Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Ej jak odłączyłem linke od dozownika to już nie będzie podawał czy trzeba się grzebać w czymś innym??Pilnie bo na las jade :icon_mrgreen:

 

Chodzi o to czy jakaś pompka nie będzie mi tam podawać oleju dodozownika.

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej jak odłączyłem linke od dozownika to już nie będzie podawał czy trzeba się grzebać w czymś innym??Pilnie bo na las jade :)

 

Chodzi o to czy jakaś pompka nie będzie mi tam podawać oleju dodozownika.

 

Odłącz rurke od gaźnika i rurke od zbiornika oleju .. dozownik siedzi ci po dprawa kapą silnika.. musisz odłaczyc obie rurki inaczej bedzie kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz rurke od gaźnika i rurke od zbiornika oleju .. dozownik siedzi ci po dprawa kapą silnika.. musisz odłaczyc obie rurki inaczej bedzie kłopot.

Tak racja, bo dozownik podaje cały czas na wolnych obrotach też, a to tak samo jak bez linki. Poprostu jak masz linkę i dodajesz gazu to zwiększasz dawkę oleju inaczej na wolnych obrotach by się zatarł gdyby nie podawał, dlatego trzeba odłączyc rurki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a co to moze byc??

Kumpel kupil dt 80 i nie łapie starter

jak sie ja na strone startera pochyli to lapie czasami albo po długiej jezdzie ??

Pzdr

 

Sprzegiełko rozrusznika? Możliwe ze coś sie rozłączyło , spadło, pękło... proponuje metodę starych górali... rozkręcić i sprawdzić :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem temat ma 155 stron i nic nie mozna znaleść mimo iz pytania się powtarzają co kilka stron ;]

 

DT 80 MX może mieć blokadę na module ale nie koniecznie. Lepiej sprawdź jak tam jest kompresja i tłok w jakim stanie oraz dobrze wyreguluj gaźnik. ten motorek bez kombinacji nie poleci więcej jak 85 (DT80MX) zaznaczam bez kombinacji ...a z kombinacjami może więcej...

 

Ja narazie próbuje zmusić żeby moja DT znowu ciągnęła 100 ale nie wiem co z tym będzie.. zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a co to moze byc??

Kumpel kupil dt 80 i nie łapie starter

jak sie ja na strone startera pochyli to lapie czasami albo po długiej jezdzie ??

Pzdr

Bardzo czesto zużywa sie tuleja od zebatki kopki i wydaje mi sie ze to możę byc przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a co to moze byc??

Kumpel kupil dt 80 i nie łapie starter

jak sie ja na strone startera pochyli to lapie czasami albo po długiej jezdzie ??

Pzdr

 

Zużyta tulejka w zebatce pośredniej między kopniakiem, a koszem sprzęgłowym na 100% :(

Edytowane przez pawel125r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz ... na allegro jest w cul dt-tek moja jest z Gostynia tam jest koles co sprowadza zobacz na allegro bo on tez wystawia

 

racja takiego szrotu jak on sprzedaje to ze świeca szukać... Ta obecna malowane byla jak i niekompletna. Sprzedawca też cham i widać, ze handlarz.

 

Ja z mazowieckiego do 3tys zł widzę w "cul" trzy sztuki. Może masz inne allegro :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...