Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orle w czwartki zawsze było ogólnie dostępne. Nie wiem jak teraz, bo dawno mnie tam nie było, ale podjechac sprawdzic zawsze można. Tradycyjnie 19.00. Tylko nie liczcie na zebranie grupy na dalszy wypad na zlot, maxymalnie na Solny na lody mozecie kogos skusic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orle w czwartki zawsze było ogólnie dostępne. Nie wiem jak teraz, bo dawno mnie tam nie było, ale podjechac sprawdzic zawsze można. Tradycyjnie 19.00. Tylko nie liczcie na zebranie grupy na dalszy wypad na zlot, maxymalnie na Solny na lody mozecie kogos skusic.

Olo bedziesz w ten czwartek??

pzdr

kirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirek wpadnij się pochwalić 636 w czwartek na orle!

 

pozdro

 

szpoko szpoko o ktorej godzinie start??

 

Ja sie raczej nie wyrobie, ale Szafir sie zapowiada, to zawsze jakas delegacja patatajek będzie.

 

A kiedy w tym roku jest Jicin?? Jakos na Brodak nie udalo mi sie dojechac ale na Jicin wybralbym sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to orle gniazdo

 

 

jak jedziesz na lotnisko to w polowie drogi na ul Granicznej skrecasz w prawo, tak jakby w dzialki, w okolicach orlego zawsze duzo ludzi sie kreci wiec nie sposob nie traficl ,latwiej tam trafic niz do was na gore :notworthy::):)

Edytowane przez kondorio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam ze przed skrzyżowaniem na którym skręca sie ( w prawo ) do orlego jest ogromny znak podzielony na cztery części i w drugiej od lewej będzie narysowany samolot z podpisem orle gniazdo

 

kondorio wcale nie tak łatwo tam trafić :icon_evil: ostatnio szukałem i szukałem zanim trafiłem a tak btw sporo sie was tam zazwyczaj zjeżdża ? na wiosnę planuje kopić moja pierwsza maszynkę i chętnie bym sobie pooglądał wasze zabawki a nóż zmienię zdanie co do modelu jaki planuje kupic ...

Edytowane przez Quaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jicin jest chyba tradycyjnie na przełomie sierpień/wrzesień, ale podpowiem, ze znaleźliśmy jakis ciekawy zlot w czechach w terminie 17-19 sierpnia, tylko jeszcze musimy szczegóły sprawdzić. Jak tylko sie dowiem cos wam podrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...