Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy piszą że było a ja nie moge znaleść. To ja to jest mam jeździć 3tys. obrotów przez 500km?

 

No pewnie, ze NIE :icon_evil: !!! poprostu przez pierwsze 500km nie mecz zbytnio maszny, nie zapuszczaj sie w piach czy bloto, nie przegrzewaj, nie krec w czerwone pole - tylko tak do 7-8tys obr. Mysle, ze bedziesz wiedzial o co chodz i dasz rade ;) :crossy:

Edytowane przez pawel125r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO TY??? TAK CHCESZ DOCIERAĆ MOTOR??? Prędzej go zatrzesz. Ja właśnie jestem na etapie docierania to ci moge podpowiedzieć:

 

0-100km - maks do 5tys obrotów , mieszanka 1:25 (żadnych górek, jezdzij tylko sam)

100-200km - obr<6tys, miesz. 1:35

200-400km - obr<7tys, miesz 1:35

400-600km - obr<8,9tys miesz 1:35

600-800km - obr <10tys miesz 1:40

powyzej 800 to dasz ogień i mieszanka 1:45 i powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO TY??? TAK CHCESZ DOCIERAĆ MOTOR??? Prędzej go zatrzesz. Ja właśnie jestem na etapie docierania to ci moge podpowiedzieć:

 

0-100km - maks do 5tys obrotów , mieszanka 1:25 (żadnych górek, jezdzij tylko sam)

100-200km - obr<6tys, miesz. 1:35

200-400km - obr<7tys, miesz 1:35

400-600km - obr<8,9tys miesz 1:35

600-800km - obr <10tys miesz 1:40

powyzej 800 to dasz ogień i mieszanka 1:45 i powinno być dobrze.

 

Sory ale jeszcze nigdy nie widzialem zeby ktos tak sprzet docieral :) Jak dla mnie docieranie to nie przegrzewanie silnika i krecenie go co kawalek na wyzsze obroty, aby poczul troche wysilku i wszystko sie dopasowalo. Takie docieranie jakie proponujesz poskutkuje tym ze moto bedzie mialo mega mula :biggrin: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestm na etapie kupna dt80, znalazłem na alegro tą oferte http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M456369 Co o niej sądzicie? Jedyne co mi w niej nie odpowiada to troche za wysoka cena, (tyle nie mam, musiałbym kombinowac od rodziców) Tylko czy w ogóle opłaca kupować DT za takie pieniądze? Wizualnie moim zdaniem idealna i jeszcze zarejestrowana na motorower i w miare nie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie pakował. chyba nie było takich malowań a wiec był lakierowany. rama też! wydech chyba z lcI. Jakoś mało informacji o moto wiec sprzedający moze ma cos do ukrycia. Ale mozesz do niego zadzwonić a jak jest nie daleko to i przejechać ale nie wiem czy bedziesz z niego zadowolony. Jeszcze ta cena...za tyle to na pewno go nikt nie wezmie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestm na etapie kupna dt80, znalazłem na alegro tą oferte http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M456369 Co o niej sądzicie? Jedyne co mi w niej nie odpowiada to troche za wysoka cena, (tyle nie mam, musiałbym kombinowac od rodziców) Tylko czy w ogóle opłaca kupować DT za takie pieniądze? Wizualnie moim zdaniem idealna i jeszcze zarejestrowana na motorower i w miare nie daleko.

 

 

 

chłopie...... to za tą cena masz w mojej miejscowosci taką Dt-tke ze szkok!!! 95r orginalna w 100% i zarejstrowana na motorower. w niemczech serwisowana itd. jak nieraz kolega podjedzie domnie nia to az mi sie chce płakac jak popatrze puźniej na swoją,hehe:) Oczywiscie czarno-fioletowa. Ale ten kumpel ma cos ok 6 Yamaszek takich:D a łącznie gdzies 16 crossów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...