Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no miałem na myśli cały kampus, ale w szczególności pod b4 :)

i ja tam mam swą macierzystą baze w sensie jestem na mechanicznym (mbm) ;)

a Ty?

 

Siema ;] tez jestem na MBM i czasem zawitam pod b4 na czerwonej er-5. Pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje kogoś z Wrocławia kto jeździ na Suzuki GSX 750F,zwykła albo katana, to już obojętne.

Przymierzam się poważnie do zakupu takiego motocykla i chciałbym żeby ktoś uprzejmie pozwolił mi się przyglądnąć z bliska takiej maszynce w dobrym stanie abym mógł porównywa do tego co zobaczę jak zajadę do sprzedającego. Jak wygląda w szczegółach, jak pracuje i ew. jak jeździ.

Może ktoś z was kto zagląda na to forum ma taki sprzęcik albo może zna kogoś i byłaby szansa się spotkać gdzieś na mieście, pogadać i w ogóle.

Dodam tylko jeszcze ze najlepiej jakby był to model sprzed "liftinfu", ponieważ wizualne różnice oczywiście każdy zna ale nie wiem o ile różnią się silniki i zawieszenie w tych nowszych modelach od tych starszych.

 

Kontakt w razie czego tutaj lub gg 6730416.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...już jutro!

 

mam nadzieje ;)

 

Pod PWr kipi od sprzętów, a ja z motonitów znam jedynie mojego doktora od mechaniki :)

Ludzie ujawnijcie sie...

 

Ja czasem Stromem pod D2 parkuje ;) Chociaz na uczelni rzadko na moto jestem, 5 min z buta ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was Kawasaki GPX600? A może zna ktoś sypatycznego właściciela takiego o2o? Jestem bliski nabycia takiego ale żadne forum nie powie mi o nim tyle ile może powiedzieć ktoś kto ma z nim do czynienia na co dzień. Jeżeli znajdzie się ktoś uprzejmy z takim w posiadaniu to proszę o kontakt. GG mam podane a jak coś to na PW.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zorganizujemy jakoś jeszcze w tym miesiącu wspólną przejażdżkę mam na myśli jakąś paradę tak by pokazać że jesteśmy zorganizowani i ile nas jest a przejażdżkę można by zakończyć wspólnym ogniskiem tak dla integracji pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...