Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

No i o to chodzi. Jutro wymienie świece i dam znac co i jak. Tylko jeszcze powiedzcie mi jaka swiece wybralibyscie DENSO czy NGK, no chyba ze jeszcze inna;d??

 

 

Jak masz kolegę który ma moto z podobnym gwintem w świecy to sprawdź najpierw czy będzie na innej dzialalo bo możesz wyrzucić kaske w błoto... jakieś 30 zl to 30 zl szybka do gogli już by była ;) A jak masz już kupować to do kasy podejdź ze starą świecą najlepiej i polecam firmy NGK według mnie - niezawodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie NGK BR8ES (15zł kosztuje) i będzie git :icon_mrgreen:

 

tylko jak już zapali.... to wsiądź na moto i zrób traskę z 10km (jak nie 10km to z 20-30 minut ) ciągłej jazdy bez gaszenia :) niech się swieczka wygrzeje :icon_mrgreen:

 

 

 

_______________________

 

 

Ktoś ma pomysł jak to:

 

TO 1

TO 2

 

Wsadzić w DETE MX? :banghead:

 

 

HEHE zobaczymy

 

(to obok to półmetrowa linijka)

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE :) tu chodziło o cos innego ... chciałem kupic amora z LCI tam jest taki sam wahacz jak mój ale dłuższy skok zawiechy :D.... no i mi się kupiło nie to co trzeba....echh bardzo wątpie zeby cokolwiek z tego wyszło ;) ale przymierzymy... zapewne ostanie się jako kolejny exponat muzealny....a najwyzej będę używał drabinki do wsiadania na moto :buttrock: :biggrin: :biggrin:

 

A co do kostki podwyższającej to jednak nie bo mimo iż moto wyższe tak naprawde nic mi to nie daje... chodzi aby zwiększyć skok zawieszenia (mimo iż to 160mm niby i tak jest całkiem wystarczające narazie) a przy okazji wysokość....ttylko tak jak mówie... chyba z tego nic nie będzie... chyba ze zrobie EXTREME i pospawam nieco inaczej wahacz i zrobie coś w podobie do mocowania zawiechy w KTMie :P (ALE LOL ....)

 

Pozdro :D

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamikaze:D :crossy: :) :biggrin: Zabójczy pomysł ;]

 

no cóż jak chce coś zrobić to bez spawarki się nie obejdzie.....zatem exponat muzealny echh a tak na to czekałem :flesje:....szkoda tylko 50zł na to ;/

 

 

Kuba? Zjawisz się jutro na jeździe? O ile enduromaster da rade.. a jak nie to może gdzieś razem polatamy? Wejdz sobie w dziale Łódź do tematu "Enduromaniacy i leśne ludki " będzie wiadomo co i jak :D....z widzewa to najlepiej przedostać się na lotnisko...i z tamtąd na Łaskowice albo jak nie będzi ejazdy wspólnej to może na złotno na poligon? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O dziekówka za zaproszono, pewnie że chetny jestem na pojeżdżenie troszkę z wami :bigrazz: No ale cóż... Moduł spalony do servisu mojego trabanta trzeba dac ;) A do was mam daleko skoro gdzieś pod lotnisko :clap: Ale damy rade razem polatać :P Jak nie teraz na jesień to na 100% na wiosnę ale moze z lepszym moto :PPP aff pomieszałem :clap:... Nie wiadomo ocb ;] Mam nadzieje ze zrozumiesz. :P Juz ide na ten temat Enduromaniaków :clap: btw. u nas pod widzewem nie ma zadnych miejscowek, wiec w okolicach rudzkiej śmigam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie co do plastików malowania... :|

 

Kuba na forum enduromaniaków napisałem Ci pytanko :D heh nie chce mi się drugi raz tego samego pisać... ale konkludując może bym mógł spojrzeć na to twoje moto, lub przywiózł byś do mnie swój motor jak masz przyczepkę to bym luknął i może naprawił co nieco? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...