Skocz do zawartości

Dorobiłem się 125ccm


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec dzisiaj o 8 rano przyjechała DHLem moja DT125r :twisted:

Stan super extra nie jest (zewnętrznie bo silnik jest lalunia) ale cena jaka mała:D za 97rok 2500zł.

 

Fotki na http://www.bikepics.com/members/enduras/97dt125r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec dzisiaj o 8 rano przyjechała DHLem moja DT125r  :twisted:  

Stan super extra nie jest (zewnętrznie bo silnik jest lalunia) ale cena jaka mała:D za 97rok 2500zł.

 

Fotki nahttp://www.bikepics.com/members/enduras/97dt125r/

 

No na luzaku a jak to mozliwe ze tak tanio ?? Nie wiedzialem ze tak tanio mozna wyrwac DT a papiery ma ?? Ogolnie fajna :banghead: gratuluje zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest cos w nim co nie ma wycieku? bo z tego co widze to uszczelka karterów, pompy wody, uszczelka pod cylindrem jest do wymiany a to duzo rozbierania. lagi przednie tez ciekną... lepiej wymien to szybko zanim caly olej ci zleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam widać, że jest dużo roboty ale Enduras kupił ją za mniej niz połewe tego co normalnie by zapłacił. Jakie piniadze taki motocykl. Teraz jak wwszystko zrobi to bedzie miał pewność na czym jeździ.

skąd tyś wytrzasną taka cene  

Dobry wujek dał mu namiar;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduras gratuluje nowego nabytku, oby dobrze Ci się na nim śmigało.

Adam widać, że jest dużo roboty ale Enduras kupił ją za mniej niz połewe tego co normalnie by zapłacił. Jakie piniadze taki motocykl. Teraz jak wwszystko zrobi to bedzie miał pewność na czym jeździ.

 

Napewno trzeba popracować trochę nad tą Yamaszką.

Ale myślę, że Endurasowi jeszcze przyjemniej będzie sie jeździło sprzętem, w który włożył własną pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuleje nabytku, za ta cene to jak za darmo 8O A moze dobry wujek i mi sie kiedys przysłuży? :evil: czekam na wiadomosc na PW :crossy:

 

ps. link do bikespics.com chodzi, tylko najczesciej trzeba za drugim razem zaznaczyc cały adres tej stronki i ponownie wcisnac enter, mi zawsze odpala dopiero za drugim razem :banghead:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt125 jak ta lala :banghead: . Motorek jest kupiony od czlowieka ktory ma na allegro nick: andrzejszklarski . Gadalem z nim- on zajmuje sie sprowadzaniem motocykli i wszystkie sa po takich cenach!! Jak sie pytalem o Aprillie Rx to powiedzial ze max 3000zl :evil: Gratuluje zakupu! Napisz za jakis czas czy nic sie nie sypie (odpukac!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorek jest kupiony od czlowieka ktory ma na allegro nick: andrzejszklarski . Gadalem z nim- on zajmuje sie sprowadzaniem motocykli

eeeee to ja czegos chyba nie kumam :oops: To Endurasa musi jeszcze zapłacic cło itd.?? bo zrozumiałem ze nie

 

ps. link do bikespics.com chodzi, tylko najczesciej trzeba za drugim razem zaznaczyc cały adres tej stronki i ponownie wcisnac enter, mi zawsze odpala dopiero za drugim razem Razz  

 

nie prosiej kliknąc "odswież"

lubie komplikowac sobie życie :mrgreen:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...