Skocz do zawartości

WAWA - impreza ?????


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chetnie tez bym sie pojawil, ale wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazuja na to ze w piatek wieczorem bede ogladal moto w Poznaniu, a ostatni pociag z Poznania do Wawy jest 19:40 i raczej na niego sie nie wyrobie, ale milej zabawy zycze :) :P ;) ;) ;) ;) :P :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek robie reset w przerwie w sesji wiec pijemy. Ja, Dymek, Bartosz, Dziadu, Olsen, Marcin F (chyba) no i kto bedzie chcial to zapraszamy 8)

 

Damy radę! :split: :) :twisted:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniaczek - a ja własnie w piatek bede wieczorek jechal z Poznania do warszawy - samochodem wiec moge cie zabrac :) dodatkowo - moge fachowym okiem maszyne oblookac -

 

putanie do grupy warszawskiej - gdzie mozna sie w warszawie wykimac - z gory dodam ze nie chodzi mi o luksusowe hotele - poprostu zwykly hotel bez luksusów ale tez nie jakas melina - z gory dzieki za info -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IBIS'ie tanio się przekimasz i komfort w miarę wysoki (normalny), blisko centrum no i w miarę czego nie bedziesz miał oporów wziąźć do tego hotelu jakąś niewiastę. :)

 

http://www.ibishotel.pl

http://www.ibishotel.com

 

może ktoś zna lepszą miejscówkę, zobaczymy....

pzdr. i miłego imprezowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy jest na Solidarności 165, to jest rzut beretem od 2 kółek,

kurcze jestem tak zrypany tą pracą że może pokusze się coś obalić w 2 kółkach, taki relax jeszcze nikomu nie zaszkodził, gdyby co to jeszcze ktoś Ci doradzi na miejscu .

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy kupi cos do spożycia natychmiastowego przed wejsciem do 2oo 8)

 

To a propos pewnego wątku założonego na forum samsonowym? :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da sie ukryc olsenie :)

 

i dokladnie to nalezy zakupic ja juz mam

tymrazem burzujsko sie zabawimy panowie bo moja flaszka wstyd sie przyznac ale kosztowala 5zl (glupio mi z tego powodu) ale sprzedawca powiedzial ze ma najwieksze zbycie wiec stwierdzilem ze jak szalec to szalec i zobaczymy co z tego bedzie...

 

madzi chyba nie bedzie ale ma byc kumpel ze szkoly 8)

 

pablo jesli chodzi o imprezke to wszystko jest do dogadania przypomnij mi w piatek jakos moze cos wyjdzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mnie niebedzie - Dziewczyna mnie do swoich znajomych wycioga (tym razem uległem) wrrr....

 

 

ja polecam hotel robotniczy na zachodnim (ten klocek) tanio ,czysto TV w pokoju i blisko 2oo (po 2 stronie torów) słowem luxus ja w te wakacje w nim nocowałem i musze powiedziec ze bylem zaskoczony jaką wysoką (jak na dworcowy) kultura ten hotel dysponuje.

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko który z tych hoteli jest blziej 2oo ?? sprawdzilem na stronce i w wawie jest klika IBISÓW - mysle ze najpierw prosto z trasy wpadne do 2oo i tam sie poradze gdzie najlepiej sie zakwaterowac

chyba trochę za późno ale może się przyda. na pl. Zawiszy powstał nowy hotel (cholera nigdy nie mogę zapamiętać nazwy) stojąc pod Sobieskim dokładnie po przekątnej. nie wiem jakie są ceny w Ibisie ale tam za dobę było chyba coś koło 200 za pokój dwuosobowy - pewności jednak nie mam. no i niedaleko do 2oo. teraz nie wiem jak tam wyglądają ceny.

tak więc wybór zawsze jakiś jest.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry uprzedzam, że moja relacja nie będzie obiektywna. Imprezę zaliczam do udanych; miała ona dla mnie wymiar ponadgalaktyczny, udało mi się osiągnąć coś na miarę katharsis. Uważam, że takie spotkania są jak najbardziej potrzebne, pomagają skonsolidować chapter warszawski i nie tylko; mają wymiar ponadczasowy i ponadprzestrzenny.

Zaznaczam, że wszystko to napisałem w afekcie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Olsenem. Co prawda on osiągnał nie tylko katharsis ale także glebę kiedy pare razy spadł z ławki. Pozatym z Dziadem czulismy sie opuszczeni przez resztę zajeta sobą :cry: :cry: :lol: :lol:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...