Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są skuteczne metody sprawdzania kompresji na cylku poza czujnikiem wkręcanym w miejsce świecy?? Moze poprostu jest cos nie tak z samym silnikiem i dlatego takie problemy z tym tłumikiem choc watpie bo od dołu by tak ładnie nie szedł:/ A czy przyczyna mogą być zużyte/zniszczone membrany lub to że sie za mało otwieraja(np. przez ograniczniki które mogą niepozwalać na pełne otworzenie przepływu)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart90dt125 To przerywanie to zapewne troche wody dotało się na przewód wysokiego napięcia i świece, i dlatego wystąpiły takie objawy. W mojej byłej DT miałem identycznie po jeździe w dużych kałużach, przez chwile przytrzymałem cały gaz i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam.

Czy ktoś już poradził sobie z problemem 'odskakującej' zębatki napędzającej kosz sprzęgła?

( przenosi obroty z kopki )

Wczoraj wymieniłem tulejkę w tejże zębatce, pomogło. Do dzisiaj. :icon_mrgreen:

Prawdopodobnie znowu wypchała zingera (zapięcie).

Zingery również zmieniam za każdym razem.

Czy ktoś już to przechodził? Czy pozostaje mi kupno nowych trybików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w servisie yamahy bedzie kosztowac bardzo duzo, a czemu odlaczyl? moze nie dziala?

 

kszyhoo u mnie bylo to samo caly czas i nic z tym nie dalo rady zrobic, nowa tulejka, nowe zabezpieczenia i caly czas to samo....az sprzedalem dt.

 

 

ludzie poczytajcie te forum bo pisalem o tym ze 3 razy

u siebie problem rozwiazalem wstawiajac tryb od lc1 i go wytoczylem do orginala bo nie ma tulejki, ale mozna wytoczyc z czegos naprade mocnego i bedzie ok i kopac trzeba tak ze jak sie kopnie to odrazu noga do góry i nie ma prawa sie psuć, a bawilem sie z tym dosc dlugi czas wiec wiem w czym rzecz tkwi, komajniste taka zabawa nie powstrzyma :icon_razz: :bigrazz: :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w servisie yamahy bedzie kosztowac bardzo duzo, a czemu odlaczyl? moze nie dziala?

 

Bardzo duzo to pojecie wzgledne, prosze o konkretny przedział cenowy :icon_razz:

 

YPVS podobno działa, ale dostał rade od kolegi, ze po odlaczeniu bedzie mniej palił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam.

Czy ktoś już poradził sobie z problemem 'odskakującej' zębatki napędzającej kosz sprzęgła?

( przenosi obroty z kopki )

Wczoraj wymieniłem tulejkę w tejże zębatce, pomogło. Do dzisiaj. :icon_razz:

Prawdopodobnie znowu wypchała zingera (zapięcie).

Zingery również zmieniam za każdym razem.

Czy ktoś już to przechodził? Czy pozostaje mi kupno nowych trybików?

 

nie kupuj nowych trybow bo to bez sensu, zrob jak napisalem jak nie to napisz to ci pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bienio a ta yamaszka z lubartowa moze? Jezeli wystarczy dwie kostki zlaczyc to niech gosciu zlaczy i bedziesz wiedzial;)

 

 

Taka czarna? Widzialem ja kiedys na torze. Wygladala calkiem fajnie.

Edytowane przez Cross_maX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, z Czerniejowa.

 

po co chcesz podłączać Ypvs, po tym motor słabiej ciągnie, i nie wkręca sie na wyższe obroty.]

 

Ja tam słyszałem, ze YPVS wlasnie poprawia elastycznosc, ale moze niech ktos kto faktycznie ten motor ma sie wypowie :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...