Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy. Tydzien temu w srode kupilem sobie DT 80, ale jak przyjechalem nim do domu, to stracil moc. rozebralem cylinder i okazalo sie ze pierscienie sa pekniete, a tlok jest wyszczerbiony. Ojciec pojechal do mechanika i moze mechanik zalatwi tlok z pierscieniami, a jak nie to skad mam to wziac? na allegro sa o srednicy 50,25 i 50,75 a ja mam 49,00 niewiem czy to jest nominal? Jesli 49 to nominal to powiedzcie. Moze ktos zalatwi taki tlok i pierscienie. Powiedzcie jeszcze czy jest obojetne jak sie zalozy uszczelke do DT pod glowica, czy jakos musi byc dopasowana? Ma ktos moze czesci do DT, a konkretnie: oslona chlodnicy, blotnik tylny(ten na rejestracje), bagaznik i migacze tylne-oryginalne, plastik boczny prawy, oslona akumulatora, oslona tarczy hamulcowej i dzwignia sprzegla oraz hamulca(sama dzwignia - nie wszystko bez pompki). I jeszcz potrzebuje papiery najlepiej do DT 50 moga byc takze do DT 80.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje bardzo pilnie rączki do gazu do Yamahy DT 80. A dokładniej tego całego plastiku pod manetką do którego zaczepia sie linkę gazu. Ma ktoś to może? Albo gdzie to można kupic? Prosze o odp.

 

wejdz na allegro i szukaj aukcji dt na czesci itp.... duzo cyesci itp... dogadaj sie z kolesiem i on ci wykreci dany element.. ja tak robilem z czujnikem temp. :clap:

 

P.S. kto sie podejmnie odblokowania CDI albo kto ma odblokowane do sprzedania :clap:

 

 

:notworthy: :buttrock: :biggrin: :biggrin: :crossy: :crossy: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy. Tydzien temu w srode kupilem sobie DT 80, ale jak przyjechalem nim do domu, to stracil moc. rozebralem cylinder i okazalo sie ze pierscienie sa pekniete, a tlok jest wyszczerbiony. Ojciec pojechal do mechanika i moze mechanik zalatwi tlok z pierscieniami, a jak nie to skad mam to wziac? na allegro sa o srednicy 50,25 i 50,75 a ja mam 49,00 niewiem czy to jest nominal? Jesli 49 to nominal to powiedzcie. Moze ktos zalatwi taki tlok i pierscienie. Powiedzcie jeszcze czy jest obojetne jak sie zalozy uszczelke do DT pod glowica, czy jakos musi byc dopasowana? Ma ktos moze czesci do DT, a konkretnie: oslona chlodnicy, blotnik tylny(ten na rejestracje), bagaznik i migacze tylne-oryginalne, plastik boczny prawy, oslona akumulatora, oslona tarczy hamulcowej i dzwignia sprzegla oraz hamulca(sama dzwignia - nie wszystko bez pompki). I jeszcz potrzebuje papiery najlepiej do DT 50 moga byc takze do DT 80.

pozdrawiam

 

Gdzie kupisz tłok już masz podane ale jakbyś się wysilił choć odrobinkę to kilka stron wczesniej znalazł byś gdzie tłoków szukać ... reszte na allegro znajdziesz pogrzeb popytaj ;] nie lubie jak ludzie czekaja na gotowe ;]

 

i tak 49 to nominał echhh

 

na dole masz taki biały prostokącik jak tam wpiszesz czego szukasz i klepniesz enter to przeszukac ci forum i na 99% znajdziesz odpowiedz... tam kieruj się najpierw bo potem z tego tematu jest jeden wielki śmietnik i co kilka stron pytania się powtarzają ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma ktoś na zbyciu DT 50 lub 80 do ~2tys zł z okolic mazowsza? Lub inaczej - znacie kogoś kto sprowadza takie motocykle w "znośnym stanie"? Wiem, że to nie giełda ale cięzko trafić dt lub mtx :|

 

 

co ty gadasz ... na allegro jest w cul dt-tek moja jest z Gostynia tam jest koles co sprowadza zobacz na allegro bo on tez wystawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat, obecnie jestem posiadaczem skutera Suzuki Katana ale teraz chce go sprzedac i kupic sobie Yamache DT. Mam karte motorowerowa i jak sobie lupie moto to chciałbym nim pojezdzic tez po drodze a nie tylko po lasku hasać. Interesuje mnie motorek do 5500zł od 2002-2007 co myslicie o Yamaha DT 50?czy moze lepiej 125...( nie mam doswiadczenia z biegami....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...