Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Myslisz, ze chce zamienic/zrobić DT na co innego? -> :) :D

Nic nie chce zmieniać, chce tylko upiększyć swój sprzęt, moim zdaniem niema w tym nic złego, czy może nie mam racji? :)

Akurat lampa przednia jest tą częscią DTki która mi sie nie podoba, dla tego mam zamiar ją zmienić, a jako, że jest to lampa to z tym nie bedzie problemu :). Jest jeszcze pare rzeczy które chciałbym zmienić, ale to z czasem..

Pozatym powiedz mi co Ci sie nie podoba w tym, że ktoś zmienia coś w swoim moto? :) Ja tu nic złego nie widze :D.

 

pozdro

Ja mysle że nie ma nic złego w przerabianiu/upiększaniu moto. Ta 2ga jest rzeczywiście lepiej wykonana ale wg mnie nie pasuje do enduraka. Wiec moim skromnym zdaniem 1 owiewka jeżeli moto ma pozostać endurakiem, 2 Jezeli chcesz przerobić na supermoto.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak O.T.

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::SPRZEDAM::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

Yamahe dt po wypadku

:::::::wiecej info na e mail : [email protected]

lub pw lub gg

cena 1700zł MOTORWER

 

Rama prosta.

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M488848

 

Rozumiem, ze ta biala rama ktora stoi z tylu to jest ta powypadkowa i tamta chyba nie jest prosta :D , bo do tej czarnej sa przelozone tylko podnozki pasazera od niej. Ogolnie jak dla mnie to wielka lipa ta DT nie oplaci sie to nikomu z glowa na karku. Aha i jest specjalny dzial na forum sprzedam :)

 

 

"Widzę że jesteś bardzo zainteresowany ofertą. Jak sprzedam to Cię poinformuję. Możesz się zdziwić ale już w drugi dzień mam 6 e-maili z zapytaniem.

 

O tym dziale mnie nie informuj bo wiem"

 

wrecz niesamowite jak dla mnie, ze wiesz i ze miales az 6 email'i chyba zapisze to w kalendarzu->jak dla mnie zwykle spamowanie skoro wiesz to po co piszesz, a ludzi moze sie pytac i 6 mld i tak tylko 1 kupi wiec mnie to jakos nie dziwi. (Dopisalem tu zeby nie zabierac niepotrzebnie miejsca.)

Edytowane przez pawel125r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze ta biala rama ktora stoi z tylu to jest ta powypadkowa i tamta chyba nie jest prosta :biggrin: , bo do tej czarnej sa przelozone tylko podnozki pasazera od niej. Ogolnie jak dla mnie to wielka lipa ta DT nie oplaci sie to nikomu z glowa na karku. Aha i jest specjalny dzial na forum sprzedam :biggrin:

 

 

 

Widzę że jesteś bardzo zainteresowany ofertą. Jak sprzedam to Cię poinformuję. Możesz się zdziwić ale już w drugi dzień mam 6 e-maili z zapytaniem.

 

O tym dziale mnie nie informuj bo wiem.

Edytowane przez karolb123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta rejestracja to pokombinuje ale mam jeszce 1 problem: Moja Dt zaczeła pzrerywac .Nie wiedziałem co z nia jest i oddałem ja do mechanika.On powiedział mi ze tłumik jest za*eb*** i ze wymieni mi na nowy za 600 zł za co mu podziekowałem.Zdjełem sama koncówke i wszystko było ok ......do czasu.Dzisiaj pojechałem z kumplem na ryby i znowu to samo.Zamontowałem juz koncówke bo ja troche pzreczysciłem i mysle ze znowum musze ja zdjac.Zdjełem ja i dalej to samo a nawet gorzej :biggrin: Co to moze kurde byc??Moze sie grzeje mocno i dlatego przerywa(mam nie sprawna kontrolke temperatury)?? Aha i jeszcze jakby przy dodawaniu gazu cos jakby świerczy w silniku i nie mam pojecia co to jest.Wszyscy piszecie ze Dt sa niezawodne i maja zerowa awaryjnosc czego nie kwestionuje a ja sie rozczarowałem bo mam ja 3 tyg a przejechałem moze 30 km :biggrin:

