Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oprócz Tomka to w okolicy i tak nikogo innego nie ma ( przynajmniej nic o tym nie wiem). W samym Wro się nie interesowałam. Ale nie byłabym taką entuzjastką ad jego usług. Przede wszystkim czas trwania naprawy trochę się dłuży. Albo to może ja jestem taka niecierpliwa?? :bigrazz:

--- co wazne to to ,ze nie uczy sie na sprzetach.....terminy wiadomo..to nie produkcja gosc ma wielkiego plusa zero oszołomstwa!! jak na polskie waruki rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Jest jakies miejsce we wro gdzie motonici spotykaja sie regularnie? Jakas knajpka pod wro albo we wro? Jezdze sobie od 2 tyg po wroclawiu i jakos nic nie moge znalesc.

 

Moze ropoczniemy jakies wmiare regularne spotkania/latania po wro i okolicach. Czlowiek z pracy wraca i cos by sie polatalo wieczorkiem :):D

 

Czekam na jakies propozycje, namiary itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś z szanownych koleżanek, kolegów miałby na stanie przyczepkę motocyklową? Potrzebuję na weekend - oczywiście dobra flaszka, tudzież skrzynka piwa w rewanżu gwarantowana.

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko.w okolicah placu wolnosci jest pub DRUKARNIA i jest calkiem nawet fajnie, i maszynye mozna na widoku zostawic.pozdro kondorio. jest ti ktos z okolic nowego dworu ??

 

mozna powiedziec ze ja mieszkam w okolicy nowego dworu bo na mochoborze, tylko w tyg na weekendy smigam do rodzinnej miejscowosci i tylko wtedy moge posmigac motorkiem :icon_mrgreen:

ale cos kombinuje zeby go tu sprowadzic i miec na codzien, trzymac kciuki!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna powiedziec ze ja mieszkam w okolicy nowego dworu bo na mochoborze, tylko w tyg na weekendy smigam do rodzinnej miejscowosci i tylko wtedy moge posmigac motorkiem :)

ale cos kombinuje zeby go tu sprowadzic i miec na codzien, trzymac kciuki!!!!!

Trzymamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwoszow o miloslawicach tez juz slyszalem, ktos to mnie zapraszal nawet na którąś niedziele ale nie pamietam kto a nie mialem czasu wowczas:/??!! chyba czas najwyzszy cos z tym tez zrobic!!!!

 

tyle planow a tak malo czasu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko.w okolicah placu wolnosci jest pub DRUKARNIA i jest calkiem nawet fajnie, i maszynye mozna na widoku zostawic.pozdro kondorio. jest ti ktos z okolic nowego dworu ??

 

Ja jestem obecnie z samiuśkiego Nowego Dworu, hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie miejsc na spotkania - co myslicie o knajpie "od zmierzchu do świtu". Bywam tam czasem - ostatnio na moto i mysle ze to dobre miejsce na spotkania dla motocyklistow :D

 

Tak wiec proponuje w najblizszy piatek tj. 20 lipiec spotkanie wszystkich chetnych w tej knajpie.

 

Skoro to dzial "Poznam Motocyklistow z Wrocławia" to wypadalo by sie spotkac w realu

 

Ktos chetyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...