Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy burdel we wroc jest na Lelewela

Bzdura !!! Najlepszy był ABC na Ślężnej' date=' ale go sprzedali i remontują. W tej sytuacji najlepszy w dalszym ciagu to Atena. A na tym Twoim Sosna Lelewela to trzeba po rosyjsku gadać ! A większość z Was nie potrafi :twisted: :arrow: :mrgreen:

przyjedz po ludzku na rynek miej litosć

w Rynku nikt Ci Michale nic nie zrobi policji dużo ... a jak wyjdziesz poza Rynek w nocy to jeszcze łomot dostaniesz i na bosaka zimą będziesz na Kleczkowską wracał. Jeszcze Cię nocny patrol zobaczy i "hotele" pomylisz :mrgreen: Tak to chłopie u nas we Wrocku jest ... bandytka cholera ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był ABC na Ślężnej' date=' ale go sprzedali i remontują[/quote']

To kazdy wie :D ale ja pisalem o obecnych :P a abc to klasyk juz, mieszkam niedaleko z resztą to przejezdzałem codziennie 2 razy :D a tak powaznie to czemu nie rynek? z resztą sami ustalcie miejsce byle nie gdzies za koroną:D Musze przyjsc w koncu bo mnie wenerwiacie juz :D Człowiek wam serce na tacy podaje a wy na mnie najezdzacie jeszcze, a ja nic zlego na mysli nie mialem, z reszta tak jak Prot napisal poki sie kogos nie pozna to troche nie wiadomo jak kto zartuje i moze byc krzywo wiec chce nadrobic zaleglosci, a spotkania wczesniejsze odpadały ze wzgledu na moją żałobę ( poważnie ) a przeciez nie bede sie użalał na forum prawda? Michał co do tych nart to olewam sprawe juz dziś, tak wiec sobota 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak powaznie to czemu nie rynek?

- jak w kawale " BOOO NIEEEEEEEE !!!!!" :mrgreen:

 

gdzies za koroną
- tam są takie fajne tory ... :mrgreen:

A tak na serio - nie ma innej możliwości jak Rynek. Amen. (No chyba, że Dziekanat, bo tam się kelnerki o eMDe pytają :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czuje sie przekonany w 100 % tylko napiszcie gdzie moge Was zastac w najblizsza sobote ? Mozecie odwiedzic mnie w schronisku na Kielczowskiej 37 - moze zna ktos knajpke na Psim Polu ?

Pozdrawiam i do zobaczyska

 

Powitać po chwilowej nieobecności. Kiełczów oj oj oj tam blisko to tylko do Polaru hehehe. Kolego Michale rusz się do Centrum zwiedzisz Wrocław by night. Prot oprowadzi Cię po czeluściach wrocławskich takich jak Atena (przygotuj sobie jedyne 200 pln - z tego co opowieści krażą naprawdę warto 8) ). A kto pamięta lokal na ul. Konopnickiej?? Prot pewnie tak jak podaje nazwę Atena :P

Generalnie muszisz przygotować się na przyswajanie sernika i kawki :twisted: :twisted:. Każdy kto do nas przybywa chętnie wraca.

Poznasz wrocławską gościnność i doweisz się dlaczego u nas jest tak fajnie :)

Z partyjnym pozdrowieniem

jerry

 

PS. Czy godzina i miejsce już jest ustalona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mnie w weekend we Wrocku nie ma, bo widze, ze się hardcory zapowiadają...

Jak mozesz mi to robic a tak na Ciebie liczylem !!

 

 

Ok postaram sie trafic na ten rynek - ok godz 19. Z gory dziekuje wszystkim za przybycie. Beziecie mogli mi pokazac miejsce na kolejne spotkania, w ktore w miale latwo jest trafic. Na Atene mnie nie stac, nie moge wydac tez 200 zl na zwiedzanie Wrocka bo z czego oplace przeglad motocykla i kolejnych 20 zjazdow we Wroclawiu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Atene mnie nie stac, nie moge wydac tez 200 zl na zwiedzanie Wrocka

To nie będzie "wkupnego" :) :twisted:

?!?!?!?!!??!!?!??!?!?!?! :twisted: No nie ... tradycją jest, że każdy "nowy" sponsoruje "starym" wieczór w Atenie pod hasłem "No limites !!!"

Nie zmieniaj nam Michale starej, dolnośląskiej tradycji ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycją jest' date=' że każdy "nowy" sponsoruje "starym" wieczór w Atenie pod hasłem "No limites !!!"

Nie zmieniaj nam Michale starej, dolnośląskiej tradycji [/quote']

 

Kurcze i znow mam problem !!

Moze uznacie mnie za starego ? to by pozwolilo zachowac tradycje z niewielkim tylko nagieciem regul i uchroniloby mnie od sprzedazy motocykla.

Licze na wyrozumialosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...