Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

poprostu popuść troche likne ciagnaca dozownik tylko dosłownie milimetry :flesje:

 

ja wywalilem dozownik bo:

 

wiem ile idze oleju

manetka chodzi lzej

i jak jeździłem zima to wiedzialem ze smarowanie jest, bo zima olej gesty jak smar

 

osoba której sprzedalem motocykl równiez robi mieszanke a dozownik jest razem z calym osprzętem sprawny yno przykrecic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 2miesiące temu kupiłem sobie dt :flesje: ostatnio kiedy dolewałem płynu do chłodnicy zauważyłem że mam tam jakieś tłuste guwno tak jakby jakiś olej, skąd on tam sie bierze????????? a moze poprzedni właściciel dolał oleju zeby sie pompka wodna nie zatarła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej chłopaki pomozcie gdzie moge dostac linge gazu do yamahy niby w larssonie wszystko łądnie pieknie a tu nie am do yamahy dt 80 lc2 z 1992 r macie jakies inne sklepy albo cos ?

 

Na sklepmotocyklowy.pl powinna być ;)) jakby co to ja mam ale tylko część do gaźnika do dozownika już nie:/ . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to dokłanie jest z tym dozownikiem ale jak samemu robisz mieszanke to przy wysokich obrotach wiecej paliwa bierze a przy tym i oleju

ja zawsze jezdzilem na dozowniku ale od kilku tygodni jak poczytalem forum to jezdze i na dozowniku i na mieszance....

przynajmniej jak dozownik padnie to nie spotka mnie przykra niespodzianka w postaci zatarcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej trasie moja dt osłabła była stopniowo coraz bardziej mułowata, wiecie może, jakie mogą być tego objawy, co sprawdzić? Brakło jej 2 tysiące obrotów i nie wiem, co to może być elektronika czy raczej cos mechanicznego?

 

Pozdro 600 ;) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumialem wczesniej twoje pytanie ;)

1.Mozliwe ze ja przegrzales ?

2.Mogły zuzyc sie juz pierscienie

3.Mojemu kumplowi kiedys sam przestawil sie gaznik :flesje:

4.Zapchany filtr powietrza

 

Sprawdz to a jak nic z tego co podalem to niewiem ;)

 

 

 

Ad2

Ma ktos w swojej DT sportowy dyfuzor ?

Edytowane przez Litrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dozowniku i na mieszance?? ?? ?? Jak to?? Olej z dozownika + olej z mieszanki to nie za duzo?? Musi byc za toba niezla niebieska siekiera :] POZDRO

wlasnie najlepsze jest to ze nie dymi :biggrin: nie mowie tylko o niebeieskim dymku ale w ogole. jak jest cieploato nie widac zadnych spalin :) jak w samochodzie. miesznke do zbiornika nie robie 1;50, raczej leje na oko wiec nie przesadzam :biggrin: i nie ma zadnych strat na osiagach. 110km/h to norma codzienna.

 

no prawie codzienna bo niecodzien jezdze dwupasmowka :D

 

a czasem nie mam kiedy dolac miesznki i jezdze tylko na dozowniku... ale ogolnie staram sie o moto dbac :icon_crossy:

 

Litrus ja mam sportowy u siebie ale w 80tce

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ten sportowy dyfuzor daje cos ? czy to to samo jak sie ma odblokowany seryjny dyfuzor ?

a tak wogole to daje cos ten sportowy albo odblokowany dyfuzor ?

bo jak tak to za 200zl do mojego widzialem i kupie ale nie jestem pewien czy to cos da a nie chce kasy w bloto wyrzucic ...

Pozdrawiam

A i jeszcze jedno .. moja dt strasznie kopci jak jest zimna i jak jest ciepla to jak sie jedzie za mna to wyraznie widac dym :D moze zle ustawiony dozownik ? ale jak wiecej oleju to zdrowiej :biggrin:) :)

Edytowane przez Litrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...