Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

A jak daleko jest? Średnica w gaźniku Mikuni S20V wynosi 43mm....za to mogę Ci powiedzieć co poczujesz bez wydawania kasy. PO pierwsze będziesz miał za uboga mieszankę dopóki nie wyregulujesz gaźnika a jak Ci się to uda to poza basowym pomrukiem z pod baku nie poczujesz żadnej różnicy ;] a do tego od razu Ci mówie nie jedz w żaden teren bo najpierw filterek zapcha ci się raz dwa a potem już nic nie będzie dawał a motor osłabnie ze względu na zapchany filtr.

 

No ale ja już nic nie mówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi :icon_razz: to ja chyba to zostawie w spokoju :bigrazz:

 

chce zobaczyc efekty jazdy na stozku bo wiele osób go ma w innych motorach

 

ja ci powiem na podstawie ogara (może to głupie porównanie ale co mi szkodzi :bigrazz: )

po założeniu trzeba wyregulować,

silnik cholernie nie elastyczny bardzo wysoko go trzeba kręcić żeby jakoś jechał,

zapycha się po jeździe po polnych dróżkach,

przepuszcza tony syfu

teraz plusy:

fajnie wygląda (ale w dt tak będzie nie widoczny )

basowy pomruk

to by było chyba na tyle :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xsyniu147

u mnie cylindrze pisze 37a 79cm2... czyli z mojej wiedzy jest to cylinder od dt lc... starszy lepszy ;D xD ?... i ma wiekszy stopien sprezania chyba co nie ?

Edytowane przez xsyniu147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak filtr stożkowy to tylko z gąbki. nie ma co oszczędzać i kupować te standardowe tańsze bo one wlasnie zacieraja silniki. musisz częsciej przeczyszczać taki filtr. troszeczke mocy by Ci przybyło napewno ale i zużycie paliwa wieksze. jak masz kase i chcesz jeździć mega ekstremalnie to kupuj. przemyśl czy warto. jak chcesz tuningu to wsadź tłumik sportowy.

 

a mam pytanie. gdzie idzie kabel ktory pokazuje mi na liczniku właczony luz? czy to idzie gdzies pod blok silnika czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a mam pytanie. gdzie idzie kabel ktory pokazuje mi na liczniku właczony luz? czy to idzie gdzies pod blok silnika czy jak?

 

jest po lewej stronie silnika mniej więcej w połowie bloku. powiem Ci żebyś szedł za wiązką elektryczną i znajdziesz jeden kabelek przykręcony śrubką do bloku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

 

mam jeszcze jeden problem. mam nowy akumulator a rozrusznik kręci wolno. mierzylem napiecie w akumulatorze to spokojnie 12 woltów a nawet troche wiecej. czy to wina rozrusznika? jest dowalony?

 

Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze aku mógłby miec wicej voltów, a pozatym znacznie łątwiej sprawdzić czy to wina aku niż rozrusznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

 

mam jeszcze jeden problem. mam nowy akumulator a rozrusznik kręci wolno. mierzylem napiecie w akumulatorze to spokojnie 12 woltów a nawet troche wiecej. czy to wina rozrusznika? jest dowalony?

 

 

Wyjmij aku i naladuj przez noc. Potem sprawdz jak bedzie tak samo to proponuje Ci wyjac i rozebrac rozrusznik, wymienic szczotki i spraqwdzic lozyska moze wymienic jak bedzie to konieczne poza tym ogolnie wyczyscic ;) i bedzie jak nowy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...