Skocz do zawartości

Jaka jest najlepsza szkola jazdy w Łodzi? ( Łódź nauka jazdy )


kuba_albert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

JAk widzicie z tematu mam "przyjemnośc" męczyć sie na kat A w Łodzi na tym koreakim badziewiu.... I problem jest tki, że smigam sobie na wszytskim co mi daja bez problemow (WSK,SHL, Junak ,Kaśka, M72, Virago itd) a ten pie****** Tajfun mi totalnie nie idzie. Jest straaaszliwie nerwowo reagujacy na gaz (szczegolnie na pacu na 1ce, a nawet 2ce) przez co 8ka to senny koszmar:/ Na dodatek bez przerwy mam problemy z zbalansowaniem go. wali mi się w zakręty jak stara dupa... czy ktos mi moze dać jakies rdy jak z tym gownem sobie poradzic? Bo za kurs kase wywalilem chce juz normalnie jezdzic, motrek czeka a tu mi tak do dupy idzie.... Moze ktoś z Lodzi moglby mi to jakoś objaśnić, wytłumaczyć, pokazać jak co robic? Bo narazie czarna rozpacz. BAaaarrdzo porsze o pomoc

 

Pozdrawiam

 

Amigas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w archiwum-chlopaki juz napisali baaardzo duzo pozytecznych rzeczy odnosnie techniki prowadzenia moto na osemce!!! I nie zalamuj sie bedzie dobrze zobaczysz-poczytasz pocwiczysz polubisz tajfuna...hehehe

pzdRR !!!

 

[ Dopisane: 21-08-2005, 22:52 ]

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...ighlight=osemka - przeczytaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje bo wiem jak meczy sie moja dziewczyna tez na tym badziewiu.

Niestety jedyne co pozostaje to walczyc walczyc i jeszcze raz walczyc.

Co nas nie zabije to nas wzmocni.

A PODOBNO NA EGZAMINY DALI HYOSUNGA AQUILA BO TAJFUN COS SIE OSTATNIO ROZPADA A JEST W WORDZIE TYLKO JEDEN.

W pazdzierniku ma byc przetarg na nowy motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk widzicie z tematu mam "przyjemnośc" męczyć sie na kat A w Łodzi na tym koreakim badziewiu.... I problem jest tki, że smigam sobie na wszytskim co mi daja bez problemow (WSK,SHL, Junak ,Kaśka, M72, Virago itd)  a ten pie****** Tajfun mi totalnie nie idzie. Jest straaaszliwie nerwowo reagujacy na gaz (szczegolnie na pacu na 1ce, a nawet 2ce) przez co 8ka to senny koszmar:/ Na dodatek bez przerwy mam problemy z zbalansowaniem go. wali mi się w zakręty jak stara dupa... czy ktos mi moze dać jakies rdy jak z tym gownem sobie poradzic? Bo za kurs kase wywalilem chce juz normalnie jezdzic, motrek czeka a tu mi tak do dupy idzie.... Moze ktoś z Lodzi moglby mi to jakoś objaśnić, wytłumaczyć, pokazać jak co robic? Bo narazie czarna rozpacz. BAaaarrdzo porsze o pomoc

 

Pozdrawiam

 

Amigas

 

to rób bez gazu albo się przyzwyczajaj, w zamojskim WORDzie jest mz rt125 i jest strasznie ostro zestrojona, dotykasz hebla - już stoisz, chcesz lekko przygazować - wylatujesz za ósemkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niedawno zdawałem kat. A w Poznaniu. Kurs i sam egzamin był właśnie na takim motocyklu. To co mogę powiedzieć to to, że wszystkie manewry (oprócz ruszania) z 8 włącznie lepiej robić na 2 biegu. Jest dużo spokojniej, motocykl nie reaguje tak gwałtownie i nieprzyjemnie na dodanie gazu. 8 robi się bez najmniejszego problemu. Jeszcze jedno co zauważyłem to różnice pomiędzy egzemplarzami (lub ten na kursie był już po wypadku, choć na liczniku było 1500 km). Egzamin zdawało mi się dużo lżej, motocykl sam wchodził w zakręty i bardzo przyjemnie się jechało. Ale to chyba też zasługa bardzo sympatycznego egzaminatora.

Pozdrawiam i życzę udanego egzamniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ile mozna jeżdzic bez prawka 8) mam prawko kategori B i chcialbym zrobić gdzięś w Łodzi kat.A.Może polecicie jakieś sprawdzone szkoły??i jakieś swoja wrażenia z kursów??

Podobno jest 30 godzin teori i czy ja na tym musze siedziec??większość tych kolesi nawija o zwykłych przepisach które miałem na B:P]

Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalka 8)

Ja osobiscie robilem prawko i A i B w autoszkole OBUSZKO w tej samej klatce co Jama Madejowa na Piotrkowskiej. Bylem bardzo zadowolony. Z moim instruktorem pod koniec kursu robilem "konkretne" wyscigi na 125-kach :lol: Ale szkole polecam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie idź do gryglasa :!:

nigdy nie spotkałem się z takim naciąganiem. jakbym opisał co tam się działo, to pewnie byście myśleli że sobie jaja robię.

odradzam również "piaski" (czy coś takiego przy D.H. Piaski na retkini) bo gościu raczej olewał sprawę, poza tym spoko.

a co polecam? DELTA :)

Dariusz Lenart to prawdziwy motocyklista z wieloletnim stażem i bolącymi stawami kolanowymi (od jazdy w swej młodości, kiedy to, jak mówi, nie było w PL dobrych spodni motocyklowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą co do szkoły DELTA.

WIEWIÓRKA też pewnie to potwierdzi choć rzadko bywa na 4um.

Wal do DELTY na Struga 4. Tylko jak mogę coś polecić to wybierz sieradzki Word na egzamin i ucz się od razu na YBR-ce. Na Tajfuna szkoda czasu i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...