 

Z ta rejestracja to pokombinuje ale mam jeszce 1 problem: Moja Dt zaczeła pzrerywac .Nie wiedziałem co z nia jest i oddałem ja do mechanika.On powiedział mi ze tłumik jest za*eb*** i ze wymieni mi na nowy za 600 zł za co mu podziekowałem.Zdjełem sama koncówke i wszystko było ok ......do czasu.Dzisiaj pojechałem z kumplem na ryby i znowu to samo.Zamontowałem juz koncówke bo ja troche pzreczysciłem i mysle ze znowum musze ja zdjac.Zdjełem ja i dalej to samo a nawet gorzej :flesje: Co to moze kurde byc??Moze sie grzeje mocno i dlatego przerywa(mam nie sprawna kontrolke temperatury)?? Aha i jeszcze jakby przy dodawaniu gazu cos jakby świerczy w silniku i nie mam pojecia co to jest.Wszyscy piszecie ze Dt sa niezawodne i maja zerowa awaryjnosc czego nie kwestionuje a ja sie rozczarowałem bo mam ja 3 tyg a przejechałem moze 30 km :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem więc pisze tu.

 

Mam problem z moim dt wyczyściłem gaźnik i filt powietrza i nie ma takiej mocy jak miał kiedyś... Mysle że to może być spowodowane tymi zaworami ale nie bardzo wiem jak sie je rególuje. Czy dam rade wyrególować je sam czy to wymaga jakiś specjalnych znojomości silnika? Jeżeli nie to prosze o mały instruktarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta rejestracja to pokombinuje ale mam jeszce 1 problem: Moja Dt zaczeła pzrerywac .Nie wiedziałem co z nia jest i oddałem ja do mechanika.On powiedział mi ze tłumik jest za*eb*** i ze wymieni mi na nowy za 600 zł za co mu podziekowałem.Zdjełem sama koncówke i wszystko było ok ......do czasu.Dzisiaj pojechałem z kumplem na ryby i znowu to samo.Zamontowałem juz koncówke bo ja troche pzreczysciłem i mysle ze znowum musze ja zdjac.Zdjełem ja i dalej to samo a nawet gorzej :D Co to moze kurde byc??Moze sie grzeje mocno i dlatego przerywa(mam nie sprawna kontrolke temperatury)?? Aha i jeszcze jakby przy dodawaniu gazu cos jakby świerczy w silniku i nie mam pojecia co to jest.Wszyscy piszecie ze Dt sa niezawodne i maja zerowa awaryjnosc czego nie kwestionuje a ja sie rozczarowałem bo mam ja 3 tyg a przejechałem moze 30 km :bigrazz:

 

Z ta rejestracja to pokombinuje ale mam jeszce 1 problem: Moja Dt zaczeła pzrerywac .Nie wiedziałem co z nia jest i oddałem ja do mechanika.On powiedział mi ze tłumik jest za*eb*** i ze wymieni mi na nowy za 600 zł za co mu podziekowałem.Zdjełem sama koncówke i wszystko było ok ......do czasu.Dzisiaj pojechałem z kumplem na ryby i znowu to samo.Zamontowałem juz koncówke bo ja troche pzreczysciłem i mysle ze znowum musze ja zdjac.Zdjełem ja i dalej to samo a nawet gorzej :icon_eek: Co to moze kurde byc??Moze sie grzeje mocno i dlatego przerywa(mam nie sprawna kontrolke temperatury)?? Aha i jeszcze jakby przy dodawaniu gazu cos jakby świerczy w silniku i nie mam pojecia co to jest.Wszyscy piszecie ze Dt sa niezawodne i maja zerowa awaryjnosc czego nie kwestionuje a ja sie rozczarowałem bo mam ja 3 tyg a przejechałem moze 30 km :D

