Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Asterte jaki znów wariat :P a co ja zrobie ze on tak sam jedzie :P

 

a poza tym nie mam zegarów wiec nikt mi nei powie ze specjalnie szybko jeżdze , jak nawet nie wiem ile:)

Już to widzę, że jak się zegarów dorobisz to będziesz jeździł... wolniej :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niewiele osób zostało we Wrocławiu :D ale jak wrócę do szarej codzienności (praca :) ) to sobie pośmigamy wieczorkami ;)

Teraz spędzam czas w rodzinnej miejscowości z najbliższymi :biggrin: brakuje jedynie mojego ukochanego (bez prawka bałam się taki kawał jechać :) ) :)

Wszystkiego co najlepsze z okazji zbliżających się Świąt, buziaczki i do zobaczenia po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niewiele osób zostało we Wrocławiu :bigrazz: ale jak wrócę do szarej codzienności (praca :clap: ) to sobie pośmigamy wieczorkami :crossy:

Teraz spędzam czas w rodzinnej miejscowości z najbliższymi :bigrazz: brakuje jedynie mojego ukochanego (bez prawka bałam się taki kawał jechać :) ) :bigrazz:

Wszystkiego co najlepsze z okazji zbliżających się Świąt, buziaczki i do zobaczenia po

 

 

Kaśka - jeździsz bez prawka na moto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szacun dla wszystkich szmat z WRC na te Święta , z krainy piwa i FZXów :bigrazz: :bigrazz: :clap:

 

Będę we Wrocku ... ok 24go więc sobie odpoczniecie ode mnie łajzy :)

Szmaty z Wrocławia pozdrawiają Szmaty Beskidzkie, Szmaty Tureckie i Szmaty Bejzowe :bigrazz: Najlepszego i wesołych ...

A Ty koluniu skąd wiesz, że nie planujemy nalotu na Węgierską Bzdurkę , co ??? Więc może niekoniecznie odpoczniemy od Ciebie :bigrazz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wróciłem do gry :) Jeszcze sie noga nie zagoiła, moto jescze wizualnie nie teges, pzu tez jeszcze nie teges na moje konto ale juz latam, nie ma to tamto :crossy: Jak ktos chce dotknąć mojego zeszifowanego ubioru i juz nigdy nie umyć reki to odzywać sie na latanie jakies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmaty z Wrocławia pozdrawiają Szmaty Beskidzkie, Szmaty Tureckie i Szmaty Bejzowe :clap: Najlepszego i wesołych ...

A Ty koluniu skąd wiesz, że nie planujemy nalotu na Węgierską Bzdurkę , co ??? Więc może niekoniecznie odpoczniemy od Ciebie :bigrazz: :)

 

 

Bo jestem teraz grzeczny jak Aniołek :crossy: i nie ma mnie na czas Waszego przyjazdu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem teraz grzeczny jak Aniołek :P i nie ma mnie na czas Waszego przyjazdu :banghead:

No to po tak serdecznym zaproszeniu ... miłego samotnego sezonu ... zapisz się do działu "Motorowery" może tam znajdziesz podobnych do siebie "szczęśliwych inaczej" . Będziesz miał z kim latać. :crossy: A taki BYŁ z Ciebie fajny herbatnik ... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma takiego pięknego customa rodem z 'occ' u nas? czarny z jakimś areografem na baku, dłuugi widelec. mijałem dzisiaj na dominikańskim. bardzo ładnie się prezentuje :crossy: (ale pewnie niepraktycznyyy, łoj!)

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...