Skocz do zawartości

zxr 400


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witajcie

Pozdrawiam wszystkich moto maniaków. Jestem zainteresowany kupnem motocykla Kawasaki ninja zxr400 prosze was o udzielenie mi paru informacji na każdy temat zwiazany z opinia tego motocykla czy warto i co powinienem wiedziec na temat tej maszyny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Nie za bardzo pomogę Ci w tej kwestii, ale proponuję skorzystać z opcji SZUKAJ, bo zapewne było cos na temat tego motocykla.

 

Spróbuj też skontaktować się z użytkownikiem IGŁA, bo wiem, że on dosyć intensywnie "docierał" ten model:D

 

Pozdrawiam !!!

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo było o tej maszynce, podobnych tematów też było conajmniej kilka tak więc przejrzyj pożadnie archwium tak jak doradzał Wicher bo zapewne sporo informacji o tym motorku znajdziesz...

A jeśli dalej coś będzie Cie gnębiło o czym tam nic nie znajdziesz to wal śmiało a wtedy postaramy Ci sie pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oto i ja Igła posiadacz ZXRa 400.... Co tu dużo mowić jesli nie masz zamiaru uprawiać katu (np wheelie) to niesamowicie polecam! Motorek posłuszny mocny i elastyczny jak na ta pojemnosć... i co do napraw to koszty orginalnych maneli pozytywnie mnie zaskoczyły... (uszczelka pod głowice kosztuje 105zł... a dla porównania do suzuki RM 125 kosztowała 114zł !! :? ) jak byĹ chciał wiedzieć coĹ wiecej to zapraszam na PW lub GG 4608983.... yyy tak poza to chce sprzedać swojego sprzeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zrobiłbym najpierw mały rekonesans, mający na celu ustalenie, jak jest z dostępnością części zamiennych do interesującego Cię modelu w naszym kraju. Klasa pojemnościowa 400 ccm nie cieszy się u nas zbyt wielką popularnością, w odróżnieniu od np. takiej Japonii, stąd moje obawy; być może jednak jestem w błędzie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igła życzę powodzenia w sprzedaży co zamierzasz zakupić?
Dzieki... Jak dobrze pojdzie to SRAD 750/ CBR 900RR a jak słabiej to ZXRa 750... Jak bym sprzedał ZXRa teraz to RR juz bym miał ale coś czuje że pojdzie w sezoonie bo teraz jakaś przerwa w podaży na moto (wystarczy looknąc na allegro... ciągle te same maszyny)... Ale trzeba byc dobrej mysli :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam cbr400rr to podobne wagowo i mocowo sprzety,ja bardzo sobie chwale,zabawa sie zaczyna przy 8 tysiacach ,mimo 65koni zapierdziela az milo kumpel na rf600 niemogl mnie dogonic dopiero jak doszlem do 160 to mnie zaczol dochodzic ,wiec na miasto sprzet mazenie ,maly zwinny i szybki ja lecialem swoim 220 wiec nierozumiem dlaczego licznikowo jest 180.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cbr1992,czy ja wiem czy ta rfka to padlina?chyba nie ,kumpel jezdzic za bardzo nie umie bo to jego pierwsze moto jak moje ale nieboi sie i ciska na maxa.ja niepisze ze moj jest szybszy ,tylko tak jak pisalem do 100 idziemy rowno moze troche wiecej ale potem mnie bierze,tyle ze po miescie i tak zaraz trzeba chamowac .na trasie wiadomo ze by mnie miochnol ja go krecilem do 14 bys moze on troche mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja też mam 400 tylko że kawe i rf-ke biore baz problemu ale TYLKO na starcie, w połowie prostej mnie dogoniła i zobaczyłem plecy, wiem bo startowałem z rf - ką dwa razy na wyścigach w krk za carfurem ( krakowiacy wiedzą o co chodzi), wziąłem też gsxf 600

 

LUDZIE PRZESTAŃCIE WRESZCIE P******* O TRUDNO DOSTĘPNYCH CZĘŚCIACH DO ZXR'A TO BAJKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...