 

witam

Dobrze zrobiłeś na allegro masz tłumiki od dt jak co to 8dych wydasz i moze będzie chodzic a nie 6 baniek. Opisz bliżej te kwiczenie silnika

pozdr

Edytowane przez YADT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta rejestracja to pokombinuje ale mam jeszce 1 problem: Moja Dt zaczeła pzrerywac .Nie wiedziałem co z nia jest i oddałem ja do mechanika.On powiedział mi ze tłumik jest za*eb*** i ze wymieni mi na nowy za 600 zł za co mu podziekowałem.Zdjełem sama koncówke i wszystko było ok ......do czasu.Dzisiaj pojechałem z kumplem na ryby i znowu to samo.Zamontowałem juz koncówke bo ja troche pzreczysciłem i mysle ze znowum musze ja zdjac.Zdjełem ja i dalej to samo a nawet gorzej icon_eek.gif Co to moze kurde byc??Moze sie grzeje mocno i dlatego przerywa(mam nie sprawna kontrolke temperatury)?? Aha i jeszcze jakby przy dodawaniu gazu cos jakby świerczy w silniku i nie mam pojecia co to jest.Wszyscy piszecie ze Dt sa niezawodne i maja zerowa awaryjnosc czego nie kwestionuje a ja sie rozczarowałem bo mam ja 3 tyg a przejechałem moze 30 km icon_evil.gif

zeby wziąć 600zl za wymiane wydechu to naprawde tzreba skączyc studia ;| a świece wymieniałeś czyściłęś gaźnik ?? ??te brzęczenia to może pierścienie ?? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kwiczenie to jakby brzęczenie czegoś co lużno lata aczkolwiek nie sądze żeby były to p[ierścienie bo wydaje mi się że moto w ogóle by nie jechało.Świece wymieniłem i do gaźnika też zaglądałem ale oddam DT znajomemu i może on mi wyreguluje gaźnik (o ile bedzie trzeba) bo teraz na zimnym silniku odpala na pych ale z kopa już nie a zanim zaczął przerywać odpalałem go ręką.Teraz już jedzie normalnie ale jak zrobie bez postoju 30 km to znowu zacznie szarpać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sprawa wygląda następująco.. chciałem ustawić obroty.. zdjąłem manetkę i naciągnąłem linkę... wszystko skręciłem i niestety odpalić niechciała wiec pozostał mi popych-> 5-6 metrów po czym zajarzyła ale nie na długo gdy dodaje gazu dusi ją po czym gaśnie... filtr gaźnik w porządku bo dzien wcześniej bylo wszystko czyszczone... Czego to moze byc wina świecy ? Od jakiegoś czasu (2 tyg) nie chciala palic z skopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pytanie do Kolegów bardziej w temacie.

Jaki jest układ popychaczy w DT 80 lc2? Pręcik - kuleczka - drugi precik (w ksztalcie zaworu) ?

Czy jakoś inaczej?

 

 

PILNIE POTRZEBUJE SCHEMAT SILNIKA DO TEGO MODELU, BĄDŹ TEŻ JAKIEGOŚ MANUALA.

Z góry dziękuję.

Edytowane przez kszyhoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc od strony lewej czyli kapy magneta i mechanizmu popychacza sprzęgła to jedzie PRĘCIK-> kuleczka -> popychacz podobny do zaworu tak musi byc :)

 

Serwisówka do LC2 jest w dziale serwisówki :banghead::D:D:D na forum zajżyj i znajdziesz napewno.

 

Pozdrówka :smile:

 

SensitivE91 czy może przypadkiem nie skończył Ci się tłok? Jak dużo od remontu i jaka kompresja...sprawdz inną swiece ale jak nie da nic to to tylko pozostaje mechanik i sprawdzenie kompresji....

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...