Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

enduroguy podsumował całą wypowiedz specow:D ja wymieniajac tloka zmienialem uszczelki w swoje dt 125 i niee dorabialem ich z kartonu kupilem pojedyncze orginaly choci mozna bylo pod sam cylinder dorobic bo tam niee ma az tak duzego sprzezania (cisnienia) zeby ja wydmuchalo ale pod glowica to obowiazkowo. Jak dostale te uszczeli to ta pod glowice oprucz tego ze byla z jakiegos tam materialu to miala specjalna cieńką warste (cos w stylu slikonu ale niee czerwonego ) pewnie po to zeby dopasowac sie gdy slinik juz nabierze temperatury.

Nop pod cylinder jeszcze ujdzie ale jak ja kupowalem uszczelki do DT to Topend kosztowal chyba 4zł wiecej niz sama pod glowice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie najtańsze rozwiązania bo sprzedają DT i przesiadam się na KTM. Musze doprowadzić go do stanu używalności bo zdechlaka nie chce nikomu sprzedać (wiem co to za uczucie dostać trupa) ale też nie chce wkładać dużo kasy. Dlatego tłoczek za 67zł jest świetnym rozwiązaniem 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie najtańsze rozwiązania bo sprzedają DT i przesiadam się na KTM. Musze doprowadzić go do stanu używalności bo zdechlaka nie chce nikomu sprzedać (wiem co to za uczucie dostać trupa) ale też nie chce wkładać dużo kasy. Dlatego tłoczek za 67zł jest świetnym rozwiązaniem 8) .
Po tym poscie jush nikt z forum od Ciebie DT nie kupi :D:D 8) ale to tylko szczegół !! TAKA JEST POLSKA tylko zeby zaoszczedzic na czyims nieszczesciu :? zaje*iscie :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroguy cwaniakujesz niesamowicie, a nie masz racji. :? Sam widzisz że tłok można dokupić już za 60zł , ale oczywiście musiałeś temu zaprzeczyć! :? chcesz podam Ci link. Jeżeli chodzi o uszczelki, nie powiedziałem że dorabiam je z kartonu, sam sobie to dodałeś... :? Oczywiście musiałeś jeszcze dodać coś o silniku. Wcale nie napisałem że kompletny=sprawny... Tu też zadziałała Twoja buina wyobrażnia. Chcesz zaimponować wszystkim jaki Ty modry jesteś 8O ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym poscie jush nikt z forum od Ciebie DT nie kupi ale to tylko szczegół !! TAKA JEST POLSKA tylko zeby zaoszczedzic na czyims nieszczesciu zaje*iscie

pzdr

Czytaj ze zrozumieniem. Powiedziałem że naprawie ją bo ZDECHLAKA NIE CHCE SPRZEDAWAĆ I WIEM CO TO ZA UCZUCIE DOSTAĆ TRUPA!!! KOlEŚ RADZE IŚĆ DO PODSTAWÓWKI BO TAM UCZĄ SZTUKI CZYTANIA KTÓREJ NIE POSIADŁEŚ. A w ogóle świat na 4um sie nie kończy i nie koniecznie musze sprzedać DT na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wszyscy są tak źle nastawieni do tanich części. (mowa o tłoku)Oczywiście większość tańszych produktów są gorszej jakośći niż zamienniki z wyższej półki, ale nie jest powiedziane, że tak jest i w tym przypadku. Chyba, że ktoś już miał taki tłok i doświadczył z nim przykrej historii. Może ktoś już kupywał z larssona? ja kupiłem i niedługo powiem co i jak... PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o uszczelke to oczywiście samoróbki tylko tam gdzie nie ma dużego ciśnienia...

No to co pie*dolisz glupoty ze nie musi nowych uszczelek kupowac pajacu. Poczytaj sobie Twoje posty. 50% sie nadaje do dzialu humor.

chodzi o uszczelki' date=' nie powiedziałem że dorabiam je z kartonu' date=' sam sobie to dodałeś... [/quote'']

TO z czego dorabiasz?? Z marmuru?

Sam widzisz że tłok można dokupić już za 60zł

Dodaj sobie jeszcze pierscienie, swozen i zabezpieczenia, bo (o czym pewnie nie masz) po zatarciu pierscienie sobie mozesz w pokoju powiesic. WIdzialem Tłok do MT80 za 120zł i to jest po prostu smieszne. Tak gowniana jakosc ze sie w pale nie miesci takze nie mow mi ze za 60zł bedzie rewelacja. CHcesz miec Jawke DT80 prosze bardzo. Lej mixola, kupuj tlok za 20zł mnie to malo obchodzi...

 

Sniper ja bym byl grzeczniejszy ale po prostu nie moge czytac Twoich bzdur

 

BTW. Niestety z tlokami tak jest ze za jakosc trzeba placic i wiadomo ze Vertex jest lepszy od Meteora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC.

 

 

Cholera co tu sie dzieje. Nie dziwnie sie ze starsze osoby maja takie zle zdanie o mlodziezy. Jedni nabijaja sobie posty piszac zupelne bzdury, albo beznadziejnie spamowac a inni wyzywaja sie od pajacow.

Wkurza mnie to... Tez mam 16 lat a jednak nie robie takiego syfu jak wy na forum.

enduroguy badz madrzejszy i juz daj spokoj.

Powyzywajcie sie na PW i tyle.

Trzymajcie poziom.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wczesniej chcialem zalagodzic sprawe(czytaj posty wyzej) i nadal jestem za tym. Podajcie jakies stronki, gdzie mozna kupic w miare dobry olej do dt. PZDR

 

[ Dopisane: 15-09-2005, 22:24 ]

Enduroguy- jeżeli chodzi o tłok, to ja już go kupiłem i przyszedł, pare dni temu (cały komplet) oddałem cylinder do szlifu i wszystko jest póki co cacy. Teraz będę składał moto i zobaczymy co z tego wyjdzie. Cena tłoka rzeczywiście szokuje. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...