Skocz do zawartości

Poznań 27.08.2005 godz 16.00 -MOJE WESELE


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjaciele z przyjemnością informuję że podjąłem tą jedną z najważniejszych decyzji w życiu i postanowiłem zmienić stan cywilny.

 

Jako że mam już wszelkie formalności i termin ostatecznie ustalony:

Już dziś piszę z prośbą aby kto może zarezerwował sobie wolny termin 27.08.05.

 

Oczywiście serdecznie zapraszam wszystkich chętnych bierzcie sprzęty i przylatujcie uczestniczyć w konwoju, każdy mile widziany.

 

Przewidywany plan:

Koło 15.00 spotkanie i wyjazd odemnie z domu przejazd po Pannę Młodą mała trasa jakiś 1km

Następnie przejadz do kościoła jakieś 3km

O godz 16 Uroczystość kościelna w kościele pw Św. Antoniego przy ulicy Św. Antoniego w Poznaniu.

Po mszy przejazd kolumny do sali w Zajeździe NON-STOP w miejscowości Gądki pod Poznanium (kier. na Kórnik). Planuje przejazd przez miasto a więc atrakcja co niemiara długość całej trasy około 20km.

 

Marzy mi się przejazd jakimś pięknym kabriolecikiem i tu też kieruję prośbę do Was pozieważ szukam jakiegoś takiego wypasionego kabriolecika może ktoś coś pomoże.

 

Już dziś rozpoczynam modlitwy o piękną sprzyjającą pogodę.

 

więcej szczegółów będę podawał nabierząco w miarę bardziej precyzyjnych ustaleń

 

pozdrawiam

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !

Chociaż gdybym miał być szczery to... kondolencje :P Ale potraktuj top jako żart. Kolega Zbycho ma racje- masz jescze czas się zastanowić, nawet sprzed ołtarza można uciec :twisted:

A co do przejazdu Młodej Pary to może jednak jakimś motorkiem? Wiem, że to kłopotliwe, głównie ze względu na suknię Panny Młodej, ale chociażby rajka byłaby bardziej cool niż cabrio :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ojjjj chłopaki ale Grupa Zachód bedzie sie musiała napracować :) :)

Obiecuję Wam że stosownie wcześniej rozdzieli sie ludzi na eskorte dla marco i eskorte dla siwego :P

Ino wcześniej, znaczy sie na poczatku sierpnia, przypomnijcie sie wyraźnie, zeby byl czas wszystko zorganizowac!!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !

Chociaż gdybym miał być szczery to... kondolencje :) Ale potraktuj top jako żart. Kolega Zbycho ma racje- masz jescze czas się zastanowić, nawet sprzed ołtarza można uciec :twisted:

Co do tego to bardzo długo dojrzewałem do tej decyzji i muszę powiedzieć szczerze że mocno ją przemyślałem.

Nawiasem mówiąc moja narzeczona jest wielkim zwolennikim motocykli.

 

A co do przejazdu Młodej Pary to może jednak jakimś motorkiem? Wiem, że to kłopotliwe, głównie ze względu na suknię Panny Młodej, ale chociażby trajka byłaby bardziej cool niż cabrio :twisted:

No najchętniej zrobił bym to motorkiem no ale jak sam napisałeś jest to troszkę kłopotliwe. Właściwie to nad trajką się nawet nie zastanawiałem i dałeś mi teraz mały temat do zastanowienia. Jednak wydaje mi się że kabrio jest praktyczniejsze chociażby ze względu na to że (odpukać mocno w niemalowane) na wypadek nie pogody można dach założyć.

A kabrio swoim klimatem zawsze choć troszkę przypomina motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj chłopaki ale Grupa Zachód bedzie sie musiała napracować :P :)

Obiecuję Wam że stosownie wcześniej rozdzieli sie ludzi na eskorte dla marco i eskorte dla siwego :)

Ino wcześniej, znaczy sie na poczatku sierpnia, przypomnijcie sie wyraźnie, zeby byl czas wszystko zorganizowac!!!

pzdr

widze że na porządnych ludzi to można zawsze liczyć ;)

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmiesznie to 27.08.2005 o godzinie 16:00 w Koninie będę podejmował te samą decyzję Smile hihi Fajnie się narobiło ...

No kurnia, ale ślubów :) Z Turku i okolic mogę skombinować parę motocykli więc obstawa dla nowożeńców w Koninie na pewno się znajdzie :)

Swojego GSa w Koninie kupowałem od Franza z precli. Może go znasz? Na pewno on ze znajomymi podjedzie jeśli będzie wiedział o takiej okazji :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałoby się te imprezę do stolicy przenieść...?? :rol:

 

i to wcale nie jest głupi pomysł :twisted: :twisted: - zastanów się nad tym :mrgreen: :)

 

a tak na serio to GRATULUJE :!: :!: / współczuję * :)

 

* -niewłaściwe skreślić

 

pees. a i oczywiście pozdrowienia dla wybranki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...