Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Ma takie wady jak: Lekkie rozdarcie na kanapie (widac zreszta) i cos tam jeszcze miała jak mówił kolega. Ta na foto to akurat smigali tylko po lesie(była do dobijania) a tą zarejstrowana tylko po ulicy <lol2> i tylko o 10 tys był zegar cofany:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie na temat ale chciałbym poprosic o kikla modeli kasków motokrosowych z szybką poniewaz nie lubie jezdzic w goglach :cool:

 

Wiem ze to nie na temat ale chciałbym poprosic o kikla modeli kasków motokrosowych z szybką poniewaz nie lubie jezdzic w goglach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie na temat ale chciałbym poprosic o kikla modeli kasków motokrosowych z szybką poniewaz nie lubie jezdzic w goglach :)

 

Wiem ze to nie na temat ale chciałbym poprosic o kikla modeli kasków motokrosowych z szybką poniewaz nie lubie jezdzic w goglach :)

z tego co wiem niema takowych :banghead: jak myślicie czy silnik od wsk 175 bądz 125 wejdzie do ramy od dt50/80mxs ????jak tak to napiszcie mile widziane linki do takich pojazdów :biggrin: jak cos to piszcie jaki inny silnik mógłby pasować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm silnik od wski ... hmm raczej nie ... ale nie jestem pewien ... predzej to popatrzylbym na silnik od mz 125 ... a patrzyles na silniki 80 hondy ? chlodzony powietrzem albo ciecza ? ciekawe czy by wszedl ... jak nie wykombinuje cos z silnikiem to sprzedaje ten motor ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie na temat ale chciałbym poprosic o kikla modeli kasków motokrosowych z szybką poniewaz nie lubie jezdzic w goglach :D

 

No nie na temat!! Ale są takowe :-) Kolega ma chyba Lazera :) I jakis niemiecki.Ale dziwnie to wyglada:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm! Mam problem ze swoją yamaha dt 50r. Jechał z prędkością ok. 60km/h i wyskoczylem z takiego progu malego i wybiło mnie na jakieś 40 cm. motocykl nagle spadł z obrotów a na koniec zgasł. dopchałem go do domu no i wyczysciłem swiece(myslałem ze się zalał) filtr powietrza (profilaktycznie) no i jak udało mi się uruchomić moto to z połączenia dyfuzora z cylindrem ciekł jakiś taki ciemny płyn tak samo na połączeniu tłumnika z dyfuzorem i z koncówki rury. Jak dolałem uzdatniacza do paliwa to nagle zaczał wchodzić na obroty ale silnik pracował nierówno. pojechałem na przejażdzke krótką ok. 800m. no i nagle mi zgasł no i pomimo czysczenia swiecy itd. nie odpalił do dzisiaj. Stoi jush tak z miesiąc no a przypomniało mi się bo chciałem na sniegu dziś pojeździć ale nie chciał do mnie zagadać. CO to moze być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zbadac samemu co to za ciecz. Najlepiej powachaj i sam ocen czy to przepalony olej czy benzyna czy co innego. Opisz wiecej o tym co sie stalo. Czy mial mniej mocy, jaki kolor miala swieca, czy dochodzilo paliwo, czy byla iskra itp :) Bo takie sprawy jak to ze fajka mogla spasc mam nadzieje sprawdzales. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciecz wygląda jak żadki przepalony olej... Normalnie jadac po tym skoku motocykl mi spadł z obrotów i zgasł. gdy wyczysciłem swiece była ciemna osmolona i zalana benzyna. po wyczyszczeniu motocykl odpalił i jak nalałem uzdatniacza zaczał wchodzić na obroty ale nie równo ale cały czas ciekła ta dziwna ciecz. przejachałem się i nie równo adal wchodzi i nagle zgasł normalnie jak bym zapłon podczas jazdy wyłączył. fajkę sprawdzałem wszytskie przewody... paliwo również dochodzi.... tylko nie mam pojecia skąd ta ciecz w tłumniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. prosze pomozcie zebym mial wkoncu moje pierwsze enduro. Potrzebuje silnik od dt 125. Moze byc od bardzo starej. Wazne zeby cylinder byl zeliwny. Na allegro nic ciekawego i taniego wmiare nie ma. Moze ktos z was ma na sorzedaz jais silnik. Piszcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...