Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no teoretycznie tak, z tym ze jest to takie kameralne spotkanie w czwartkowe popołudnie, po którym zazwyczaj robi sie jakis przelot (zadziwiajaco czesto na solny...) wiec zlocikiem bym tego nie nazwał. Ale wstęp wolny, kto ma ochote niech wpada, nawet z Kłodzka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teoretycznie tak, z tym ze jest to takie kameralne spotkanie w czwartkowe popołudnie, po którym zazwyczaj robi sie jakis przelot (zadziwiajaco czesto na solny...) wiec zlocikiem bym tego nie nazwał. Ale wstęp wolny, kto ma ochote niech wpada, nawet z Kłodzka :banghead:

No no widzę że trochę ludzi z Kłodzka tu jest :buttrock: super :biggrin: jak znajdziemy czas to przyjedziemy :buttrock: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUMUN - jakby co to też lecę na Orle. Mieszkam przed grunwaldem koło E8 od strony Warszawy. Jakbyś jechał to daj cynę to cie zgarne po drodze :rolleyes:

dziekuje za propozycję nie wiem kiedy to nastąpi ale będę pamiętac :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir- i super!!!! dzięki za propozycję.... i na bank masz plecy w mojej skromnej osobie tyle ze dopiero 13 września :( dziś nie mogłem bo mam nocki i bym sie nie wyrobił...w przyszłym tygodniu druga zmiana wiec tez lipa ale własnie 13 wrzesnia bede Cie trzymał za słowo.....pozdro :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypad na Orle zaliczam do udanych, nawet nie lało i mundurowi z Solnego nie wyganiali.

Mam nadzieję, że w sobotę pogoda dopisze, jest kilka ciekawych propozycji na mały wypadzik, miedzy innymi Kletno i Nysa. Szkoda ArtB, że nie dasz rady wyrwać się w sobotę, przydałby się na przelot kredens, którego z daleka słychać :P

pozdro bwoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dzięki za zajefajny wypadzik do Kletna :crossy: , nie wiem jak Wy ale ja lecąc spowrotem miałem fart i nie zmokłem, Van Han doleciał do Tychów o 22:00, wrzucam link z fotkami http://picasaweb.google.com/bartekwoy/Kletno0109200702

pozdro bwoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: Foty i wypad do kotliny super :lalag: - był serwis na trasie , deszcz i słońce... może stworzy się forumowa grupa do łikendowego śmigania...

do następnego :lalag:

 

jestem za, teraz kolej na Świdnicę :crossy: :crossy:

 

myślę, że uda mi się załatwić wolne we czwartek , więc może spotkamy się na Orlim.

Pogoda nie jest już zbyt rewelacyjna, może warto zorganizować jakiś pokój w Świdnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączę do podziękowań. Tak jak mówił Szafir było wszystko. Niestety ja do Świdnicy nie dam rady ale za 2 tygodnie jest znowu Kletno no i pamiętajcie , że w sobotę w Swidnicy(15tego września) jeden z nas o 17tej ma ślub więc trzeba by się tam zjawić :notworthy:

Edytowane przez Unek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączę do podziękowań. Tak jak mówił Szafir było wszystko. Niestety ja do Świdnicy nie dam rady ale za 2 tygodnie jest znowu Kletno no i pamiętajcie , że w sobotę w Swidnicy(15tego września) jeden z nas o 17tej ma ślub więc trzeba by się tam zjawić :icon_mrgreen:

 

 

siema lecicie do mariana co lata na zlotym FAZERZE na slub ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...