Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może zwykły na początek wypad aby po zakrętach czeskich/polskich polatać? Kurcze, od początku sezonu mam moto we Wrocku i zawsze sam latam... Może za rano wyjeżdżam? I sam musze sobie trasy w google szukać :rolleyes: Co wracam z granicy przez szklarską koło południa, to w przeciwną stronę tłuuuumy walą :cool:

 

Ma ktoś plany na sobotę lub niedzielę?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czeskich zakrętów

 

Zamierzamy ze znajomym 12.09 wybrać się na "Kolstejnsky Okruh" do miejscowości Branna

http://kolstejnskyokruh.org/index.php

motocykle klasyczne, nie długi ale bardzo kręty tor po mieście, ponoć świetna impreza.

 

Planowana trasa przez Jesenik (podobno dobre winkle od strony Polski)

 

Tutaj filmik z poprzedniej imprezy:

 

Ktoś chętny wylecieć z Wrocławia ok. 8:00? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno? chlopie , jedz sobie z jesenika na sumperk potem na bruntal , trutnow itd . zobaczysz takie winkle ze zechcesz zamieszkac tam na stale ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno? chlopie , jedz sobie z jesenika na sumperk potem na bruntal , trutnow itd . zobaczysz takie winkle ze zechcesz zamieszkac tam na stale ;)

 

Cholera potwierdzam. Patelnie mniam mniam.

 

O Brannej także słyszałem i ludzie ode mnie z mieściny się na nią też wybierają, ponoć wypas.

 

PS.

Jakbyście lecieli na Czechy (Jesenik), to klepnijcie tu jakieś info, chętnie dołącze ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jestem mega za na tego 12 na wypad,ruszamy z ranca??jak gdzie kiedy i w jakim skladzie?im wiecej tymm lepiej.moge zaproponowac sobotnio wieczorna motoustawke

 

Można się ustawić o 8:00 na BP przy Karkonoskiej. Potem na Nyse itd Ktoś od Ciebie by jeszcze jechał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czechach lekko pokropilo i droga na wpol mokra - moim zdanie srednio ciekawie

powrot 10 min w deszczu poza tym spokojnie i szybko ;]

 

 

 

Tam chyba raczej lało całą noc i nie miało kiedy wyschnąć, bo drzewa itd...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...