Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam..długo mnie tu nie było ale widze,że znowu syf robicie :smile: :smile: :icon_mrgreen:

 

w tatrach jak na stok narciarski podjezdzalem mialem piekna, niebieska zaslone dymna :smile:

A co to wnosi do tego temetu????

 

Soku11 ale jak się zmienia ten skład miesznki??

 

Załatw takie coś przez PW,gg,mail itp.!! To było już tysiące razy!!!!!!!! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..długo mnie tu nie było ale widze,że znowu syf robicie :smile: :smile: :icon_mrgreen:

A co to wnosi do tego temetu????

Załatw takie coś przez PW,gg,mail itp.!! To było już tysiące razy!!!!!!!! :smile:

brawo ptasiorr :smile: ile razy mozna pytac o to samo? :cool: tu juz sie czat zrobil a nie forum.. 85 stron na powtarzania tych samych sentencji... opcja SZUKAJ!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jesli na bialo to dostaje skads plyn chlodniczy. Moze to byc z filtra albo z ukladu chlodzenia" kekek gdzie masz w MX chlodnice ? :smile:

Moja tez kopci ... jakos dozownik sie reguluje ale ja niewiem jak i nie biore sie za to :icon_mrgreen: ale niech lepiej ma troche wiecej oleju ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam odpiolęm w chlere dozownik wole ufac temu zę wlalem do bku z miesznka niż temu zę mi sie dozownik przytka ;/

 

czy dt50mxs byly blokowane na mębranach ???? i czy załon w dt 80lc2 rozni sie czymś od dt 50mxs ???? czy silnik od lc2 bedzie chodził na zaplonie od dt50 mxs ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaję tobie zrozpaczony człowieku stronkę gdzie możesz znaleźć wszystko o DT www.dt-80.prv.pl bądź www.dt80.prv.pl albo www.dt-80-lc2.prv.pl

 

 

Wszystko fajnie ale na tej stronce sa tylko nowsze yamahy dt 80 (chłodzone ciecza) a ten ktory mam na mysli jest chłodzony powietrzem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnei wszystko pięnie łądnei ale to stronka o lc2 i lc zadnych schemato silnikó do MX'ów nie widze jeżeli ktoś ma schemat silnika 13N czyli dt 50MXS/dt80mxS to na pwbym prosił :icon_mrgreen: wszystkei stronki o dt 50mxs mile widzanei an pw bądz gg :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem- przepalają mi sie zarówki za kazdym razem jak dam wyzsze obroty co to może być? Jeszcze ślizga mi sie kopka i wogole nie zalapuje jak to naprawic i ile mi to zajmie? :banghead:

 

Chyba w dt-ce powinno być coś takiego jak regulator napiecia, ale nie jestem pewien

 

A co do tej kopki to u mnie też tak jest ale słyszałem że można tulejkie jakąś wytoczyć to bedzie działało, ale dokładnie nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Siemka mam problem- przepalają mi sie zarówki za kazdym razem jak dam wyzsze obroty co to może być? Jeszcze ślizga mi sie kopka i wogole nie zalapuje jak to naprawic i ile mi to zajmie?"

Byc moze zakladasz zarowke 6v zamiast 12v i dlatego lub maja za mala moc lub masz cos z regulatorem napiecia lub z cewkami albo z magnetem ... a to z ta kopka to jak szybko bedziesz robil to zalezy od Ciebie :banghead:

 

Pozdrawiam

 

 

PS:<Mogly ktos zrobic zdjecie mocowan silnika w yamie dt 80 lc2 bo mam zamiar zakupic i zastanawiam sie czy podejdzie mi :flesje:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moto za duzo pali ?, co zrobic aby mnij palil.

 

I jeszcze

Wprowadzilem wieczorem moto do garazu, rano ide po dt-ke a w powietrzu unosi sie zapach 98 oktanowej benzyny, a pod moto kaluza. Patrze i okazalo sie ze nie zakrecilem zaworka, czy to jest oczywiste ze paliffko bedzie sie przelewac czy to jest jakas wada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...