Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem tlok, kompletny razem z pierscieniami i reszta, no i jest jeszcze taki waski pasek blaszany w ksztalcie pierscienia co to jest? do czego to sluzy? gdzie to wsadzic?

 

tą blaszke w kształcie piersienia należy włożyć w drugi rowek od pierscienia niby wtedy lepiesz piersien spreżynuje gdy ta blaszka jest włożona w rowku,popatrz na forum już bowiem gdzieś widziałem taki temat odnosnie tej blaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam problem, mam tak samo jak wy dt125r i muszę zrobić remont.chodzi o to ze jak mamy korbe to jak włoze łożysko i swozenn to mam luzy i czy mozna powiedzmy kupic o wiekszej srednicy swozen czy wydac hajs i kupic odrazu nowa korbe.pozdrawiam

 

witam.mam problem, mam tak samo jak wy dt125r i muszę zrobić remont.chodzi o to ze jak mamy korbe to jak włoze łożysko i swozenn to mam luzy i czy mozna powiedzmy kupic o wiekszej srednicy swozen czy wydac hajs i kupic odrazu nowa korbe.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam problem, mam tak samo jak wy dt125r i muszę zrobić remont.chodzi o to ze jak mamy korbe to jak włoze łożysko i swozenn to mam luzy i czy mozna powiedzmy kupic o wiekszej srednicy swozen czy wydac hajs i kupic odrazu nowa korbe.pozdrawiam

 

Sforznia nie dokupisz chyba samego a co do łożyska to też ciężko go dostać. zobacz czy na dolnym łożysku niemasz luzu. w mojej DT nie był wyczówalny ręką a po złożeniu moto brzęczało jak niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.na wlale zadnych luzów nie ma.jedynie na korbie przez to ze mialem takie luzy przed rozebraniem moto po remacie gdzie dalem do warsztatu po zrobieniu okolo 7-8tys zaczela słabnac i pobierac plyn chłodzący i olej.okazalo sie ze mialem zalozone stare uszczelki na cylinder i glowice i pobierala ciecz lozysko po rozebraniu zle nie wygloadalo jedynie te luzy co powodowalo ze tlok latal wy cylindzre i sie nie krecila do 12tys lecz jedynie 7-8tys/min.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestes pewny ze tam masz wszystko sztywniutko to mysle ze mozesz sprobowac zalozyc wieksze lozysko. Mimo wszystko watpie ze takie znajdziesz bo pewnie bedzie to jakis niestandardowy rozmiar. Sam jak rozlozylem silnik w mojej bylej DT bo byl slaby i wogole i okazalo sie ze zamiast lozyska mialem jakas miedziana tulejke :) :D bo byla glownka korbowodu tak wyrobiona!! POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma do sprzedania wszystkie części silnikowe do yamahy dt 50 mx jak by było coś potrzebne to pisać na gg ( nawet jak jestem niedostępny ) lub na email [email protected]

 

czy ma ktoś do sprzedania części do yamahy dt 80 lc2 chodzi mi o : linka gazu, manetka gazu, przełącznik świateł, tylni kierunkowskaz , końcówka tłumika , tylne światło, regulatoe napięcia, plastik od strony tłumika i 2 od strony akumulatora, linka prędkościomierza , linka obrotomierza???? jeżeli macie takie części to piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...