Skocz do zawartości

GS 500 : Tylnia opona, przeglad etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Ryży Koń pisał,żebyś zajrzał do Idaho i Ja radzę Ci zrobić to samo. Chłopak zrobi Ci to porządnie i fachowo i zapewne nie oskubie Cię z kasy.

Zadzwoń,albo podjedź, z pewnością się dogadacie co i jak;)

 

Ty będziesz zadowolony i On z pewnością też:)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK , dzieki wielkie, widze ,ze sporo hajcu mi bedzie na to potrzebne :-/

Ale teraz przynajmniej mam rozeznanie co i jak.

Jeszcze raz serdeczne dzieki za te informacje :)

 

Do Idaho juz sie odezwalem.

 

Jakby cos mi jeszcze przyszlo do glowy to dam znaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE, ale fajny klan GieeSków się zorganizował, brakuje mi tu jeszcze min 3 osób z forum :lol: :lol:

Tak czy inaczej, twój sprzęcior wygląda całkiem fajowo, jak się uporasz z aspektami technicznymi, pomyśl o bajeranckich ciężarkach na kierownicę, manetkach, lusterkach, zamiast gmoli zastosuj crashpady, ładne podnóżki, wydech z kwasówki i wypoleruj ranty felg a szprychy tryśnij na czarno. Będzie z niego śliczny StreetGieeS. Jeśli masz zamiar pojeździć nim przez kilka sezonów to pomyśl nad wkładem filtra K&N. Opłaci się taka iwestycja, ponieważ nie będziesz musiał go wymieniać co jakiś czas i poprawi się charakterystyka pracy silnika wpływając pozytywnie na przyjemność z jazdy.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powietrza powinno byc tak samo duzo jak w poprzedniej oponie?

Bodajze 2,5 atmosfery.

 

 

Czy ma ktoś z was INSTRUKCJĘ OBSŁUGI w JĘZYKU POLSKIM do GS-a??

 

Pozdro

 

Ponawiam pytanie, czy ma ktoś z kolegów takową instrukcję w naszym ojczystym języku ???

 

Ja również jeżdżę na 140 z tyłu, z taką kupiłem motor pod koniec zeszłego roku i też się zastanawiam jakie ciśnienei będzie dobre, wydaje mi sie że ciut wieksze niż przewidziane dla 130 ponieważ oponka ma wiekszą obiętość (może się mylę ?).

 

Niewiem jak to jest u Was ale w mojej GS poprzedni właściciel zamontował filtr powietrza od malucha chyba za 10 zł ... mam tylko nadzieje że nie jest to przeróbka na trfałe i będe mógł wrócić do seryjnego rozwiązania. Anomali w pracy sulnika nie zauważam więc filtr ten pewnie spełnia swoją rolę. Filtr pow. K&N do malucha kosztuje 20 zł wiec powinien podejść do mojego egzemplaża :) Nawiasem mówiąc poprzedni właściciel miał fantazje i az się boje myśleć co on porobił z tym motorem, chociarz przysięgał się że tylko z tym nieszczęsnym filtrem tak zakombinował.

 

A zlot na śląsku GS Riderów to dobry pomysł, jestem za :D[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE, ale fajny klan GieeSków się zorganizował, brakuje mi tu jeszcze min 3 osób z forum  :lol:  :lol:

 

Nie wiem, czy to ja jestem wywołana do tablicy, czy nie, bo z tego co mi wiadomo znasz osobiście jeszcze 3 osoby oprócz mnie, które są z forum i jeżdżą GSami :D Mam na myśli: Nadiq, Dark*star i Dawitsona. Dodatkowo istnieje duże prawdopodobieństwo że znasz Larsa. Reszty GSiarzy pojawiających się w 2oo chyba nie ma na forum. Prosiłabym więc o uściślenie tej trójki :D

 

A zlot na śląsku GS Riderów to dobry pomysł, jestem za :D

 

Również jestem za :D

 

Pozdrawiam

Aguś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zlotem to nic glupiego ale jak znam zycie to nikomu sie nie bedzie chcialo tego zorganizowac :D

 

mozna by tak zrobic....jesli to ma byc na slasku to moze sie wladuja wszyscy posiadacze GS na rozpoczecie sezonu do invadersów?

