Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładny gips... Kaśka wyjechała w delegację na cały weekend... Po pierwsze nie będzie mnie miał mnie kto wozić, ale to jeszcze nic ... wyobraźcie sobie, że nie pozwoliła mi iść do żadnej Lornety :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Więc może jednak ATENA ?!?!?!?!? :mrgreen: :D :mrgreen: :) :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doby wieczor. wlasnie wrocielm do domu z letka naeyebany ;) ci ktorzy mieli sie stawic nie przybyli , malo tego zerwali kontak telefoniczny, natomiast pojawli sie ci ktorych mialo nie byc;) pozdrawiam: michal kaczmar, konik za jako takie uratowanie godnosci forumowiczow odgrazajcych sie co do biby ( dobrego zawodnika cechuje spokoj:) ) pelen respekt dla: mario , kaka :), szfagier, czlowiek od magicznego numerka 69 :D dzieki niemu nie zamarzlem w drodze porowtej:) pozdrawiam cala ekipe pieknych pan w tym Olimpie ktorej numer mam w telefonie jakims cudem( odezwe sie skarbie obiecuje;)) no i w ogole pozdawiam wszystkch ktorych nie wymienilem z racji pierwszego zapoznania no i stanu po spozyciu, ide spac, nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie początkowo zapowiadajace sei na małe nieżle sei rozrosło :)

 

Szacuneczek chłopaki było zajebiście,

Sosna ledwo sie pojawiłes w Lornecie a juz mi podrywasz moj ulubiona kelnerke z "dwiema głowami sprzodu" :(

 

Takie spotkania musze być co tydzień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Imprezka udala sie choc zaczela sie wielka wpadka wroclawkiej ekipy - a tak zapewnialem nowych (Sosne i Michala) ze skoro mowiliscie ze bedziecie to bedziecie... szkoda :)

Ale coz... pozdro dla chlopakow i dziewczynek tez :( Greg... Zabcia i tak zostaje Twoja :(

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo jak już wczesniej zostało wspomniane przez Prota - byłam na wyjeździe służbowym :? także nie mogłam przybyć choć bardzo chciałam. Michał do mnie dzwonił telefon odebrałam i przekazałam informację, że jestem poza Wrocławiem :( i niestety nie dojadę. Znana mi groopa Pasteurniaków jest poza Wrocławiem bo ma ferie :roll: więc składa swoje motocykle i pewnie dlatego nie przybyli :( tylko nie wiem skąd się wziął ten termin :?: nie wiem dlaczego ale mnie się zdawało, że to ma być za tydzień (nawet na uczelni sobie z tego powodu wolne wzięłam) :)

Jest mi bardzo przykro, że nie udało nam się spotkać , lecz to nie była ostatnia okazja i mam nadzieję, że nas nie skreśliliście i jeszcze się z nami spotkacie :oops: .

Szkoda, że nas nie było bo z wypowiedzi Sosny wnioskuję, że było przesympatycznie :mrgreen:

To kiedy teraz :?: bo ja mam wolne w przyszły weekend

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz to nie była ostatnia okazja
ma sie rozumiec 8)
mam nadzieję, że nas nie skreśliliście i jeszcze się z nami spotkacie
IMHO nikt nikogo nie skresla a pytanie "czy sie spotkamy" domniemam ze retoryczne :(
bo ja mam wolne w przyszły weekend
Jak dla mnie ok :) Zreszta spotykamy sie na/przed bajzlem...

(no chyba ze sie nie spotykamy) :|

pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze spotkanko w Lornecie udało się wysmienicie i żałujcie nieobecni, Kaśka napewno bedzie jeszcze nie jedno więc się nie przejmuj :( w nastepny piatek trzeba omówić wyjasd na bazar więc taką poważną dyskusje tylko w lornecie można przeprowadzić.

Poza tym jak się zrobi cieplej to zapowiadają się nawet czterodniowe maratony, a my tam zresztą jak w domu, a i kelnerki nas bardzo polubiły, za nienagannie ciche zachowanie wczorajsze :)

Zastanawia mnie tylko gdzie zagubiona Astarte się wczoraj podziała bo jakieś sygnały dawała ale nic poza tym...

 

[ Dopisane: 20-02-2006, 01:36 ]

pozdrawiam cala ekipe pieknych pan w tym Olimpie ktorej numer mam w telefonie jakims cudem( odezwe sie skarbie obiecuje;))

Ja już ziarno posiałem na Gaju więc nie pchaj mi się tam z pługiem za miedze bo kosą po nogach pojadę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta olimpią to zart był :) Telefon mialem zapisany bo jak dawała to wzialem prezceiz tyle ze mial 10cyfr :( jak sprawdzilem w telefonie potem, tak wiec musiaelm serio byc wstawiony wczoraj:) Poza tym ja kobite juz mam przeca, a dzisiejsze jaranie gumy szfagrowej tez bylo ok :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie to ja proponuje spotkać sie w piątek w Lornecie, bo w sobote nie mozemy przesadzić bo na drugi dzień motobajzel :)

 

wiec w piatek mozemy troche porządzic:)

 

niech sie chetni wpisuja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...