)). Znam zasady jeżeli chodzi o ludzi spoza forum. Biorę odpowiedzialność pełną i myślę, że taką zasadę trzeba przyjąć. Oczywiście dostosuję się do postanowień ostatecznych - jak trzeba będzie to powiem kumplowi, żeby sobie zrobił grila w domu na balkonie i pojadę sam. No hai problema.

Istnieje jednak niestety duże prawdopodobieństwo, że nie dojadę z uwagi na delykatne problemy różnej rangi. Nie będę jednak robił z gęby szmaty i mimo, że bronx mnie pominął kasę wpłaciłem. Zwrotów nie przyjmuję. Potwierdz bronx otrzymanie szmalu na privie. Gdybym nie dojechał, qrwa mać, to na pewno sobie to odbiję i Was ścignę o niedopitą gorzałę. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schpakool, z Twoich wypowiedzi wnoszę że jesteś konkretny gość i na pewno wiele bratnich duszy na tym zlocie spotkasz.

Myślę że gdybyś nie dojechał, byłaby to duuuuża strata.

Mniemam zatem iż dasz radę zwalczyć delykatne problemy i niejednego browara wychylimy razem na zlocie.

Pomimo oczywiście iż V4 jest dużo lepsza od V2 :D :clap:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniemam zatem iż dasz radę zwalczyć delykatne problemy i niejednego browara wychylimy razem na zlocie.

 

Mam nadzieję, że się uda. Dzięki za wsparcie, zrobię wszystko, żebyśmy razem gardło mieli możliwość przepłukać tą ambrozją.

 

Pomimo oczywiście iż V4 jest dużo lepsza od V2 :D :clap:

 

Tu się nie zgadzam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schpakool jedna uwaga do Ciebie:

 

MOSZ QRNA BYĆ :!: :clap:

 

Zaraz leje kase na to zje*ane konto i teraz tylko pytanie czy sie goscie wyrobią z terminami cobym nie musiał PKSem jechac na toą wielce coolturalna impresskę... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam mapke gdzie dokladnie bedzie ten pucz :clap:

 

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~tubapl/publi...ybnik_zalew.gif

 

bylismy dzisiaj na miejscu z kolega Bronxem,domek jest juz nasz :twisted:

miejsce na bibe w srodku idealne(gdyby nie daj boze lalo,tfu tfu( darek jako pogodynka zadbaj o to by bylo piknie:) ),ognicho nad sama woda,spanie jest :D.Parking na motorki bedzie zamykany...generalnie jest okej.

 

spotykamy sie standardowo grupa zachod plus gliwicka i okolice pod radiostacja,godzine podamy pozniej

grupa poludnie pod szpila w rybniku,

reszta samarytan pod osrodkiem wg mapki :D

 

prosimy zatem z Kolega Bronxem o rezerwacje :D

pisac do niego na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam mapke gdzie dokladnie bedzie ten pucz :clap:  

 

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~tubapl/publi...ybnik_zalew.gif

 

 

Pardon, ale co to jest, qrwa, Sp.Ż.REF? Pytam z ciekawości, bowiem skrót ten roz**bał mi serce :-). Można tam na jakichś żaglach polatać, bo ja żeglarz też jestem. Trochę adrenaliny na kaca by się przydałoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...