Skocz do zawartości

KAWASAKI GPZ 1000RX wał-panewki


arturoS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy pomozcie! jak dobrac mam grupe selekcyjna panewek na podstawie ksiazki serwisowej tam sa wymiary 35,984-35,992 35,993-36,00 to sa wymiary czopa glownego a pod spodem 39,000-39,008 39,009 39,016 co ta sa za wymiary te z 39,...?

P.S. bardzo chetnie porozmawiam na temat tego motocykla, z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla wszystkich motomaniaków,posiadaczy motocykla kawasaki

GPZ1000RX a w szczegolności tych którzy mają z nim kłopoty.Ja równierz mam problem z wałem i doborem panewek.Czy ktoś może powiedzieć mi jak dobrać panewki do średnicy czopa korbowebo 35.04mm.Może ktoś wie gdzie moge dostać w najlepszej cenie te rarytasy.Prosze o pomoc.

Pozdrawiam Norbi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czop korbowy ma taką średnicę jak podajesz to teraz musisz obejrzeć dokładnie korbowód i na nim znaleźć symbol tolerancji wykonania.

Rozmiar i kolor kodowy prawidłowej panewki znajdziesz w tabelce książki serwisowej. Musisz pamiętać tylko że numer katalogowy danej panewki dotyczy w japońskich motocyklach 1 szt. półpanewki i podczas zamawiania należy zamawiać 2 szt.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam ksiazke serwisowa do gpz 900r/1000rx w postaci elektronicznej, z tym ze jest ona w jezyku niemieckim, a z doborem panewek to jest tak: musisz zmierzyc srednice czopa korbowego i srednice wew. korbowodu, nastepnie na podstawie tabelki dobierasz grupe selekcyjna panewek. tak samo jest z czopami glownymi (trzeba je pomirzyc i pomierzyc srednice w blokach) P.S. posiadam 3 korbowody do RX z panewkami czarnymi (do sprzedania). u siebie teraz wkladam wal od gpz 900R z tlokami i blokiem od 1000 RX, kolega tak zrobil i kreci sie o niebo lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć arturoS,co musze zrobić aby otrzymać od ciebie kopie serwisówki?co do czarnych panewek to chyba nic sie nie zrobi tym bardziej ze jak sie domyślam to są one chodzone.Przymierzałem takie u gościa od którego brałem wał i efekt nie był zadowalający,gość polecił mi panewki zielone.Na moich korbach znalazłem oznaczenie"K"czy to coś znaczy?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panewki zielone do GPZ 1000RX?? w serwisowce to kolory: brazowe czarne i niebieskie. litera K na korbie, jezeli jest w miejscu stopki korby na polaczeniu, to po to aby zlozyc dobrze korbe. spox ksiazke do gpz 1000rx i 900r na plytce CD moge tobie wyslac. kontakt [email protected] albo kontakt na gg 2303379

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...