Skocz do zawartości

Opony Dunlop D220 ST SPORTMAX - ma ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was miał okazję pośmigać na Dunlopach D220 ST i może się wypowiedzieć na temat ich własności (na mokrym, w winklach itp.)? Rozważam ich zakup w najbliższym czasie do Bandita 600 (przód 120/60 ZR17, tył 160/60 ZR17) i chętnie poczytałbym opinie użytkowników. W grę wchodzi jeszcze komplet nowych D205, czyli takich, jak mam założone obecnie; chyba jednak będę wolał potestować nowy model.

http://www.dunlop.de/de/specials/produktne...heiten_01b.html

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem Fazerka mojego kuzyna-on ma tam wlasnie zalozony komplet D220.Wedlug mnie jezdzi sie super.On zrobil na nich jakies 6,7 tys km i ciezko znalezc slady zuzycia-mysle ze 15 tys km powinny wytrzymac.Byl na tych gumach w Chorwacji, przez cala droge padalo-mowil ze zachowywaly sie bardzo dobrze.wczesniej mial D208 ,skonczyly sie po 6 tys km,a podobno jakiejs ogromnej roznicy w prowadzeniu nie bylo-w koncu to tylko Fazer :banghead: D 205 to juz dosc stary model,chyba warto zalozyc D220.Tylko ta cena-za komplet kolo 1200 zl...Pomysl nad Conti Road Attack czy jakos tak-podobno tez sa bardzo dobre,tylko ze chyba jeszcze drozsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie jeździłem na tych oponach, nie wpowiem się o nich, ale tu masz adres to testu robionego przez Motocykl w 2004 rok (właśnie opony turystyczno-sportowe). Ja osobiście z takich opon zaryzykował bym Pilot Road Michelina - na mokrym, co przy takim moto czasem się zdarza, są naprawdę niezłe - znam gości którzy je męczyli.

 

http://www.conti-bike.pl/t4.php

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek_7: dzięki za link. Chyba się zdecyduję na te D220, jeszcze się tylko rozejrzę na Mototargu (bynajmniej nie za ośmioletnim próchnem :) ).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Ja swojego D208 kupiłem w Szczecinie w firmie wulgumex. Myślę, że z wysyłką nie będzie problemu a co do cen to nie wiem jak to wygląda ale warto zapytać bo na pewno taniej niż w serwisie Suzuki u nas.

Pozrawiam.

PS. ich strona to www.wulgumex.pl

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam mam zamiar zakupić opony maxxis M6029 SPORTMAX do mojej Suzi proszę o Wasze opinie lub doświadczenia z tymi oponami bo cena jest naprawdę dobra a czy jakość?????????????/ POZDRAWIAM :icon_rolleyes:

Edytowane przez lukas_2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigałem dwa sezony na 220 w fazerce 05 i powie że sprawdziłem je na drodze i początkowałem na torze i złego słowa o tych oponac nie mogę napisac ich koniec był przy 8tyś w sumie są to opony turystyczne i do tego jak najbardziej sie nadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...