Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Strzalek: na bikepics to zdjecie jest dosc niewyrazne i male. Ile naciec mam zrobic, dwa ? Ciac od wewnetrznej strony, tzn tej nie widocznej po zalozeniu dyfuroza ? Wytlumacz to prosze dokladniej. Czy wywalic absolutnie wszytsko ?

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz i tak wprzeciąc na kawałki wieć to obojętne z której strony będziesz ciął. Tylko zanacz sobie rysikiem znaki tak żeby potem dokładnie tak samo złozyć. Wywal ze środka wszytko - a troche tego tam jest ;)

 

 

Oczywiśnie nie namawiam nikogo do robiebnia takich rzeczy dlatego jak komus coś nie wyjdzie to nie miejcie do mnie pretensji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki,

wiecie moze gdzie moge dostac uszczelke miedzy cylinder i glowice do Yamahy DT125LC z roku 82+ (znaczona byla numerem 10V). Szukalem na Larssonie i po sklepach u mnie a,le nikt takiej nie ma :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki' date='

wiecie moze gdzie moge dostac uszczelke miedzy cylinder i glowice do Yamahy DT125LC z roku 82+ (znaczona byla numerem 10V). Szukalem na Larssonie i po sklepach u mnie a,le nikt takiej nie ma [/quote']

Jak znajdziesz to i tak bedziesz czekal 2 tygodnie i bedziesz wplacal zaliczke. Tak dziala wlasnie Yamaha :? . Z tego prostego powodu planuje przesiasc sie na Suzuki. Aha wiem bo sam zamowilem uszczelke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam 2 tygodnie. Ja czekałem 6 tygodni na tryb napedzający popke wody w dt 125 97 rok

No wlasnie. Tym co sie dzieje u dealerow Yamaha'y jestem naprawde zaskoczony (niekorzystnie). Jak mialem TS-ke to klamke dostałem na miejscu, cylinder był tego samego dnia co zamowilem, uszczelki takze. Wszystko po prostu od reki. A do Yamahy nie ma najbardziej popularnych elementow (uszczelki, tłoki itp. )!! Wszystko na zamowienie! Ehhh niby najpopularniejsza 125cc, a tu takie buty... Aha do Ts125 ktora w Polsce jest rzadkoscia koles czekal na tlok chyba 2-3 dni 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mialem TS-ke to klamke dostałem na miejscu' date=' cylinder był tego samego dnia co zamowilem, uszczelki takze. Wszystko po prostu od reki.[/quote']

Klamki i uszczelki to częsci servisowe i dlatego są od reki albo w ciagu 2 dni.

Na tłok meteora do DT czekałem 4 dni. Ale linki do gazu do tej pory nie przysłali. Kurde musze isc i zrezygnowac z zamówienia bo DT juz nie mam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale linki do gazu do tej pory nie przysłali.

Buhahaha ale sie uhahałem :lol: :lol: :lol:

 

 

uszczelki to częsci servisowe i dlatego są od reki albo w ciagu 2 dni.

No niestety obdzwonilem całą Warszawe i trzeba przyjechac wpłacić zaliczke i czekac 10-14dni. Od ręki mają tylko na drugim końcu Wawy (chociaż człowiek nie jest pewnien czy to taka bo ma duzo uszczelek i nie wie jak wygląda taka do DT :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety obdzwonilem całą Warszawe i trzeba przyjechac wpłacić zaliczke i czekac 10-14dni. Od ręki mają tylko na drugim końcu Wawy (chociaż człowiek nie jest pewnien czy to taka bo ma duzo uszczelek i nie wie jak wygląda taka do DT )

Bo częsci servisowych nie zamawia sie w salonie Yamahy tylko np w larsonie albo sklepie patronackim larsona. W takich sklepach jest dużo częsci na półkach i dostawy 2 razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo częsci servisowych nie zamawia sie w salonie Yamahy tylko np w larsonie albo sklepie patronackim larsona. W takich sklepach jest dużo częsci na półkach i dostawy 2 razy w tygodniu.

Spoko dzwonilem do dwóch i niestety nie mieli (obydwaj kierowali mnie do serwisu Yamahy :roll: ), ale skorzystam z rady i zamiast dzwonić do tych głąbów zadzwonie do larssona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...