 

ostatnio bylem na zakonczeniu w woszczycach i musze powiedziec ze dosc fajna imprezka...jest hyba gdzies nawet temat na forum o tym zlocie

 

tym sposobem zrobilo by sie maly kacik GSowy i nikt sie nie bedzie musial martwic o zorganizowanie wszystkiego :D (no poza gospodarzami :D )

 

co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Ja również jeżdżę na 140 z tyłu, z taką kupiłem motor pod koniec zeszłego roku i też się zastanawiam jakie ciśnienei będzie dobre, wydaje mi sie że ciut wieksze niż przewidziane dla 130 ponieważ oponka ma wiekszą obiętość (może się mylę ?).

 

Oj mylisz sie,mylisz :D Cisnienie jest to stosunek nacisku(pochodnej masy) do powierzchni-wiec jezeli powierzchnia opony jest wieksza to musisz wpuscic wiecej powietrza zeby zachowac to samo cisnienie.I to wszystko!cisnienie jest to efekt koncowy operacji napelniania opony ,takze musi byc to samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

ostatnio bylem na zakonczeniu w woszczycach i musze powiedziec ze dosc fajna imprezka...jest hyba gdzies nawet temat na forum o tym zlocie

 

 

Hehe, tez tam bylem :D.

Masz jakies fotki? Ja pare mam...

Moze mnie tam widziales? Bylem na niebieskiem MZcie. Byl tez z 4um MarianKa, Bahama...

 

Mozna sie przejechac na rozpoczecie. Dobry pomysl :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rowniez jestem nawet za, chociaz mam z deczka daleko.

Ale to zalezy gdzie dokladnie chcecie zrobic ten zlot i kto sie tym zajmie :D

 

Podajcie jakies przykladowe miasto i zglaszac sie samobojcy, ktorzy chca zorganizowac zlot :D

 

Moze jakies pole namiotowe? Albo jakies domki, jeziorko a obok motorki :D

Te domki to nawet ja bym mogl zorganizowac, ale to jest pomorze. Chmielno albo Lębork.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mnie tam widziales? Bylem na niebieskiem MZcie. Byl tez z 4um MarianKa, Bahama...  

 

trohe tam ludzi bylo wiec moglem widziec ale juz nie pamietam :D

ja tam bylem z trzema qmplami (czerwona FZS, zoltaGS, niebieska MZ no i moja czarna :D )

 

teraz pozostaje tylko poczekac az invadersi cos zorganizuja no i szybko o tym pokrzyczec na forum zeby inni zdazyli sobie zorganizowac wyjazd :D

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE, ale fajny klan GieeSków się zorganizował, brakuje mi tu jeszcze min 3 osób z forum  :lol:  :lol:

 

Nie wiem, czy to ja jestem wywołana do tablicy, czy nie, bo z tego co mi wiadomo znasz osobiście jeszcze 3 osoby oprócz mnie, które są z forum i jeżdżą GSami :D Mam na myśli: Nadiq, Dark*star i Dawitsona. Dodatkowo istnieje duże prawdopodobieństwo że znasz Larsa. Reszty GSiarzy pojawiających się w 2oo chyba nie ma na forum. Prosiłabym więc o uściślenie tej trójki :D

 

 

Pozdrawiam

Aguś :D

 

O ciebie mi chodziło słonko, a jeśli chodzi o Nadiq to nie kojarzę abym znał tą osobę osobiście... :roll:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A moze o mnie chodzi?

Tylko ja ze Slaska, wiec w 2oo sila rzeczy nie bywam... I swiezo upieczony GSowiec :D.

Ale Agghie, Dark*Star i Dawidsona juz znam osobiscie :D.

 

Pozdrawiam

 

Nie panikuj, mnie też poznasz w swoim czasie... oj poznasz :twisted:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...